kėrko:

Type: Posts; User: Kallfa shpk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune dizajner/teknik

  Kallfa sh.p.k. kerkon te punosoje nje dizajner/e i cili do te punoje ne sektorin e grafikes dhe printimit me ngjyra. Njohja e programeve te perpunimit grafik si photoshop etj perben perparesi....
 2. Tirane, ofroj vend pune inxhinier mekanik/mekatronik

  Kallfa Sh.p.k. kerkon te punesoje nje ing.mekanik/mekatronik ne servisin e mirembajtjes se ftotkopjeve dhe printerave. Eksperienca ne kete fushen e fotokopje/printerave perben perparesi. Te njohe...
 3. Tirane, ofroj vend pune Motorrist

  Pershendetje,

  Firma Kallfa (njė firmė me mbi 20 vjet eksperience nė shitjen dhe riparimin e dy brandeve Xerox dhe Ricoh) kėrkon tė punėsoj full-time njė motorrist pėr shpėrndarjen e tonerave dhe...
 4. Tiranė, ofrohet vend pune pėr Inxhinier Elektrik/Elektronik/Mekanik/Mekatronik

  Pėrshėndetje,

  Kallfa Sh.P.K (njė biznes me mbi 20 vjet eksperiencė ne fushėn e riparimit tė fotokopjeve dhe printerave Xerox dhe Ricoh) kėrkon tė punėsoj full-time njė ose dy inxhinjera elektrike...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4