Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 225
Kėrkimi zgjati 0.09 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: IDEAL REAL ESTATE
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 04.03.2015, 09:37
PX: 0
lexuar: 80
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 114m² 95.000 Euro (Prane postes 8,te sheshi willson)

Zona/Rruga : Prane postes 8, tek sheshi willson

Sip shfrytezueshme 104m2
Sip totale : 114m2
Pallati i ndertuar ne vitin 2001, eshte ne nje zone te qete dhe te sigurt, me 2 ashensor, orientimi...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 04.03.2015, 09:36
PX: 0
lexuar: 32
Tirane, shitet 3+1+BLK Kati 6, 122 m² 108.000 Euro (Qemal Stafa, prane shkolles Kuqe.)

Zona/Rruga : Qemal Stafa, prane shkolles Kuqe.

Shitet

3+1
3 dhoma gjumi + soggiorno
Sip: 122m2, me certifikate pronesie
Sip totale me siperf perbashketa: 136m2
kati 6, pallat 9katesh, ndertim...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 04.03.2015, 09:36
PX: 0
lexuar: 27
Tirane, shitet hyrje cilesore 3+1+BLK Kati 4, 147 m² 175.000 Euro (Bllok, perballe, prane Conad)

Zona/Rruga : Bllok, perballe, prane Conad

Shitet

3+1
Tre dhoma gjumi + soggiorno, 2 tualete, me koridor te madh.

Pallati eshte me ashensor dhe shume i rregullt qysh ne hyrjen e tij.

Sip neto...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 03.03.2015, 23:28
PX: 0
lexuar: 71
Jepet me qira 1+1+A+BLK Kati 6, 72 m² 25.000 Leke (Panorama, prane shkolles Harry Fultz.)

Zona/Rruga : Panorama, prane shkolles Harry Fultz.

Jepet me qira

Apartamenti eshte i ri, i pamobiluar.

Ambjenti ndenjes eshte i pajisur me kontrabufe, me sobe + furre, me frigorifer, tavoline...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 03.03.2015, 23:19
PX: 0
lexuar: 383
Hyrje ne shitje, sip 88m2, sip: 158m2, 750 Euro/m² (Fundi Kompleksit Dinamo)

Zona/Rruga : Fundi Kompleksit Dinamo

Shiten


1+1, sip 88 m2 kati 2-te, orientimi jug perendim, me ashensor.


3+1, sip 158m2 kati 8 dhe I fundit, orientimi jug-perendim, 2 tualete, me ashensor.
Rubrika: Objekte banimi - me qera 03.03.2015, 17:53
PX: 0
lexuar: 100
Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 5, 60 m² 32000 lek/muaj (Prapa Universitetit Europian)

Zona/Rruga : Prapa Universitetit Europian

Qira
1+1

60m2, Kati 5ste, orientimi lindje, me balkon, e mobiluar me te gjitha orendite, pallat i ri, me ashensor.
Cmimi: 32.000lek/muaj -i pa...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 02.03.2015, 20:27
PX: 0
lexuar: 91
Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 4, 60 m² Leke (Tirana e Re, tek gjimnazi PNL-se)

Zona/Rruga : Tirana e Re, tek gjimnazi PNL-se

Jepet me qira

1+1
Kati 4ert i nje vile.
E mobiluar

Cmimi 30.000 lek /muaj
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 01.03.2015, 13:50
PX: 0
lexuar: 178
Shitet 1+1 Kati 9, 75 m² 65.000euro (Tregu Elektrik, prane lokal Britaniku.)

Zona/Rruga : Tregu Elektrik, prane lokal Britaniku.

SHITET

1+1 (e pershtatshme si 2+1)

Sip: 75m2, e shfrytezueshme 63.7m2, kati 9-te, pallat 10katesh, 2 ashensor, tualet me sistem ngrohje kaldaje...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 01.03.2015, 13:40
PX: 0
lexuar: 211
Shiten dyqane buze rruge, 35m2, 71m2, 2700 eur/m2 (Ali Demi

Zona/Rruga : Ali Demi

Shiten

Dyqane buze rruge
Sip:71,3m2, me tualet, me fasade xhami.

Dyqani shitet dhe me pjese te ndara sic eshte edhe aktualisht.
Siperfaqet e ndara jane nga 35m2 sejcila dhe...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 01.03.2015, 13:30
PX: 0
lexuar: 12
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 72 m² 1.500 Euro/m² (mysllim shyri,te grepi i arte)

Zona/Rruga : mysllim shyri,te grepi i arte

Apartameni eshte ne lagje me te qete ku ushtrojne shume biznese te sukseshme.
Ky apartamente ndodhet ne katin e pare me fushe pamje dhe eshte shume i...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 01.03.2015, 13:25
PX: 0
lexuar: 84
Shitet 2+1 Kati 3, 106 m² 120.000 Euro (Tek ATSH-ja)

Zona/Rruga : Tek ATSH-ja

SHITET

2+1
Sip: 106m2, kati 3-te, 1 tualet, orientimi lindje, e mobiluar.
Cmimi: 120.000 eur
id: bl
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 01.03.2015, 13:24
PX: 0
lexuar: 57
Shitet 2+1+BLK Kati 5, 125 m² 85.000 Euro (Irfan Tomini, pallatet INSIG-ut)

Zona/Rruga : Irfan Tomini, pallatet INSIG-ut

SHITET
2+1
Sip e shfytezueshme e apartamentit: 125 m2
2dhoma gjumi = ambjent ndenje + balkon, kati 5-ste, me ashensor.
Orfientimi jug...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 01.03.2015, 13:23
PX: 0
lexuar: 43
OKAZION Tirane, shitet 1+1+BLK Kati 2, 56 m² 35.000 Euro (ne afersi te hotel dipllomatit 2)

Zona/Rruga : ne afersi te hotel dipllomatit 2

Apartmenti eshte ne nje pallat te ri dhe me hipoteke.
Cmimi eshte okazion.
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 01.03.2015, 13:22
PX: 0
lexuar: 28
Jepet me qera ambjent biznesi godine 4kateshe, 5.160 Euro/muaj (autostrada Tirane Durres, km fundit)

Zona/Rruga : autostrada Tirane Durres, km fundit

Objekt biznesi me qira

Sip truall: 1000m2
Sip ndertimit 330m2 per kat
Kater kate + bodrum
Me kanalizim apastopafat 24 ore
Me sistem kamera...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 01.03.2015, 13:21
PX: 0
lexuar: 19
Shitet godine biznesi 4kateshe, 1.500.000 Euro (Autostrada Tirane Durres, km fundit.)

Zona/Rruga : Autostrada Tirane Durres, km fundit.

Shitet objekt biznesi godine 4 katshe
Me fasade xhami, buze autostrades.

Sip truall: 1000m2
Sip ndertimit 330m2 per kat
Kater kate + bodrum
Me...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 28.02.2015, 23:11
PX: 0
lexuar: 52
Tirane, jap me qera dyqan me dy kate, me sip totale 128 m² 1.600 Euro (Sami Frasheri)

Zona/Rruga : Sami Frasheri

Jepet me qira

Dyqan buze rruge
Kati pare me sip 28m2 + shkalle te brendshme qe te cojne per ne katin e 2te
Kati dyte me sip 100 m2 + tualet.
Kati dyta ka 3 dritare nga...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.02.2015, 11:39
PX: 0
lexuar: 21
Tirane, shes dyqan 30 m² 105.000 Euro (Ne hyrje te rruges Durresit.)

Zona/Rruga : Ne hyrje te rruges Durresit.

Shitet dyqan


Sip: 30m2
Me hipoteke
Sip totale eshte 33m2
Me tualet.
Cmimi 105.000 eur
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.02.2015, 11:37
PX: 0
lexuar: 13
Tirane, jap me qera Ambjente zyre Kati 2, 130 m² 500 Euro (Kryqezimi rruges Durresit me rr. Lord)

Zona/Rruga : Kryqezimi rruges Durresit me rr. Lord

Jepet me qira apartament e pershtatshme sinambjent biznesi ne nje pallat i ri


Sip 130m2
4 dhoma + 2tualete me dritare, + 2 blk te medhenj me...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 27.02.2015, 11:31
PX: 0
lexuar: 16
Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 2, 130 m² 40.000 Leke (Kryqezimi rruges Durresit me rr. Lord Bajron)

Zona/Rruga : Kryqezimi rruges Durresit me rr. Lord Bajron

Jepet me qira apartament ne nje pallat i ri


Sip 130m2
4 dhoma + 2tualete me dritare, + 2 blk te medhenj me koridor te madh
Kati 2...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.02.2015, 08:57
PX: 0
lexuar: 196
Tirane, ambient biznesi, 110 m² 120.000 Leke te reja (Tek Materniteti Ri, mbi brrylin.)

Zona/Rruga : Tek Materniteti Ri, mbi brrylin.

Jepet me qira ambient biznesi

Cmimi: 120.000 leke te reja/ diskutueshme

Id: blb
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.02.2015, 09:07
PX: 0
lexuar: 103
jepet me qira lokal 140 m² 1.000eur/muaj (prane Ministrise se Shendetesise.)

Zona/Rruga : prane Ministrise se Shendetesise.

Jepet me qira

Bar kafe piceri/ buze rruge.
Sip: 140m2, me dy ambjente te ndara por shfytezueshme ne total.
Lokali eshte ne gjendje pune, me kuzhine te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.02.2015, 08:45
PX: 0
lexuar: 130
Shitet 2+1 Kati 5, 134 m² 850 Eur/m² (Mine Peza, prane kopshtit.)

Zona/Rruga : Mine Peza, prane kopshtit.

SHITET

2+1

Sip; 134m2, kati 5-ste, orientimi jug, 2balkone, +korridor, me hipoteke.
Cmimi: 850 eur/m2
C: 07.8-X
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 26.02.2015, 08:45
PX: 0
lexuar: 64
Shitet Bar Restorant, 270 m² 5.000 Euro/m² (Prane stadiumit Qemal Stafa)

Zona/Rruga : Prane stadiumit Qemal Stafa

SHITET BAR - RESTORANT

Sip: 270m2, restoranti eshte ne gjendje pune, aktualisht me qira 3.000 eur.
Me hipoteke.
Cmimi: 5.000 eur/m2
C: bl
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.02.2015, 08:44
PX: 0
lexuar: 118
Shitet hyrje 3+1+BLK, 124m2, Kati 7, 120.000 Euro, Kompleksi vjeter Kika.

SHITET
3+1

Sip neto 124m2, kati 6-te i banimit, tre dhoma gjumi + ambjent ndenje + ballkon, korridor, 2 tualete me dritare, ashensor, tel. / Internet
Orientimi jug-veri, vend i qete, kondicioner ne...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.02.2015, 08:43
PX: 0
lexuar: 1,146
Shitet ap 3+1 169 m² 160.000eur (Rruga e Durresit, prane Ambasades Polake)

Zona/Rruga : Rruga e Durresit, prane Ambasades Polake.

SHITET
3+1

Sip: 169m2, kati 8-te, me pozicion jug - perendim, me ashensor, e mobiluar, me sogiorno, me 2 banjo (njera me dritare), tel, a.c,...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.02.2015, 08:42
PX: 0
lexuar: 22
Tirane, jap me qera dyqan 100 m² 35.000 Leke (Nikolla Lena, prane Spitalit Gjerman.)

Zona/Rruga : Nikolla Lena, prane Spitalit Gjerman.

Jepet me qira

Sip: 100m2, me 1tualet, e pershtatshme per zyra, etj.
Ambjenti ndodhet ne pozicion strategjik nepermjet rruges Kavajes dhe Myslym...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.02.2015, 08:41
PX: 0
lexuar: 89
Shitet 1+1 Kati 5, 67 m² 75.000 Euro (Beqir Luga, prane sheshi Avni Rustemi.)

Zona/Rruga : Beqir Luga, prane sheshi Avni Rustemi.

Shitet 1+1

Sip: 67m2, kati 5-ste, orientimi lindje, me ashensor, palalti i ri i spoperfunduar.
Cmimi: 75.000 eur
id: 14.1 w
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.02.2015, 08:40
PX: 0
lexuar: 50
jepet me qira magazine 630 m² (Liqeni thate)

Zona/Rruga : Liqeni thate

JEPET ME QIRA

Sip: 630m2, sip truallit e rrethuar 745m2.
lartesia ballore 8,30m, kulmi 9,30m, me trefazor.
Pozicioni ku ndodhet objekti eshte rreth 500m nga rruga...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.02.2015, 08:40
PX: 0
lexuar: 28
Qira magazina 200 m² (Autostrada Tirane Durres, prane Hotel Eiffel)

Zona/Rruga : Autostrada Tirane Durres, prane Hotel Eiffel

MAGAZINA ME QIRA

Sip: 200m2, lartesia 6m

Sip: 140m2.

Siperfaqja truallit ku ndodhet magazinat eshte 1400m2.
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.02.2015, 08:39
PX: 0
lexuar: 395
SHITET APARTAMENT CILESOR 2+1+2BLK Kati 2, 106 m² 75.000eur (Rr. Bill Klinton, mbi qendren Kristal)

Zona/Rruga : Rr. Bill Klinton, mbi qendren Kristal

SHITET

2+1
Sip totale: 106m2, ku 91m2 me hipoteke. kati 2te, 2 tualete, ku njeri me dritare dhe tjetri me Kabine dushi cilesore, 2 balkone, me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.02.2015, 08:38
PX: 0
lexuar: 293
Shitet 2+1 Kati 4, 76 m² 65.000eur (Prane Amb.Kineze)

Zona/Rruga : Prane Amb.Kineze

SHITET

2+1
Sip:76 m2, kati i 4-ert , dhome ndenje+ambjent gatimi+koridor+tualet me dritare +dy dhoma gjumi +dy ballkone, orientimi jug perendim, e rikonstruktuar, e...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.02.2015, 19:17
PX: 0
lexuar: 49
Shitet 1+1, 60 m², Kati 9, jo i fundit, 49.000 eur (Kavajes, 100 Vitrinat, perballe Globe Center)

Zona/Rruga : Kavajes, 100 Vitrinat, perballe Globe Center

100 Vitrinat, Tirane
Shitet

1+1
Sip: 60m2, kati 9-te, jo i fundit, koridor+ dhome gjumi+dhome ndenje , kontrabufe, komplet e mobiluar, ...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.02.2015, 17:26
PX: 0
lexuar: 35
Tirane, shitet 3+1+BLK Kati 11, 200 m² 160.000 Euro (Ne hyrje te rr. Komuna e Parisit)

Zona/Rruga : Ne hyrje te rr. Komuna e Parisit

Apartamenti ndodhet ne katin e 11 qe eshte i fundit, i organizuar ne 3 dhoma gjumi 2tualete, ne 130 m2 dhe ka 70 m2 verande, orientimi lindje perendim...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.02.2015, 17:21
PX: 0
lexuar: 30
Tirane, shes apartament 3+1 Kati 5, 9.577 m² 138.000 Euro (bllok, prane foto Kumi.)

Zona/Rruga : bllok, prane foto Kumi.

SHITET

3+1

Sip: 95.77 m2, kati i 5-te, 1 tualet me dritare, e rikonstruktuar, hyrje ekzistuese.
E rikonstruktuar.
Cmimi: 138.000 euro
Me hipoteke
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.02.2015, 16:34
PX: 0
lexuar: 286
Tirane, shitet hyrje+ garazh, 2+1+BLK Kati 4, 119 m² 185.000 Euro (Islam Alla)

rruga Islam Alla, Tirane
Zona/Rruga : Islam Alla

Shitet

2+1

Sip :119.1m2 + 38m verande, e mobiluar, me 2 tualete me aspirim,
2 dhoma gjumi + sogiorno + ambjent gatimi
Te dyja dhomat e gjumit jane...
Rubrika: Biznesi 25.02.2015, 15:20
PX: 0
lexuar: 719
Shitet aktivitet biznesi supermarket (Yzberisht, ish frigoriferi Tiranes.)

Yzberisht
Zona/Rruga : Yzberisht, ish frigoriferi Tiranes.

Shitet biznes - supermarket

Shitet aktivitet biznesi - supermarket, tek blloku i ri i pallatave nė Yzberisht, vendndodhja -...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.02.2015, 21:38
PX: 0
lexuar: 37
Shitet 3+1+BLK Kati 9, 154 m² 1.350 Euro/m² (Prane Viles Ferdinand.)

Zona/Rruga : Prane Viles Ferdinant.

SHITET

3+1
Sip: 154m2, kati 9-te, orientimi veri lindje perendim, e rikonstruktuar me punime teper cilesore, e mobiluar lux ne cdo ambjent, , 2 tualete njera me...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 22.02.2015, 21:37
PX: 0
lexuar: 72
Shitet lokal 160 m² 3.800 Euro/m² (Prapa Kullave Binjake.)

Zona/Rruga : Prapa Kullave Binjake.

SHITET LOKAL

Sip: 160m2, duplex, me hipoteke.
Cmimi: 3.800 eur/m2
C: bl
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.02.2015, 21:37
PX: 0
lexuar: 50
Ambjente me qira per ZYRA 3+1, 137 m², 600eur, (Bllok, perballe Piceri Era.)

Zona/Rruga : Bllok, perballe Piceri Era.

JEPET ME QIRA

3+1 Sip: 137m2, kati 1, e mobiluar, 600 eur/muaj

3+1 Sip: 137m2, kati 2-te, e mobiluar per zyra, 600 eur/muaj
C: Blb
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.02.2015, 21:36
PX: 0
lexuar: 67
Qira 3+1 Kati 3, 140m², 700eur/muaj (Prapa Ambasades Amerikane.)

Zona/Rruga : Prapa Ambasades Amerikane.

JEPET ME QIRA

3+1
Kati 3-te, e mobiluar me te gjitha paisjet shtepiake te reja,
E preferuar per te huaj.
Cmimi: 700 eur/muaj.
C: 05.11-X
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 225

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"