kėrko:

Type: Posts; User: Vegla Pune; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste

  Kerkojm nje Ekonomiste qe te plotesoj keto kritere:

  -Te kete perfunduar studimet e larta me profil ekonomik,
  -Te dije te perdorin programit Bilanc,
  -Te zoteroj gjuhen angleze,
  -Te kete...
 2. Tirane, ofroj vend pune shitese

  Kerkojm nje shitese qe te plotesoj keto kritere:

  -Te kete arsimin te mesem ose te larte,
  -Te kete eksperience pune 1-2 vite ( ne kete sektor ka perparsi ),
  -Te jete e komunikueshme me klientin ,...
 3. Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste dhe Shitese

  Ofrojm vend pune si Ekonomiste dhe Shitese.

  Jemi nje biznes qe tregtojm vegla pune, aksesor ndertimi , aksesor hidraulik/elektrik etj. per nje periudhe mbi 20 vjet ne treg.

  Kerkojm nje...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3