Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1431
Kėrkimi zgjati 0.46 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: TIRANA REAL ESTATE
Rubrika: Truall 26.05.2015, 15:51
PX: 0
lexuar: 2,414
Tirane, Shesim toke 4613m² 50 Euro/m² (Prush)

Zona/Rruga : Prush ..

Tirane, Shesim Toke Are ne Prush. Toke me siperfaqe 4613m2 ka terren fushor, ndodhet buze rruge, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 50...
Rubrika: Truall 26.05.2015, 15:51
PX: 0
lexuar: 974
Tirane, Shesim Truall 3703m² 800000 Euro (Autostrada Tirane –Durres, prane City Park)

Zona/Rruga : Autostrada Tirane –Durres, prane City Park.

Tirane, Shesim Truall ne Autostraden Tirane–Durres, prane City Park. Truall me siperfaqe 3703m2 eshte i ndare ne dy certifikata pronesie me...
Rubrika: Truall 26.05.2015, 15:51
PX: 0
lexuar: 1,492
Tirane, Shesim Toke 1000m² 100 Euro/m² (Peze Helmes)

Zona/Rruga : Peze Helmes

Tirane, Shesim Toke Are ne Peze Helmes. Are me siperfaqe 1000m2 ndodhet buze rruges Nacionale Tirane-Durres, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 100 Euro/m2....
Rubrika: Truall 26.05.2015, 15:51
PX: 0
lexuar: 1,474
Tirane, Shesim Toke 2000m² 50 Euro/m² (Marikaj, Vore)

Zona/Rruga : Marikaj, Vore

Tirane, Shesim Toke Are ne Marikaj, Vore. Toke are me siperfaqe 2000m2 ndodhet buze rruge, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 50...
Rubrika: Truall 26.05.2015, 15:51
PX: 0
lexuar: 254
Tirane, Shesim Toke Ullishte 2.500 m² 240.000 Euro (Rr. Liqeni i Thate, prane Liqenit te Tiranes)

Zona/Rruga : Rr. Liqeni i Thate, prane Liqenit te Tiranes

Tirane, Shesim Toke Ullishte ne Rr. Liqeni I Thate, prane Liqenit te Tiranes. Toke, me siperfaqe 2500m2, ka mur rrethues me beton, me...
Rubrika: Truall 26.05.2015, 15:51
PX: 0
lexuar: 1,365
Kavaje, Shesim Truall 17000m² 100 Euro/m² (Divjake)

Zona/Rruga : Divjake

Divjake, Shesim Toke Are 1 km ne Jug te Divjakes. Toke me siperfaqe 17000m2 eshte e mbjelle me pemetari dhe e pyllezuar. Ne toke ndodhen 2 ndertime 2 dhe 4 kat me siperfaqe...
Rubrika: Truall 26.05.2015, 15:51
PX: 0
lexuar: 1,417
Kavaje, Shesim Truall 700m² 130 Euro/m² (Qerret)

Zona/Rruga : Qerret

Kavaje, Shesim Truall ne Qerret. Truall me siperfaqe 700m2 ndodhet ne terren gjysem kodrinor 50 m nga deti, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 130 Euro/m2. I...
Rubrika: Truall 26.05.2015, 15:51
PX: 0
lexuar: 397
Tirane, Shesim Truall 830m² 30.000 Leke (Shkoze , Tirane)

Zona/Rruga : Shkoze , Tirane

Tirane, Shesim Toke Truall ne Shkoze.Truall me siperfaqe 830m2, buze rruges kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 30000...
Rubrika: Truall 26.05.2015, 15:51
PX: 0
lexuar: 2,184
Korce, Shesim Truall 25000m² 50 Euro/m² (Rr. Nacionale Korce-Voskopoje, km 3)

Zona/Rruga : Rr. Nacionale Korce-Voskopoje, km 3

Korce, Shesim Truall ne Rr. Korce-Voskopoje, km 3. Truall me siperfaqe 25000m2 ka nje magazine me siperfaqe 2000m2, me dokumenta te rregullta...
Rubrika: Truall 26.05.2015, 15:50
PX: 0
lexuar: 441
Tirane, Shesim Toke 1000m² 150 Euro/m² (Borsh.)

Zona/Rruga : Borsh.

Sarande, Shesim Toke Are ne Borsh. Toke me siperfaqe 1000m2, ndodhet prane rruges kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 150...
Rubrika: Truall 26.05.2015, 15:50
PX: 0
lexuar: 950
Tirane, Shesim Ullishte 850m² 100000 Euro (Sauk)

Zona/Rruga : Sauk

Tirane, Shesim Ullishte ne Sauk. Ullishte me siperfaqe 850m2 ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 100000 Euro....
Rubrika: Truall 26.05.2015, 15:50
PX: 0
lexuar: 400
Tirane, Shesim Toke Ullishte 1.400m² 150 Euro/m² (Mjull Bathore.)

Zona/Rruga : ne Mjull Bathore, Komuna Farke.

Tirane, Shesim Toke Ullishte ne Mjull Bathore. Toke me siperfaqe 1400m2 ka akses te drejteperdrejte me rrugen kryesore, me dokumeta te rregullta...
Rubrika: Truall 26.05.2015, 15:50
PX: 0
lexuar: 1,251
Tirane, Shesim Toke Are 4760m² 85 Euro/m² (Marikaj.)

Zona/Rruga : Marikaj.

Tirane, Shesim Toke Are ne Marikaj. Toke Are me siperfaqe 4760m2 eshte e niveluar, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 85 Euro/m2....
Rubrika: Truall 26.05.2015, 15:50
PX: 0
lexuar: 2,510
Tirane, Shesim Toke Are 4000m² 90 Euro/m² (Lanabregas, Dajt)

Zona/Rruga : Lanabregas, Dajt ..

Tirane, Shesim Toke Are ne Lanabregas, Dajt. Toka me siperfaqe 4000m2 nodhet ne terren kodrinor, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 90 Euro/m2....
Rubrika: Truall 26.05.2015, 15:50
PX: 0
lexuar: 859
Tirane, Shesim Toke 14.106m² 70 Euro/m² (Autostraden Tirane-Durres, Vore.)

Zona/Rruga : Autostraden Tirane-Durres, Vore.

Tirane, Shesim Toke ne Autostraden Tirane-Durres, Bashkia Vore. Toke me siperfaqe 14106m2, eshte e niveluar. Toka mund te shitet me siperfaqe te ndara,...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.05.2015, 15:49
PX: 0
lexuar: 16
Tirane, Japim me Qera Zyre Kati 2, 297m² 2.079 Euro (Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Ambient me siperfaqe 297m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.05.2015, 15:49
PX: 0
lexuar: 156
Tirane, Japim me Qera Zyre Kati 2, 60m² 350 Euro (Rr. Myslym Shyri, prane Drejtorise se Policise)

Zona/Rruga : Rr. Myslym Shyri, prane Drejtorise se Policise

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Myslym Shyri, prane Drejtorise se Policise. Ambient me siperfaqe 60m2, i shtruar ne parket...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.05.2015, 15:49
PX: 0
lexuar: 1,551
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 90m² 60.000 Leke (Rr. Myslym Shyri.)

Zona/Rruga : Rr. Myslym Shyri.

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri. Ambient me siperfaqe 90m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Ambienti...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.05.2015, 15:49
PX: 0
lexuar: 863
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 38m² 500 Euro (Abdyl Frasheri)

Zona/Rruga : Abdyl Frasheri

Tirane, Japim me Qira Ambinent Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Willson. Ambient me siperfaqe 38m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne nje qender biznesi, i...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.05.2015, 15:49
PX: 0
lexuar: 1,283
Tirane, Japim me Qera dyqan 60m² 600 Euro (Rr. Margarita Tutulani.)

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Margarita Tutulani. Dyqan me siperfaqe 60m2, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Dyqani ndodhet buze rruge me mundesi reklamimi.
Cmimi 600...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.05.2015, 15:49
PX: 0
lexuar: 190
Tirane, Japim me Qera Zyre 30m² 30.000 Leke (Blv. Bajram Curri, prane karburant Kastrati)

Zona/Rruga : Blv. Bajram Curri, prane karburant Kastrati

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Blv. Bajram Curri, prane karburant Kastrati. Ambient me siperfaqe 30m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.05.2015, 15:49
PX: 0
lexuar: 2,559
Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre Kati 2, 120m² 1.200 Euro (Rr. Papa Gjon Pali II, prane TVSH)

Zona/Rruga: Rr. Papa Gjon Pali i II, prane TVSH

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Papa Gjon Pali i II, prane TVSH. Ambient me siperfaqe 120m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.05.2015, 15:49
PX: 0
lexuar: 1,880
Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre , 116m², 16 Euro/m2 (Blv. Deshmoret e Kombit)

Tirane, Japim me Ambient Zyre ne Bulevardin Deshmoret e Kombit. Ambient me siperfaqe 116m2 i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te ten je pallati te ri. Ambienti eshte I organizuar ne 3 zyre dhe...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.05.2015, 15:49
PX: 0
lexuar: 2,414
Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre Kati 4, 135m² 1.200 Euro (Rr. Vaso Pasha, prane Gardes)

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Vaso Pasha, prane Gardes. Ambient me siperfaqe 135m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ambienti eshte i...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.05.2015, 15:49
PX: 0
lexuar: 479
Tirane, Japim me Qera Dyqan 50 m² 50.000 Leke (Rr. Ymer Kurti.)

Zona/Rruga : Rr. Ymer Kurti.

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Ymer Kurti. Dyqan me siperfaqe 50m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Dyqani eshte I...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.05.2015, 15:49
PX: 0
lexuar: 1,622
Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi 280m² 600 Euro (Rr. Sami Frasheri, zona Bllok)

Tirane, Japim me Qira Ambient ne Rr. Sami Frasheri. Ambient me siperfaqe 280m2, ndodhet ne katin nen toke te nje pallat te ri. Ambienti organizohet ne 1 nje hapesire, ndodhet prane rruges...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.05.2015, 15:49
PX: 0
lexuar: 121
Tirane, Japim me Qera Zyre 600m² 150.000 Leke (Rr. Petro Nini Luarasi, prane Ali Demit)

Zona/Rruga : Rr. Petro Nini Luarasi, prane Ali Demit

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Petro Nini Luarasi, prane Ali Demit. Ambient 3 kat, me siperfaqe 600m2 dhe oborr me siperfaqe 300m2...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.05.2015, 15:49
PX: 0
lexuar: 940
Tirane, Japim me Qera Dyqan Kati 1, 255m² 2.300 Euro (Rr. Ali Demi)

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Ali Demi. Dyqan me siperfaqe 100m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje vile. Dyqani eshte i organizuar ne nje hapesire dhe 1 WC, ka ne funksion te...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.05.2015, 15:49
PX: 0
lexuar: 921
Tirane, Japim me Qira Zyre Kati 2, 300m², 7.5 Euro/m2 (prane Sheshit Avni Rustemi.)

Zona/Rruga : prane Sheshit Avni Rustemi.

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Sheshit Avni Rustemi. Ambient me siperfaqe 300m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.05.2015, 15:49
PX: 0
lexuar: 822
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi (vile 3 kat)640 m² 2.000 Euro (Liqeni Thate)

Zona/Rruga : Liqeni Thate

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kate ne Rr. Liqeni Thate, prane Kopshtit Zoologjik. Vile me siperfaqe 640m2 dhe oborr me siperfaqe 800m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.05.2015, 15:49
PX: 0
lexuar: 1,453
Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre Kati 6, 80m² 300 Euro (Blv. Gjergj Fishta)

Zona/Rruga : Blv. Gjergj Fishta

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Blv. Gjergj Fishta, prane Rr. Irfan Tomini. Ambient me siperfaqe 80m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 26.05.2015, 15:48
PX: 0
lexuar: 1,902
Tirane, Shesim Dyqan 50m² 40.000 Euro (Rr. Irfan Tomini.)

Zona/Rruga : Rr. Irfan Tomini.

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Irfan Tomini. Dyqan me siperfaqe 50m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, me dokumenta te rregullta...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 26.05.2015, 15:48
PX: 0
lexuar: 320
Tirane, Shesim Ambient Biznesi 167m² 24.000.000 Leke (Rr. Artan Lenja)

Zona/Rruga : Rr. Artan Lenja

Tirane, Shesim Vile 2 Kate ne Rr. Artan Lenja, prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit. Vila me siperfaqe totale ndertimi 167m2, e shtruar ne pllake dhe siperfaqe...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 26.05.2015, 15:47
PX: 0
lexuar: 1,209
Tirane, Shesim Ambient Biznesi 188m² 400.000 Euro (Rr. Elbasanit.)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit.

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit. Ambient me siperfaqe 188m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti organozohet ne 5...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 26.05.2015, 15:47
PX: 0
lexuar: 1,249
Tirane, Shesim Lokal 103 m² 430.000 Euro (Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane.)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit. Ambient me siperfaqe 103m2 + 50m2 verande, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe....
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 26.05.2015, 15:47
PX: 0
lexuar: 950
Tirane, Shesim Ambjent Biznesi 114 m² 1.500 Euro/m² (Rr. Dibres.)

Zona/Rruga : Rr. Dibres.

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Dibres. Ambient +WC, me siperfaqe 114m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti ka sistem...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 26.05.2015, 15:47
PX: 0
lexuar: 999
Durres, Shesim Ambjent Biznesi 530m² 250.000 Euro (Shijak, prane 4 Rrugeve.)

Zona/Rruga : Shijak, prane 4 Rrugeve.

Durres, Shesim Ambient Biznesi ne Shijak, prane 4 Rrugeve. Ambient me siperfaqe 530m2 dhe truall me siperfaqe 810m2, ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 26.05.2015, 15:47
PX: 0
lexuar: 2,048
Tirane, shesim Lokal ne Rr. Sami Frasheri, prane shkolles 11 Janari.

Zona/Rruga : Rr. Sami Frasheri, prane Ish Blloku .

Tirane, Shesim Lokal ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok. Lokal me siperfaqe 66m2 dhe 70m2 verande, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 26.05.2015, 15:47
PX: 0
lexuar: 334
Tirane, Shesim Ambient Biznesi 56 m² 1.700 Euro/m² (Rr. Vllazen Huta,prane Sheshit Avni Rustemi.)

Zona/Rruga : Rr. Vllazen Huta,prane Sheshit Avni Rustemi.

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Vllazen Huta, prane Sheshit Avni Rustemi. Ambient biznesi me siperfaqe 56m2, ndodhet ne katin perdhe...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 26.05.2015, 15:47
PX: 0
lexuar: 669
Tirane, Shesim Dyqan 227 m² 1.000 Euro/m² (Selite, prane Eleonores)

Zona/Rruga : Selite, prane Eleonores

Tirane, Shesim Dyqan ne Selite, prane Eleonores. Dyqan + WC me siperfaqe 227m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ka fasade xhami, me akses jo...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1431

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"