kėrko:

Type: Posts; User: Erioni,; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Tavoline druri Italiane, per zyre drejtuesi 70 000 lek i diskutueshem

  Tavoline druri Italiane, per zyre drejtuesi, mjaft e paraqitshme, permasat e syprines 180 cm x 94 cm, lartesia 75 cm, tre sirtare ne krahun e majte, nje sirtar poshte syprines ( per lapsa ), pjesa...
 2. Tirane, shes Iphone 5S 16 Gb 12.500 Leke i diskutueshem

  Iphone 5S 16 Gb ,
  i ardhur nga USA ,
  factory unlock punon me te gjitha kartat ,
  memoria 16 Gb ,
  ngjyra Space Grey ,
  gjendje super i mbajtur ,
  me karikues origjinal ,

  cmimi 12500 leke i...
 3. Tirane, shes iPhone 5c nga usa 11 500 lek i diskutuar

  Iphone 5c , ne gjendje perfekte, punon me cdo lloj karte, origjinal i sjelle nga USA, 16 Gb, Bluetooth, Wireless, GPS, ngjyra e bardhe, me karikues origjinal. Cmimi 11500 leke i diskutuar.

  Cel...
 4. Tirane, shes biciklete Mountainbike Melida 8600 Austriake 19500 lek e diskutueshme

  Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria, disqe rezistente, dopio disqe, gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab, amortizatore EUON, rrota para me vaj EUON, kompanjol dhe liber Shimano...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4