kėrko:

Type: Posts; User: Cuni_tr; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Super OKAZION!!! Tirane, shes makine Mercedes-Benz C Class 220 CDI Viti 2008, 120.000 km, 10.000 Euro

  Shitet C class 220 CDI e vitit 2008. Makina ėshtė ne gjendje perfekte si nga pjesėt xhenerike ashtu edhe ato motorike. Me 120,000 Km tė vetat tė pa modifikuara dhe i gatshėm pėr tu verifikuar nė ēdo...
 2. OKAZION!!!!! Tirane, shes makine Mercedes-Benz CLK 270 CDI Elegance Viti 2004, 4,000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: E zeze
  Kambjo......: Manual
  Ftohja.....: Kondicioner
  Fuqia KW..: 147
  KM.........: 250,000


  SHITET CLK 270 CDI ELEGANCE 2004
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2