kėrko:

Type: Posts; User: AGE GROUP; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Karrige Zyre

  Shes karrige per zyre me nje cmim prej 10€ secila.
 2. Tirane, ofroj vend pune Operator/e ne fushaten Import/Export, Gjermanisht

  Age Call kerkon operator/e per fushaten Import/Export ne gjuhen Gjermane, Tirane.

  Kerkojme:

  Operator/e me njohuri te gjuhes Gjermane mbi nivelin mesatar.
  Disponibilitet ne oraret e...
 3. Tirane, ofroj vend pune Operator/e Vodafone Italia

  Age Call kerkon operator/e telefonik per fushaten Vodafone Italia, Tirane.
  Kerkojme:

  Operator/e me njohuri te gjuhes italiane dhe aftesi ne shitje.
  Operator/e me eksperience minimalisht 6...
 4. Tirane, ofroj vend pune Operator/e ne fushaten Import/Export, Italisht

  Age Call kerkon operator/e per fushaten Import/Export ne gjuhen Italiane, Tirane.

  Kerkojme:

  Operator/e me njohuri te gjuhes italiane mbi nivelin mesatar.
  Disponibilitet ne oraret e...
 5. Shkoder, ofroj vend pune Operator/e Vodafone Italia

  Age Call kerkon operator/e telefonik per fushaten Vodafone Italia, Shkoder.
  Kerkojme:


  Operator/e me njohuri te gjuhes italiane dhe aftesi ne shitje.
  Operator/e me eksperience minimalisht 6...
 6. Tirane, ofroj vend pune Recepsioniste ne Call Center

  Age Call, kerkon recepsioniste ne call center.

  Kerkesat:


  Te njoh paketen Microsoft Office.
  Aftesi te mire komunikimi.
  Njohja e gjuheve te huaja perben avantazh.
 7. Tirane, ofroj vend pune part time Ricerca Mercato

  Age Call kerkon te rekrutoj nje kandidat ne pozicionin Ricerca Mercato, part time.

  Kerkesat:  Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Italiane dhe Angleze.
  Te...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 8