kėrko:

Type: Posts; User: CALLNET GROUP; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. ! Callnet kerkon: Operatore, Team Leader dhe Specialist te Burimeve Njerezore !

  Callnet i cili operon prej vitesh ne Tirane ne fushaten e Tim dhe Vodafone Italia
  kerkon :

  - Specialist te Burimeve Njerezore me njohuri te mire te gjuhes italiane
  - Operatore me dhe pa...
 2. Tirane, Callnet cerca operatori per attivita outbound

  Callnet cerca operatori e team leader per l'attivita outbound su campagna "Telecom Italia"!

  Si offre un ambiente accogliente, bonus, ritribuzioni e possibilita di crescita!!

  Per li...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2