kėrko:

Type: Posts; User: klaus..; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jepet me qera dyqan Kati 1, 40 m² 40.000 Leke (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Jepet me qera dyqan ne Ali Demi prane shkolles 1 Maj perball me tunelin.Dyqani eshte 40meter katror , i pajisur me tualet dhe me vitrine xhami.Per me teper telefononi ne nr...
 2. Berat, Shes sende per femije bebe

  Shes sende per femije ,krevat, boks, lodra te ndryshme me muzik, karoc 3 ne 1 etj.Sendet jan te firmave te njohura dhe shume pak te perdorura.Per me teper kontaktoni ne 0696124416 dhe WhatsApp
 3. Berat, shes Pedan Kamioni

  Shitet Pedan Kamioni ne gjendje shume te mire.Per me teper telefononi ne nr 069 53 86 338 si dhe ne WhatsApp

  Cel. : 0695386338
 4. Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh

  Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 25 meter nga deti.Disponojm dhoma te pershtatshme per 2 persona, dhe apartamente 1+1 te pershtatshme per 4 persona. dhomat jane te mobiluara me te gjitha kushtet ...
 5. Jepet me qera apartament per pushime ne Radhime

  RADHIME JEPET ME QERA APARTAMENT I RI 70 m2 (1+1) KATI I TRETE ME ASHENSOR 60 METER LARG DETIT.
  APARTAMENTI PERBEHET NGA DHOME GJUMI, GUZHINE, SALLON, TUALET, BALLKON ME PAMJE NGA DETI.
  TOTALISHT...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5