kėrko:

Type: Posts; User: Art-Raum; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Gjermani, ofroj vend pune per Bojaxhi, Mjeshter Pllakash, Punime Regipsi

  Pershendetje!

  Firma Art-Raum ne Gjermani kerkon te punesoje 1 USTA nga JANARI 2019 ne Profilet e mesiperme :

  Perparesi kane ata qe i marrin persiper te gjitha profilet.


  JU LUTEM...
 2. OKAZION ,OKAZION ,OKAZION Durres, Plazh shiten nje Apartament 1+1 dhe nje Gazoniere ,A+BLK Kati 3, 113 m² 400 Euro/m2 (Plazh)

  638491Zona/Rruga : Plazh

  OKAZION, OKAZION,OKAZION

  Pershendetje ,

  Shiten nje apartament 1+1 dhe nje Gazoniere , se bashku 113 m2. jane te lidhura bashke.

  -Mund te shiten edhe te ndara
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2