728 HP gjej prona nj qera

kėrko:

Type: Posts; User: Bellister Call Albania; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Operator Inbound Greqisht

  BELLISTER CALL ALBANIA, KERKOJME OPERATORE PER SHERBIMIN INBOUND
  NE GREQISHT
  NGA 300 LEK / ORA DERI NE 350 LEK/ORA + BONUSE TE LARTA MUJORE

  Bellister Call, Call Center Nderkombetar i...
 2. Bellister call, kerkojme operatore Inbound ITALISHT

  ​BELLISTER CALL ALBANIA, KERKOJME OPERATORE PER SHERBIMIN INBOUND NE GJUHEN ITALIANE
  RROGA BAZE 54 000 LEK + BONUSE DERI NE 500 EURO

  Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar...
 3. KERKOJME OPERATORE INBOUND GJERMANISHT, pagesa mbi 1000 Euro/Muaj

  BELLISTER CALL ALBANIA, KERKOJME OPERATORE PER SHERBIMIN INBOUND NE GJUHEN GJERMANE

  Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale kerkon Operatore te...
 4. Tirane, ofroj vend pune supervizor

  BELLISTER CALL ALBANIA, KERKOJME SUPERVIZOR PER SHERBIMIN INBOUND
  NE GREQISHT

  Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale kerkon SUPERVIZOR, i/e cili/a...
 5. Tirane, Ofroj vend pune OPERATORE INBOUND PER GJUHEN FRANCEZE

  BELLISTER CALL ALBANIA, KERKOJME OPERATORE PER SHERBIMIN INBOUND NE FREGJISHT

  Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale kerkon Operatore
  ...
 6. Menaxher/e Burimesh Njerezore

  Call Center Nderkombetar- Kerkohet Menaxher/e Burimesh NjerezoreCall Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale, kerkojme Menaxher/e Burimesh Njerezore.
  Aplikantet duhet...
 7. Bellister call kerkojme IT

  BELLISTER CALL ALBANIA, KERKOJME IT

  Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale kerkon IT


  Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:...
 8. Bellister call, kerkojme Team leader inbound, Frengjisht dhe Greqisht

  BELLISTER CALL ALBANIA, KERKOJME PER SHERBIMIN INBOUND TEAM LEADER TE GJUHES FRENGJISHT DHE GREQISHT

  Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale kerkon...
 9. Bellister call, kerkojme Trajnues/e

  BELLISTER CALL ALBANIA, KERKOJME TRAJNUES/E

  Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale kerkon nje Trajnues/e.


  Aplikantet duhet te kene...
 10. Bellister call, kerkojme quality assurance

  BELLISTER CALL ALBANIA, KERKOJME 2 QUALITY ASSURANCE PER SHERBIMIN INBOUND NE GJUHEN ITALIANE OSE GJERMANE

  Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10