kėrko:

Type: Posts; User: KAZA MARKET; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Shitese elektroshtepiake

  KAINCO Elektroshtepiake kerkon shitese me eksperience ne fushen e elektroshtepiakeve.
  Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune.
  Te interesuarat te kontaktojne.
  Adresa:Rruga "Teodor Keko", prane...
 2. Tirane, kerkohen : Kasiere

  KAZA MARKET kerkon sistemuese dhe sistemuese

  Te interesuarat te kontakojne ne nr: 0693763556

  Adresa:Rruga "Teodor Keko", prane Alpha Bank, Unaze e re.

  Cel. : 0693763556
 3. Tirane, ofroj vend pune Sistemues

  KAZA MARKET kerkon sistemues me eksperience ne fushen e marketeve.

  Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme.
  Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0693763556.

  Adresa:" Rruga Teodor Keko",...
 4. Tirane, kerkohet Punetore bulmeti

  KAZA MARKET kerkon punetore bulmeti me eksperience pune.
  Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme.
  Te interesuarat te kontaktojne.

  Adresa:"Rruga Teodor Keko", prane FAMED Lounge Bar.

  Cel. :...
 5. KAZA MARKET kerkon ekonomist/e

  KAZA MARKET kerkon ekonomist/e me eksperience ne fushen e marketeve dhe njohuri shume te mira te programit Financa 5.
  Kushte te mira pune dhe pagese e kenaqshme.

  Te interesuarit te dergojne CV ne...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5