kėrko:

Type: Posts; User: oldi22; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, ofroj vend pune Financier/e

  Tropikal Resort Durres kerkon te punesoje ekspert kontabel dhe funancier. Te interesuarit email ne : info@tropikalresort.com
  ose +355 69 207 8821

  Cel. : 069 207 8821
 2. Plazh-Durres, ofroj vend pune Punonjese Pastrimi Sanitare

  Tropikal Resort Durres kerkon te punesoje Punonjese pastrimi Sanitare.
  Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel : 0692078821

  Faleminderit

  Cel. : 0692078821
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2