970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Albert79; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. SHITUR ! Tirane, shes pajisje Network MicroTik hAP ac lite RB952Ui-5ac2nD 5.000 Leke

  https://mikrotik.com/product/RB952Ui-5ac2nD . Ne kuti i ri .

  Cel. : 0692630004
 2. SHITUR ! Tirane, shes Grafik card Asus 1660 Ti i ri 290 Euro

  Info : https://www.asus.com/Graphics-Cards/PH-GTX1660TI-O6G/

  Nga 300 euro ne 290 euro per pak dite .  Graphics EngineNVIDIA® GeForce GTX 1660 Ti
  Bus StandardPCI Express 3.0
  ...
 3. Tirane, shes Grafik card Msi 1050 Ti 160 euro

  MSI GeForce GTX 1050 Ti DirectX 12 GTX 1050 Ti 4GB 128-Bit GDDR5 PCI Express 3.0 x16 HDCP Ready ATX Video Card
  4GB 128-Bit GDDR5
  ...
 4. Tirane, shes pajisje Multimedia Android Box 4/32 7500 Leke

  Amlogic S90 series Android 8.1 4GB/32GB TV Box 2.4GHz + 5GHz WiFi Bluetooth 4.1 Support 4K H.265 Media Player - Black .opsionale , Air mouse , gamepad.  Cel. : 0692630004
 5. Tirane, shes RAM DDR4 16GB 3000MHz 126 Euro

  VENGEANCE® LPX 16GB (2 x 8GB) DDR4 DRAM 3000MHz C15 Memory Kit - Black

  Memory Color
  BLACK

  ...
 6. Tirane, shes Android 9.0 TV BOX , 8.000 Lek

  8000 Lek nga 9000 Lek sasia dhe 2

  Android TV 9.0 , quadcore 2GHZ , 4K/60P , 4GB ram , 32 GB storage , Usb 2.0 ,USB 3.0 , bluetooth 4.2 , wireless 2.4, rrjet , play cdo file, suport hdd 2TB...
 7. Tirane, shes iPad Logitech Create keyboard 95 euro ( Ne kuti i pa hapur )

  95 euro .Logitech Keyboard for Ipad Pro 2016 9.7 inch/ 2015 with smart connect . e re e pa hapur

  Info :
  https://www.logitech.com/en-ch/product/create-ipad-pro-keyboard


  Cel. : 0692630004
 8. Tirane, shes Mainboard ITX Intel quadcore BayTrail 1900 + 8 GB DDR3 ram 55 Euro

  Motherboard J1900 Baytrail , QuadCore 2000MHz , 2x 4gb DDR3 8 GB RAM . Ka qene nje media center Demo per pak kohe cdo gje eshte OK . Windows , Linux ,Hackintosh , Kodi media center , openelec ,...
 9. Tirane, shes pajisje Apple Adapter Kit 1.000 Leke

  Shitet Apple Original Adapter Kit , i ri ne kuti .

  Cel. : 0692630004
 10. Tirane, shes pajisje Trapan i perdorur 2.000 Leke

  Shes nje trapan , vegel ne shtepi , ka problem butonin e ndezjes , por eshte modifikuar qe sa vihet ne pune ndizet , keni dhe dy foto modeli .

  0692630004

  Cel. : 0692630004
 11. Tirane, shes pajisje Multimedia SKYSTAR 2 TV 26 euro

  Shitet multimedia skystar 2 , mund te perdorni dhe cardsharing ne komp pa patur nevoje paisje te tjera .  https://www.technisat.com/de_DE/SkyStar-2-TV/352-6910-1840/
  me porte pci , dhe mund te...
 12. Tirane, shes pajisje Sony aktiv Sub Woofer 9500 Lek

  Te perdoruara ne ambjent shtepie , per filma dhe muzike , asnjehere per biznes.


  WORK STUDIO 50 65W passive X 4 ( 18000 LEK ) SHITUR
  SONY STR-DB790 ...
 13. Tirane, shes Biciklete 3.000 Leke

  biciklete femijesh , Bicikleta eshte e re shihni fotot dhe vleresoheni , 3000 Lek , cmimi i padiskutueshem

  Cel. : 0692630004
 14. Tirane, shes Laptop Modele te ndryshme , cmime konkuruese.

  0683049439 Doni
  0692630004 Berti  https://www.facebook.com/o2mcomputer/
  https://www.facebook.com/o2mcomputer/

  Cel. : 0683049439
 15. Tirane, shes pajisje Multimedia Firewire 400 pcie expres 1x 2.500 Leke

  Karte fire 800 mbps pcie expres 1x , windows edhe mac. 5500 LEK


  Karte fire 400 mbps pcie expres 1x , windows edhe mac. 2500 LEK

  Cel. : 0692630004
 16. Tirane, shes pajisje Set Blu-Ray Movie 9 COPE 60 Euro

  Per ate qe pelqejne filmat me kualitet blu-ray shes 9 filma.Ne amblazh dhe ne
  qese pa hapur .

  Cel. : 0692630004
 17. Tirane, shes Server Server pjese SUPERMICRO HOT SWAP 3.5" HARD DRIVE / DISK HDD 3.000 Leke

  SUPERMICRO HOT SWAP 3.5" HARD DRIVE / DISK HDD CADDY TRAY 05-01-813111 W/SCREWS.343352

  Sasia 2 cope , bashke me vida . 3000 Lek

  Cel. : 0662151094
 18. Tirane, shes pajisje Network D-Link ADSL DSL-2640B 1.500 Leke

  D-Link ADSL DSL-2640B , bashke me ushqyes , Adsl + , e perdorur ne gjendje pune.

  Info: http://www.speedguide.net/routers/d-link-dsl-2640b-adsl22-modem-with-wireless-router-246

  Cel. : 0662151094
 19. Tirane, shes pajisje Network Ericsson F3507g modem 3G internal 1.000 Leke

  Shitet Modem 3G internal per Laptop Dell , Lenovo qe kane porten e kartes sim
  ne laptop por skane modem.

  Cel. : 0662151094
 20. Tirane, shes pajisje Network technicolor tg589vn v2 ( ADSL - VDSL ) 2.000 Leke

  Modem Adsl - Vdsl i perdorur , modem dhe ushqyes.  http://www.broadbandbuyer.com/products/25392-thomson-tg588v2/

  Cel. : 0662151094
 21. Tirane, shes SONY DSC-S730 2.000 Leke

  Sony aparat foto 7.2 mega pixels . Aparat per familje . 1 gb karte perdoret me bateri te zakonshme 1.5 V AA dhe nje cante e vogel aparati.

  https://www.sony.co.uk/support/en/product/DSC-S730
  ...
Trego rezultatin 1 deri 21 nga 21