kėrko:

Type: Posts; User: ALOSYS COMMUNICATIONS s.r.l; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune per tė sapodiplomuar nė Inxhinieri Informatike,Informatike, Menaxhim, Telekomunikacion ,Elektronike.

  Tė Sapodiplomuar nė Inxhinieri Informatike,Informatike, Menaxhim, Telekomunikacion ,Elektronike.

  Alosys Communications po kėrkon tė sapo diplomuar nė Shkenca Kompjuterike, Inxhinieri...
 2. Tirane, ofroj vend pune Help Desk-Back Office per IT

  Help Desk – Back Office per IT.


  Alosys Communications ėshtė njė ofrues ndėrkombėtar i shėrbimeve tė menaxhuara tė specializuara nė sektorin e TIK. Njė kompani aktive dhe kompetente nė tregun e...
 3. Tirane, ofroj vend pune Networking Specialist

  Networking Specialist
  Alosys Communications srl ėshtė njė ofrues i shėrbimit ndėrkombėtar i specializuar nė shėrbimin e klientėve nė fushėn e Teknologjisė sė Informacionit qė nga 1995.
  Alosys...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3