970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: ani...; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes APARAT FOTOGRAFIK CANON 2.500 Leke

  OKAZION. SHES APARAT FOTOGRAFIK CANON 10 MEGA PIXEL. PER VETEM 2500LEKE TE RINJ. SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI. FUNKSIONON PERFEKT. PAMJE SHUME TE BUKUR. PUNON ME 2 PILA AA 1.5V. E SHES PA KARTEN E...
 2. Tirane, shes AKEORDUES KITARE . MATRIX SR-2500 4.000 Leke

  OKAZION! SHES AKORDUES PER KITARE AKUSTIKE DHE ELEKTRIKE, PER VETEM 4000 LEKE TE RINJ.
  PAISJA ESHTE E PERDORUR NE MENYRE SHUME TE KUJDESSHME DHE ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE.
  FUNKSIONON...
 3. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 0, 75 m² 1.000 Euro/m2 (Sitki Cico)

  Zona/Rruga : Sitki Cico

  Perballe Maternitetit te Ri, prane postes, shitet apartament 2+1, 75m katrore+depo+shtese. Shtepia eshte me dokumenta te rregullta. E ndertuar me tulla silikate, kati i...
 4. Tirane, oferte SALDATRICE 250 AMPER AUSTRIAKE 13.000 Leke

  SUPER OKAZION. SHES SALDATRICE AUSTRIAKE TE MARKES RIESE. SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI. KA PUNUAR VETEM 2 DITE NE SALDIMIN E NJE DERE DEPOJE DHE ESHTE E RE. KA AMPERAZH SALDIMI TE REGULLUESHEM DERI...
 5. Permet, shes toke bujqesore 12.000 m² 6.000.000 Leke (Kelcyre - Permet)

  Zona/Rruga : Kelcyre - Permet

  SHES 12 DYNYM TOKE BUJQESORE (fushe). SHITET E GJITHA OSE PJESERISHT. GJENDET NE RRUGEN NACIONALE KELCYRE-PERMET, 4km LARG KELCYRES. NGA ANA E SIPRRME KUFIZOHET ME...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5