Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 166
Kėrkimi zgjati 0.10 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: IDEAL REAL ESTATE
Rubrika: Truall 03.07.2015, 18:22
PX: 0
lexuar: 468
TROJE NE SHITJE 120eur/m² (Kodrat e Liqenit, tek Ullishtet)

SHITEN TROJE

Kodrat e Liqenit, tek Ullishtet
Sip: 1.200m2, me pamje nga Liqeni Artificilal i Tiranes.
Cmimi: 150 eur/m2
C: 14.4

Sauku Vjeter, afer qendres.
Sip: 100m2, Cmimi: 120 eur/m2
Me...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 03.07.2015, 17:07
PX: 0
lexuar: 31
JEPET ME QERA ap 2+1+BLK Kati 9, 100 m² 600 Euro (Bllok, ke pasticeri Internacional)

Zona/Rruga : Bllok, ke pasticeri Internacional

Jepet me qira

2+1
Sip: 100m2
Orientimi veri perendim
2 tualete+ 2koridore+ balkon.
Kati 9-te, me ashensor
E mobiluar
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:07
PX: 0
lexuar: 63
SHITET apartament 3+1 Kati 3, 120 m² 1.200 Euro (Te posta 8, Sheshi Willson.)

Zona/Rruga : Te posta 8, Sheshi Willson.

Shitet ap 3+1 +2tualete
Ne nje nga zonat me te mira te kryeqytetit,
Apartamenti ndodhet ne qender, ne nje zone te qete ku nuk mungon furnizimi me dritat...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:07
PX: 0
lexuar: 326
Hyrje ne shitje 1+1, 70.000 Euro (Brenda ne kompleksin Vision +)

Zona/Rruga : Brenda ne kompleksin Vision + (Don Bosko)

3 HYRJE NE SHITJE

1+1, 77m2, sogiorno+ dhome gjumi+ koridor+ balkon prej 10m, kati 8-te, orientimi J-L-P, tualeti me dritare, pallat 12katesh,...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 03.07.2015, 17:07
PX: 0
lexuar: 150
Jepet me qira ambjente biznesi, 30.000lek/muaj (Ali Demi, prane ish markata vjeter.)

Zona/Rruga : Ali Demi, prane ish markata vjeter.

AMBJENTE BIZNESI ME QIRA

Me distance 10m nga stacioni i autobuzit jepen dy ambjente me qira:

Ambjenti 1: 210m2+verande, me lartesi 4m, me 2...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 03.07.2015, 17:07
PX: 0
lexuar: 64
Jepet me qira 2+1+BLK 136 m² 300 Euro (Kompleksi Grek, prane Kopshtit Zoologjik)

Zona/Rruga : Kompleksi Grek, prane Kopshtit Zoologjik

Jepet me qera prane Liqenit Artificial, rreth 200 larg Kopshtit Zoologjik, ne kompleksin grek.


Sip: 136 m2,
Apartamenti ka 2 dhoma gjumi me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:06
PX: 0
lexuar: 242
Shitet 1+1 Kati 10, 86 m² 750 Euro/m² (Prapa Universitetit Europian.)

Zona/Rruga : Prapa Universitetit Europian.

Shitet

1+1
Sip: 86m2, kati 10te i banimit, jo i fundit, me ashensor, orientimi jug. -perendim, koridor, balkon, tualeti me dritare, me hipoteke.
Cmimi...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 03.07.2015, 17:06
PX: 0
lexuar: 219
JEPET ME QERA 3+1+BLK Kati 5, 135 m² 800 Euro (Bllok, tek LSI-ja)

Zona/Rruga : Bllok, tek LSI-ja

3+1

Sip 135 m + 30m verande
E mobiluar, 2 tualete, nje tualet me dritare, kati 5ste.
Orientimi lindje
Cmimi 800eur/muaj

Id: frml
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:06
PX: 0
lexuar: 76
SHITET ap 2+1+BLK 90 m² 1.400 Euro/m² (Tek Shallvaret, prapa Lokal La Voglia-s)

[COVERIMG][http://ourwanderland.com/wp-content/uploads/2014/09/Tirana-colour-apartments-xx.jpg/COVERIMG]

Zona/Rruga : Tek Shallvaret, prapa Lokal La Voglia-s

Shitet

2+1+ blk+ ambjent gatimi me...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 03.07.2015, 17:06
PX: 0
lexuar: 232
Jepet me qira magazine 750m² 2.500 Eur/muaj (Ne dalje te Kombinatit.)

Zona/Rruga : Ne dalje te Kombinatit.

JEPET MAGAZINE ME QIRA

Sip: 750m2, 6m lartesi, e rrethuar me nje oborr prej 4.000m.
Cmimi: 2.500 eur/muaj
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:05
PX: 0
lexuar: 18
SHITET Vile 3 kateshe, 150.000 eur (Laprake)

Zona/Rruga : Laprake

VILE TRE KATESHE

Sip: 96 m2 per kat

me shkalle te brendshme,
Vila esht e kompletuar ne cdo kat.
Te dhenat per kat:
2 dhoma dhe nje banjo,
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:05
PX: 0
lexuar: 159
Shitet hyrje 3+1+BLK, 124m2, Kati 7, 120.000 Euro, Kompleksi vjeter Kika.

SHITET
3+1

Sip neto 124m2, kati 6-te i banimit, tre dhoma gjumi + ambjent ndenje + ballkon, korridor, 2 tualete me dritare, ashensor, tel. / Internet
Orientimi jug-veri, vend i qete, kondicioner ne...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:05
PX: 0
lexuar: 546
Qendra e Tiranes, 3+1 Kati 5, 90 m² 120.000 Euro (Rr. Reshit Collaku, tek Posta Qendrore)

Zona/Rruga : Rr. Reshit Collkau, tek Posta Qendrore.
Reshit Collaku

SHITET

3+1
Sip: 87.9m2, kati 5-ste dhe i fundit, (pa ashensor),
soggiorno+dhome ndenje+dy dhoma gjumi+balkon 5m
Orienimi...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 03.07.2015, 17:04
PX: 0
lexuar: 27
JEPET ME QERA magazine 900 m² 2.250 Euro (200m tek City Park, ish universiteti Vitrina)

Zona/Rruga : 200m tek City Park, ish univ Vitrina

Jepet magazine 2 kateshe me qira:

900 m2 per kat,
Magazina eshte me shkalle + kafaz ashensori
Me kollona ne mes me largesi me njera tjetren m...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:04
PX: 0
lexuar: 698
HYRJE CILESORE NE SHITJE (Rezidenca "Kodra e Diellit".)

Zona/Rruga : Rezidenca "Kodra e Diellit".

SHITET
2+1
Sip. brend: 87.9 m2
Sip. totale 100.9m2
Cmimi 1100 Euro/m2
Niveli i punimeve : Suvatim-vendosje vetrata dhe dritare(dhe me pas ne...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:04
PX: 0
lexuar: 104
Shitet 2+1+BLK Kati 3, 104 m² 92.000 Euro (Tek hipoteka.)

Zona/Rruga : Tek hipoteka.

SHITET

2+1

Sip: 104m2, me certifikate pronesie, pallat I ri, kati 3-te, me ashensor, me mobilim cilesor, orientimi veri - lindje, balkon, koridor, nje tualet me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:03
PX: 0
lexuar: 99
SHITET apartament 2+1 Kati 2, 85 m², 93.500 eur, (Prapa Ministrise se Shendetesise)

Zona/Rruga : Prapa Ministrise se Shendetesise

Shitet

2+1

Sip 85m2
Kati 2te, Hyrje cilesore.
2tualete me dritare,
Me hipoteke
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:03
PX: 0
lexuar: 61
SHITET HYRJE CILESORE 2+1+BLK Kati 4, 105 m², 126.000eur (Prane Xhamllikut)

Zona/Rruga : Prane Xhamllikut

Shitet

2+1
105m2
Kati 4, me ashensor, ndertim vitit' 2010,
Orientim Lindje veri perendim, koridor, balkon
1 tualet
Shtepia eshte e mire organizuar dhe me nje mobilim...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:03
PX: 0
lexuar: 91
Shitet 2+1+BLK Kati 5, 125 m² 85.000 Euro (Irfan Tomini, pallatet INSIG-ut)

Zona/Rruga : Irfan Tomini, pallatet INSIG-ut

SHITET
2+1
Sip e shfytezueshme e apartamentit: 125 m2
2dhoma gjumi = ambjent ndenje + balkon, kati 5-ste, me ashensor.
Orfientimi jug...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:03
PX: 0
lexuar: 88
SHITET apartament 2+1+BLK Kati 4, 104 m² 104.000 Euro (prane postes 8)

Zona/Rruga : prane postes 8

Ndertim i viteve 2000, orientimi jug, 1 tualet me aspirim, me 2 ashensor me hipoteke.
cmimi: 104.000 eur


id: blb
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 03.07.2015, 17:03
PX: 0
lexuar: 53
Shitet godine biznesi 4kateshe, 1.500.000 Euro (Autostrada Tirane Durres, km fundit.)

Zona/Rruga : Autostrada Tirane Durres, km fundit.

Shitet objekt biznesi godine 4 katshe
Me fasade xhami, buze autostrades.

Sip truall: 1000m2
Sip ndertimit 330m2 per kat
Kater kate + bodrum
Me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:03
PX: 0
lexuar: 115
SHITET 3+1+BLK Kati 5, 140 m² 200.000 Euro (Sami Frasheri, prane me Nobis)

Rruga Sami Frasheri, Tirane
Zona/Rruga : Sami Frasheri, prane me Nobis.

Shitet 3+1


Sip: 140 m2, me hipoteke.
3 dhoma gjumi + soxhorno +2 banjo +3 ballkone.
Me sistem ngrohje ne cdo ambient te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:02
PX: 0
lexuar: 485
SHITET apartament 2+1+BLK Kati 7, 105 m² 105.000 Euro (Zogu Zi,)

http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=283110&d=1435567351

Zona/Rruga : Zogu Zi,

Shitet
2+1
Apartament cilesor dhe komod per banim.
Sip: 104.5 m2
Kati 7-te, pallat 14 katesh
Me dy...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:02
PX: 0
lexuar: 97
Durres, SHITET apartament 2+1 Kati 4, 90 m² 60.000 Euro (Prane Gjykates Rrethit Durres.)

Zona/Rruga : Prane Gjykates Rrethit Durres.

Shitet
2+1

Sip me hipoteke 82m2
Sip totale 90 m
Pallati ri, Kati 4ert
Orientimi perendim jug
Cmimi: 60.000 eur
Rubrika: Objekte banimi - me qera 03.07.2015, 17:02
PX: 0
lexuar: 227
JEPET ME QERA apartament 2+1 Kati 3, 160 m² 60.000 Leke (Myslym Shyri, prane tregut Cam.)

Zona/Rruga : Myslym Shyri, prane tregut Cam.

Jepet me qira
2+1

Shtepi me qira
sip: 160m2

Soggiorno+ ambjent gatimi + Koridor + 2tualete+2dhom gjumi + ambjent tip studio.
Rubrika: Objekte banimi - me qera 03.07.2015, 17:01
PX: 0
lexuar: 19
JEPET ME QERA apartament 2+1 Kati 7, 100 m² 30.000 Leke (Mine Peza, prane shkolles Hasan Vogli.)

Zona/Rruga : Mine Peza, prane shkolles Hasan Vogli.

Shkolla Hasan Vogli, Tirane

JEPET ME QERA

Kati i 7-te (dhe i fundit), me ashensor, mobilim i thjeshte.

Cmimi: 30.000 lek/muaj /padiskutueshem
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 03.07.2015, 17:01
PX: 0
lexuar: 71
JEPET ME QERA zyre Kati 2, 107 m² 400 Euro (Bllok, prane Juvenilja Vjeter.)

http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=261524&d=1426690616


Zona/Rruga : Bllok, prane Juvenilja Vjeter.

Jepet me qira kati 2-te i nje vile,

Vila ka 3 dhoma +3 tualete, me sip:...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 03.07.2015, 17:01
PX: 0
lexuar: 82
Jepet me qera apartament 2+1+blk Kati 3, 90 m2, 300 Euro (Rr.Myslym Shyri)

http://photos.wikimapia.org/p/ot2/00/00/03/47/83_big.jpg

Zona/Rruga : Ne afersi te Myslym Shyri

Jepet me qira

2+1 me ballkon

Sip:90 m2. Hyrja eshte e mobiluar lux ne cdo ambjent.
Kati 3-te, me...
Rubrika: Kompjutera & Laptop 03.07.2015, 17:00
PX: 0
lexuar: 78
Tirane, shes PRINTER multifunksional (printer, skaner, fotokopje, fax) Samsung-scx-4521F 20.000 lek

http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=281622&d=1434886140

SHITET PRINTER multifunksional (printim, skanim, fotokopje, fax)
i perdorur, por ne funksion te plote pothuajse si i...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:00
PX: 0
lexuar: 581
SHITET 3+1 Kati 3, 122,5m² 1.100 Eur/m² (Mbi shkollen e Baletit.)

Zona/Rruga : Mbi shkollen e Baletit.

SHITET

3+1
Sip: 122,5m2, kati 3-te i banimit, me ashensor, orientimi lindje perendim, me 2balkone, 2tualete, njeri me dritare.
Cmimi: 1.100 eur/m2
C: O
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 03.07.2015, 17:00
PX: 0
lexuar: 131
Shitet dyqan 130 m² 3.000 Euro/m² (Don Bosko, buze rruge.)

Zona/Rruga : Don Bosko, buze rruge.

SHITET DYQAN

http://static.panoramio.com/photos/large/17165472.jpg

Sip: 130m2, buze rruge, me fasade xhami, me tualet, me hipoteke.
Cmimi: 3.000...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:00
PX: 0
lexuar: 130
SHITET apartament 1+1+BLK Kati 8, 69 m² 82.000 Euro (Him Kolli)

Zona/Rruga : Him Kolli

1+1

Sip: 69m me hipoteke.
Kati 8 dhe i fundit, me 2 ashensor,
Apartamenti eshte i rikonstruktuar, me parket, me instalime te gatshem per panele diellore, e gjithe hyrja me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 17:00
PX: 0
lexuar: 256
SHITET ap 2+1+BLK Kati 2, 108 m² 100.000 Euro (Tek Qendra Kristal)

Kristal Center, Tirane

Zona/Rruga :Tek Qendra Kristal

2+1+BLK
Kati 2,
108 m²
2 tualete me aspirim
me hipoteke
100.000 Euro
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 03.07.2015, 16:59
PX: 0
lexuar: 32
Shitet ambjent biznesi Kati 2, 132 m² 200.000 Euro (Diplomat 2, prane Kastratit)

Zona/Rruga : Diplomat 2, prane Kastratit.

SHITET

Sip 132m2
Kati 2-te
Cmimi: 200.000 eur

Id. Frml-108
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 03.07.2015, 16:59
PX: 0
lexuar: 146
Jepet me qera zyra 200 m² 850 Euro (Myslym Shyri.)

Zona/Rruga : Myslym Shyri.

Jepen zyra me qira

Sip: 200m2,
Cmimi: 850 eur/muaj
C: Blb

Rruga Myslym Shyri
Rubrika: Truall 03.07.2015, 16:58
PX: 0
lexuar: 169
JEPET ME QERA toke 4.365 m² 1.000 Euro (Autostrada Tirane Durres, Marikaj, buze rruge.)

Zona/Rruga : Autostrada Tirane Durres, Marikaj, buze rruge.

Jepet truall me qira

Sip: 4.365m2 me hipoteke.
Sip tokes eshte e rrethuar dhe e pershtatshme
per MAGAZINA, KARBURANTE; PER PARKIM...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 16:58
PX: 0
lexuar: 25
SHITET apartament 2+1+A+BLK Kati 12, 118 m² 1.450 Euro/m² (Brigada e 8, ne Bllok)

Zona/Rruga : brigada e 8,ne bllok

Pallati eshte cilsor, me nje organizim shume te mire
Sip:118 m2 neto pa perfshire siperfaqet dhe ambientet e perbashketa.
Orientimi jug perndim
Me hipoteke.
Cmimi...
Rubrika: Truall 03.07.2015, 16:58
PX: 0
lexuar: 75
SHITET truall 1.800 m² 100 Euro/m² (Te TEG-u)

Zona/Rruga : Te TEG-u

SHITET TRUALL

Sip: 1.800m2, (me leje ndertimi per 3 kate)
Cmimi: 100 eur/m2
Me hipoteke.
C: 20.12 XBLB

TEG, Tirane
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.07.2015, 16:57
PX: 0
lexuar: 68
SHITET hyrje 1+1 Kati 4ert, 65 m², 2+1+ballkon 75m2, 1.100 Euro/m² (Vaso Pasha)

Zona/Rruga : Vaso Pasha

SHITEN

1+1
65 m2,
orientimi veri lindje.

1+1+ballkon
65 m2
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 03.07.2015, 16:57
PX: 0
lexuar: 80
JEPET ME QERA zyre Kati 5, 135 m² 850 Euro (Bllok, prane LSI-se)

Zona/Rruga : Bllok, prane LSI-se

3+1
Sip 135 m + 30m verande
2 tualete nje me dritare,
Kati peste,
Orientimi lindje, nga rruga kryesore.
Cmimi 850 eur/muaj

Id. Frml
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 166

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"