970 HP gjej pronajuaj

krko:

Type: Posts; User: EuroEstate Albania; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 15 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 106 m 161.500 Euro (Rruga e Barrikadave)

  Zona/Rruga : Rruga e Barrikadave

  Shitet apartament 2+1+2 n kompleksin m modern dhe inovativ q po zhvillohet n qendr t Tirans, n Rrugn e Barrikadave.


  Apartamenti ndodhet n katin 5...
 2. Tirane,shes Apartament rezidencial 2+1, Kati 4, 127 m, 98.000 Euro (Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Apartamenti sht i pozicionuar n zonn e Liqenit t That,ne nje kompleks Rezidencial banimi.

  Ndodhet ne katin 4 banimit,Siprfaqja e apartamentit totale eshte...
 3. Tirane,shes apartament me hipoteke 2+1, Kati 2,105 m,135.000 Euro (SECRET GARDEN RESIDENCE,prane TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial me vila dhe bllok banimi.

  Perbehet nga 2...
 4. Klering--Tirane,shes dupleks 2+1+A+BLK Kati 2, 134 m 105.000 Euro (Rezidenca Kodra e Diellit 2)

  Zona/Rruga : Rezidenca Kodra e Diellit 2

  Shitet Apartament duplex 2+1, brenda Rezidenca Kodra e Diellit 2.

  Apartament me nje siperfaqe 134 m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri . ...
 5. Tirane, shes Apartament cilesor 2+1+A+BLK, Kati 6, 103 m 77.500 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Shitet Apartament 2+1 ne kompleks rezidencial me lulishte ne Yzbersisht.

  Ndodhet ne katin 6, siprfaqe totale 103.5 m2.

  Apartamenti sht bosh dhe disponon: Salloni...
 6. Tirane, shes Apartament cilesor 3+1,me hipoteke, Kati 7,117 m 135.000 Euro(Sheshi Willson)

  Zona/Rruga : Sheshi Willson

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, prane Stadiumit Dinamo

  Siperfaqja totale eshte 117 m2, orientimi : veri-jug-Perendim,Kati 7,...
 7. Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 100 m, 76.000 Euro (Rruga e Dibres,QSUT)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ,katin 6 te kompleksit rezidencial.

  Organizohet ne : sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

  Pjese e nje...
 8. Tirane, shes Apartament rezidencial 2+1+A+BLK Kati 1, 124 m 145.500 Euro (Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Shitet Apartament luksi ne 1 rezidence banimi cilesise se larte,prane Teg.

  Perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe1 ballkon.

  Sip totale 124...
 9. Tirane, shes apartament&verande, 2+1, Kati 5, 149 m, 58.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet Apartament me verande ne zonen e Freskut,ne 1 kompleks modern banimi.

  Siperfaqe totale eshte 149 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 banjo,...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 125 m 134.700 Euro (FOLEJA E GJELBER,Zogu I Zi)

  Zona/Rruga : Zogu I Zi

  Shitet Apartament spacioz n nje kompleks rezidencial , zona e Zogu te Zi .

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 , dhe ka nje siperfaqe totale 125 m2.

  Organizim perfekt...
 11. Tirane, shes apartament me hipoteke, 2+1+A+BLK, Kati 8, 91 m 88.000 Euro (Kompleksi Kontakt)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime cilesore, me 2 ashensore, orientim jug-lindje.

  Siperfaqe totale e apartamentit eshte 91 m2, Kati 8 banimit.

  Perbehet nga...
 12. Durres, shes Vile 4+1+A+BLK 330 m 520.000 Euro (Gjiri i Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Shitet Vile individuale tek Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit.


  Vila disponon siperfaqe ndertimi 330 m2 dhe 290 m2 siperfaqe parcele, e...
 13. Durres, shes Vile 2 kateshe, 120 m, 189.000 Euro (San Pietro Resort,Gjiri i Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Shitet super Vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Kompleksi "San Pietro" .


  San Pietro Resort ju ofron nje stil jetese te larte, shume prane...
 14. Tirane, shes Vile 2 kateshe, 3+1+A+BLK ,370 m, 150.000 Euro ( Kompleksi Argenta)

  Zona/Rruga : Vishaj

  Shitet super Vil n kompleksin Argenta i cili sht nj bashksi vilash, t organizuara nn nj rrethim modern dhe elegant.

  Ky kompleks i vogl i prbr prej 8 vilash,...
 15. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 117 m 99.900 Euro (Fusha e Aviacionit)

  Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit

  Shitet apartament 2+1 tek Garden Rezidence Turdiu ,tek Ish Fusha e Aviacionit.

  Ka siperfaqe totale 117.5 m2, kati i 6 pamje fantastike.


  Organizimi:...
 16. Tirane, shes Apartament luksi 2+1+A+BLK Kati 3, 105 m, 160.000 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Apartament 2+1 per shitje ne Myslym Shyri, prane Drejtorise se Policise.

  Apartamenti ka siperfaqe totale 105 m2,kati 3 ,me 2 ashensor.

  Organizohet ne :...
 17. Klering-Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK ,Kati 5, 99 m, 64.500 Euro (5 Maji)

  Zona/Rruga : 5 Maji

  Shitet Apartament kleringu 2+1 ne kompleks Residencial tek 5 Maji.

  Apartamenti disponon siperfaqe totale: 99.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 banim.

  Organizohet nga salloni...
 18. Tirane,shes Apartament & Verande 2+1,Kati 5,113 m,105.000 Euro (Q.S.U.T)

  Zona/Rruga : QSUT

  Shes Apartament & verande 2+1, ne nje kompleks modern banimi,brenda zones se Unazes.

  Sip totale e aparamentit eshte 113 m,ndodhet n katin e 5,me orientim veri-lindje.

  ...
 19. Tirane,Shes Apartament 2+1+A+BLK, Kati 2,91 m 59.000 Euro (Mbikalimi ,Casa Italia)

  Zona/Rruga : MBIKALIMI, CASA ITALIA

  Apartamenti ka siperfaqe totale 91 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te banimit.

  Perbehet : salloni i ndenjes + gatim, 2 dhome gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.

  ...
 20. Tirane,shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 2,112 m, 83.000 Euro(Unaza e re,Kastrati)

  Zona/Rruga : Unaza e re

  Shitet Apartament modern ne zonen e Unazes se Re 2+1 me siperfaqe totale 112 m2.

  Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt.

  Perbehet nga...
 21. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 118 m 153.500 Euro (TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Shitet Apartament i tipit 2+1 , ndodhet ne nje nga komplekset me te mira dhe ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG-ut.

  Organizimi: salloni ndenjes+ gatimi, 2...
 22. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 114 m 106.300 Euro (Rruga e Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Dibrs, pran farmacise 10. Siprfaqja totale eshte 114 m2, kati 4 ne objekt.

  Organizimi : salloni,+ambjenti gatimi, 2 dhoma...
 23. Tirane, shes ambjent biznesi, Kati 1, 174 m 140.000 Euro (Brryli)

  Zona/Rruga : Brryli

  Ne rrugen Sitki Cico, tek Brryli shitet ambient komercial me siperfaqe 174 m2, ne katin e pare te nje pallati tete katesh .

  Ambienti eshte aktualisht ne gjendje pune me te...
 24. Vlore, shes apartament 1+1+A+BLK 204 m 140.000 Euro (Palase, Dhermi)

  Zona/Rruga : Dhermi

  Shitet Apartament 1+1 ne kompleksin elitar te jugut, Green Coast Resort.

  Siperfaqe totale 204 m2, nga e cila 76 m2 eshte apartamenti.

  Apartameni perbehet nga sallon...
 25. KLERING--Tirane,Shes apartament 3+1, Kati 5, 145 m, 104.000 Euro (SPITALI I FEMIJEVE)

  Zona/Rruga : Rr. Kongresi i Manastirit


  Shitet super apartament cilesor prane Oxhakut ne 1 kompleks rezidencial.

  Siprfaqja e apartamentit 145 m2, kati i 5 banimit, orientim perndim.
  ...
 26. Tirane,shes Apartament 1+1, Kati 2, 82 m2, 90.500 Euro (21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori


  Shitet super Apartament 1+1 , prane Hotel Mondial!

  Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, ne katin e dyte.

  Aktualisht eshte si studio por mund te...
 27. Durres, shes Apartament 2+1, Kati 2, 90 m, 67.000 Euro (Kompleksi LURA 2)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

  E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet : Sallon ndenie +gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

  Ndodhet ne katin 2 te banimit,me siperfaqe...
 28. KLERING-Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 110 m, 74.500 Euro (Unaza e re,Kastrati)

  Zona/Rruga : Unaza e re

  Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 ,me siperfaqe totale 110 m2.

  Ndodhet ne katin 3 te banimit me 2 ashensore,punime teper cilesore ne objekt.

  Organizohet...
 29. Tirane,shes Duplex luksoz Kati 8-9,Sip 140 m, 170.000 Euro (Ish Parku Autobuzave)

  Zona/Rruga : Ish Parku Autobuzave

  Shitet Apartament luksi ,tipit Dupleks 2+1, ne rrugen Ndre Mjeda,Ish Parku

  Organizimi :Sallon+gatim+2 dhoma gjumi,2 banjo,veranda e bollshme.

  Sip totale...
 30. Tirane,Shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 91 m 103.000 Euro (KOMPLEKSI KONTAKT )

  Zona/Rruga : Ndre Mjeda

  Shes Apartament (2+1) 91m2 + Parkim 29m2, i arreduar me shum stil nga zyre arkitekturore italiane.

  Apartamenti eshte i ndertuar sipas teknologjise me te fundit,Sistem...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 431
Faqja 1 nga 15 1 2 3 4