kėrko:

Type: Posts; User: Shero Designs; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Magento/PHP Back End Developer

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/Shero_Careerscover.jpg

  Description

  We are looking for a software engineer with mid-level experience in PHP to work on our Magento projects.
  The ideal...
 2. Tirane, ofroj vend pune QA testing

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/Shero_Careers2cover.jpg

  Shero Albania is looking for a candidate that will be responsible for QA testing across their Magento eCommerce clients.
  Please...
 3. Tirane, ofroj vend pune PHP/Laravel Developer

  Pėrshkrimi

  Shero Designs, Inc. me seli nė New York, kėrkon te punėsoj programues nė PHP/Laravel Developer pėr filialin tonė nė Tiranė. Ju do tė jeni njė pjesė e njė ekipi kreativ
  dhe pėrgjegjės...
 4. Tirane, ofroj vend pune Programues

  Shero Designs, Inc. me seli nė New York, kėrkon te punėsoj interns me ekperiencė ne PHP pėr zyren tonė nė Tiranė kundrejt pagesės. Preferojmė qė kanditati i duhur te ketė njohuri bazike ne php...
 5. Tirane, ofroj vend pune Front End / JavaScript Developer

  Shero, a full-service eCommerce agency based in NY is looking for an experienced Front End / JavaScript Developer for our Tirana offices.

  With offices in New York, London, and Tirana, we have an...
 6. Tirane, ofroj vend pune PPC / ADWORDS MANAGER

  Shero, a New York based eCommerce Agency is currently looking for a PPC Manager to work out of our Tirana Office. The PPC Manager will take personal responsibility for the success of new and existing...
 7. Tirane, ofroj vend pune PHP/MAGENTO DEVELOPER

  We are looking for outstanding software engineer with mid-level experience in PHP to work on our Magento projects. The ideal candidate will have strong web application fundamentals and have...
 8. Tirane, ofroj vend pune Programues / Web Designer

  Njoftim internshipi me mundesi punesimi- Shero Designs

  Pozicionet:
  1- Programues (duhet te kete njohurite baze ne php)
  2- Web designer (duhet te kete njohurite baze ne html/css)
  Afati i...
 9. Tirane, ofroj vend pune Back End Developer

  Shero Designs, Inc. me seli nė New York, kėrkon te punėsoj programues me ekperiencė ne PHP (PHP Developer) pėr filialin tonė nė Tiranė. Preferojmė qė kanditati i duhur te ketė njohuri dhe experiencė...
 10. Tirane, ofroj vend pune Front-End Web Developer

  Shero Designs, Inc. is looking for a full-time Front-End Web Developer to work out of our office in Tirana, Albania.

  The ideal candidate will be a seasoned Front End Developer with experience...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 11