krko:

Type: Posts; User: Vision Travel; Fjala/-t kye:

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera garsonier Kati 1, 35 m 20.000 Leke (Kristal Center)

  Zona/Rruga : Kristal Center


  Jepet me qera Garsonjere me sip 38 m2 kati pare me nje banjo

  eshte e kompletuar ndodhet Shkolla Marin Barleti jepet me afat te

  vetem per ift gjate...
 2. Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 1, 170 m 500 Euro (Elbasanit)

  Zona/Rruga : Elbasanit


  Jepet me qera hyrje 3+1 kati pare me 2 banjo

  eshte e kompletuar shume me cilesi eshte kati pare

  e nje vile me oborr te rrethuar dhe te gjelbruar ka

  ...
 3. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 83 m 75.000 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko


  Shitet hyrje 2+1 sip 83 m2 kati i 5 me nje banjo me pamje nga Jugu

  eshte pallat kulla 6 e Arabit afer rruge Jordan Misja eshte me punime

  teper cilsore me...
 4. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 70 m 28.000 Leke (Fusha Avicionit)

  Zona/Rruga : Fusha Avicionit


  Jepet me qera hyrje 1+1 sip 70 m2 kati 2 me nje banjo

  eshte hyrje 1+1 e nje Vile 4 kateshe qe ndodhet ne Fusha

  Avicionit Laprake perball Shkolles Dhora...
 5. Tirane, shes apartament Kati 3, 78 m 78.000 Euro (Naim Frasheri)

  Zona/Rruga : Naim Frasheri


  Shitet hyrje 2+1 sip 78 m2 kati 3 me nje banjo

  eshte ndertim i vjeter pallat 5 katesh me tulla

  Te kuqe eshte kati 3 ndodhet rruga Naim Frasheri

  ...
 6. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 150 m 500 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi


  jepet me qera ambjent me sip 150 m2 kati i 3 me nje banjo

  esghte ndertim i ri me ashensor e pershtateshem per biznes

  Klinike dentare kollcenter etj ndodhet tek...
 7. Tirane, shes truall 1.000 m 100 Euro/m2 (Elbasanit)

  Zona/Rruga : Elbasanit


  Shitet truall ne Sauk sip 1000 m2

  ndodhet ne Sauk e cila eshte perball

  Tegut eshte pershtateshem per ndertim

  Vila eshte me hipotek mimi 100 euro m2 ...
 8. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 110 m 400 Euro (Nikolla Tupe)

  Zona/Rruga : Nikolla Tupe


  Jepet me qera 2+1 sip 110 m2 kati 4 me nje banjo

  eshte ndertim i ri me ashensor eshte e kompletuar

  jepet me afat te gjate per te huaj per banim familje
  ...
 9. Tirane, shes apartament Kati 2, 32 m 32.000 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko  Shitet Garsonjere me sip 32 m2 kati 2 me nje banjo

  Eshte ndertim i ri kati pare i banimit me ashensor

  Ndodhet Rruga Don Bosko perball Shkolles Don Bosko
 10. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 94 m 62.000 Euro (Lord Barjam)

  Zona/Rruga : Lord Barjam


  Shitet hyrje 2+1 sip 94 m2 me nje banjo

  eshte ndertim pallat me tulla te kuqe eshte

  kati 5 pa ashensor ndodhet Rruga Lord Bajram

  eshte e kompletuar me...
 11. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 110 m 350 Euro (Hamdi Sina)

  Zona/Rruga : Hamdi Sina


  Jepet me qera hyrje 2+1 sip 110 m2 kati 3 me nje banjo

  eshte ndertim i ri me ashensor kati 3 i ndertimit eshte e

  kompletuar mire me pamje nga Liqeni nga...
 12. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 56 m 75.000 Euro (Muhamet Gjollesha)

  Zona/Rruga : Muhamet Gjollesha


  Shitet hyrje 2+1 sip 56 m2 kati dyte me nje banjo

  eshte ndertim i vjeter pallat 5 katesh me sip 56

  ndodhet ne rrugen Muhamet Gjollesha kati dyte

  ...
 13. Tirane, shes dyqan Kati 1, 40 m 110.000 Euro (Muhamet Gjollesha)

  Zona/Rruga : Muhamet Gjollesha


  Shitet dyqan sip 40 m2 kati pare me nje banjo

  eshte dyqan bylmeti shitet me te gjitha paisjet

  Dyqani eshte ne pune me xhiro ditore 80-90 mije lek te...
 14. Durres, shes apartament 1+1+A Kati 5, 47 m 25.000 Euro (Golem)

  Zona/Rruga : Golem


  Shitet Durres ne Golem Hyrje 1+1 sip 47 m2 me nje banjo

  eshte pallat 5 kateshe eshte kati i 5 pa ashensor

  eshe e kompletuar eshte me hipotek mimi 25 mije...
 15. Lushnje, shes toke 370 Euro/m2 (Karavasta Lushnje)

  Zona/Rruga : Karavasta Lushnje

  Shitet toke me sip 30 dynym ne Bregdetin e Kavarastas

  Tek Vakefi sip 30 dynym ne ane te rruges se asfaltuar me permasa 150x200 m2.

  Cmimi : 370 Euro/m2 ...
 16. Tirane, shes toke 25.000 m 25.000 Leke/m2 (Baldushk)

  Zona/Rruga : Baldushk


  shitet ne Baldushk toke sip 3500 m2 ndodhet ne Baldushk

  eshte me dokumentacion te rregullt mimi 25 mije lek m2

  ...
 17. Tirane, shes 2+1+BLK Kati 3, 118 m 700 Euro/m2 (Hysen Hoxha)

  Zona/Rruga : Hysen Hoxha


  Shitet hyrje 2+1 sip 118 m2 kati 3 i banimitme nje banjo

  eshte ndertim i ri eshte e kompletuar ndodhet Blloku abej

  ne Misto Mame rruga Hysen Hoxha eshte...
 18. Kruje, shes Vile 3 Katshe 450 m 320.000 Euro (Abazaj)

  Zona/Rruga : Abazaj


  Vile 3 kate me sip 450 m2 10 dhoma dhe 3 banjo + 2 garazhe me pishine dhe obor me sip 2200 m2
  E rrethuar me gjelbrim me agrume te ndryshem
  E pershtatshem per banim...
Trego rezultatin 1 deri 18 nga 18