Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7
Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: ELECTRONIC.LINE
Rubrika: ofroj vende pune 20.10.2014, 09:05
PX: 0
lexuar: 26,066
postuesi ELECTRONIC.LINE
Ofroj pune:ELECTRONICLINE kerkon te punesoje Prezantuese/Shitese

-ELECTRONIC LINE se shpejti hap dyqanin e dyte dhe kerkon te punesoje punonjese vajza te apasionuara pas Elektronikes.

-Pozicioni i lire eshte PREZANTUESE NE SHITJEN E PRODUKTEVE ELEKTRONIKE! ...
Rubrika: ofroj vende pune 30.04.2014, 17:35
PX: 0
lexuar: 16,009
postuesi ELECTRONIC.LINE
ELECTRONIC LINE Kerkon punonjese IT .

ElectronicLine Service kerkon te punesoje:
Punonjese (F) IT per SERVISIN.

Kandidatja duhet te plotesoje kerkesat e meposhteme:

1.Te kete mbaruar PLOTESISHT studimet ne degen e Informatikes ose te...
Rubrika: ofroj vende pune 28.05.2012, 14:30
PX: 0
lexuar: 19,081
postuesi ELECTRONIC.LINE
Kerkohet 1 vajze per PROMOCION

ELECTRONIC LINE, KERKON TE PUNESOJE:[/I]

Nje vajze per PROMOCION, shperndarje fletpalosjesh me kohe te pjesshme.
Mosha e preferuar: 18-25 vjec

Te interesuarat te dergojne CV me fotografi ne...
Rubrika: ofroj vende pune 04.06.2011, 11:10
PX: 0
lexuar: 1,892
postuesi ELECTRONIC.LINE
Tirane, ofroj vend pune TEKNIK PER MONTIMIN E ANTENAVE SATELITORE DIGITALB

TEKNIK NE MONTIMIN E ANTENAVE SATELITORE PART-TIME.(20-35 VJEC) ,te kete eksperience ne montimin e antenave satelitore digitalb, mundesisht te jete i paisur me motor.

CV (me fotografi) MUND TI...
Rubrika: ofroj vende pune 01.03.2011, 12:58
PX: 0
lexuar: 11,698
postuesi ELECTRONIC.LINE
Tirane, ofroj vend pune EKONOMISTE

ELECTRONIC LINE kerkon te punesoje nje EKONOMISTE (full time)

1-Te kete mbaruar fakultetin ekonomik.
2-Te kete minimumi 2 vite pune eksperience ne kete fushe.
3-Te kete eksperience ne manaxhimin e...
Rubrika: ofroj vende pune 17.03.2010, 17:24
PX: 0
lexuar: 737
postuesi ELECTRONIC.LINE
Tirane, ofroj vend pune TEKNIK ose INXHINJER ELEKTRONIK

Ofroj vend pune TEKNIK ose INXHINJER ELEKTRONIK te dije te instaloje dhe riparoje paisje elektronike si :kompiutera ,rrjeta kompiuterash,celulare , antena satelitore ,televizore LCD,pra te kete...
Rubrika: ofroj vende pune 01.03.2010, 11:51
PX: 0
lexuar: 1,423
postuesi ELECTRONIC.LINE
Tirane, ofroj vend pune EKONOMISTE

1) EKONOMISTE ME PERVOJE ( TE DIJE TE PUNOJE ME PROGRAMIN FINANCA 5)
(25-35 VJEC)

CV (me fotografi) MUND TI DERGONI NE ADRESEN : electronic.line@yahoo.com
( detajoni historikun ku keni punuar...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"