kėrko:

Type: Posts; User: Qendra e Kurseve "ACCESS"; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune part time Mesues/e e gjuheve te huaja.

  Qendra e Kurseve "ACCESS CENTRE"
  Adresa: Blloku Cabej, Misto Mame , Tirane

  Njofton hapjen e pozicioneve te meposhtme te punes:

  - Mesuese e Gjuhes Angleze
  Pozicioni:Mesimdhenie me kohe te...
 2. Tirane, ofroj vend pune STAF PEDAGOGJIK dhe Sekretare Mesimore

  Qendra e Kurseve "ACCESS CENTRE"
  Adresa: Blloku Cabej, Misto Mame , Tirane

  Njofton hapjen e pozicioneve te meposhtme te punes:

  - Mesues i Gjuhes Angleze
  Pozicioni:Mesimdhenie me kohe te...
 3. Tirane, ofroj vend pune turni i dyte Mesues I Gjuhes Gjermane

  Tirane, Ofroj vend pune Mesuese e Gjuhes Gjermane.
  Qendra e Kurseve "Access"
  Kerkon te punesoje nje mesuese te gjuhes Gjermane me kohe te pjeseshme per pasdite pas ores 17.00.
  Te interesuarit te...
 4. Tirane, ofroj vend pune part time Mesuese e Gjuhes Italiane

  Qendra e Kurseve "ACCESS"
  kerkon te punesoj nje mesuese te gjuhes Italiane me kohe te pjesshme ne orarin: te hene, te marte ora 17.30-18.30
  Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e meposhtme:...
 5. Tirane, ofroj vend pune part time Mesuese te Gjuhes Gjermane

  Tirane, Ofroj vend pune Mesuese e Gjuhes Gjermane.
  Qendra e Kurseve "Access"
  Kerkon te punesoje nje mesuese te gjuhes Gjermane me kohe te pjeseshme .
  Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen e...
 6. Tirane, ofroj vend pune Mesuese e Gjuhes Italiane

  Qendra e Kurseve "ACCESS"
  Kerkon te punesoje nje mesuese te gjuhes Italiane me kohe te pjessheme.
  Te intersesuarit te dergojne Cv ne adresen e meposhtme:
  centre.access@gmail.com
  Afati per...
 7. Tirane, ofroj vend pune Sekretare Mesimore

  Qendra e Kurseve te Gjuheve te Huaja kerkon te punesoje nje sekretare me kohe te plote. Personi preferohet te kete mbaruar gjuhet e huaja ose fakultetin ekonomik dhe te kete eksperience si sekretare...
 8. Tirane, ofroj vend pune Sekretar/e me orar te plote si dhe mesues/e te gjuhes Angleze

  Qendra e gjuheve te huaja ACCESS me nje eksperience te gjate ne fushen e mesimdhenies kerkon :


  Sekretar/e me orar te plote si dhe mesues/e te gjuhes Angleze .


  Te dyja pozicionet e punes...
 9. Tirane, ofroj vend pune part time Mesues/e te gjuhes Gjermane dhe Frenge

  Access Language Centre

  Qendra Access me nje eksperience 6-vjecare ne fushen e mesimdhenies kerkon :

  Mesues/e te gjuhes Gjermane dhe Frenge

  Mesimdhenia zhvillohet ne oraret e pasdites me...
 10. Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite

  Qendra "ACCESS" me nje eksperience 5-vjecare ne fushen e mesimdhenies kerkon :

  Mesues/se te gjuhes ANGLEZE per orarin e pasdites 16.00 - 18.00 nga e hena ne te shtune.

  Qendra ofron kushte...
 11. Tirane, ofroj vend pune part time Mesues/e te gjuhes angleze

  Qendra e Gjuheve te Huaja dhe Kompjuterit
  " ACCESS "  Qendra Access me nje eksperience te gjate ne fushen e mesimdhenies kerkon :

  Mesuese / mesues te gjuhes angleze .

  Kandidatet duhet...
 12. Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite Mesues/e te gjuhes GJERMANE

  Qendra e Gjuheve te Huaja " ACCESS "


  Me nje eksperience 5-vjecare ne fushen e mesimdhenies kerkon :


  Mesues/se te gjuhes GJERMANE

  Te interesuarit te dergojne CV me foto tek adresa...
 13. Tirane, ofroj vend pune part time Mesues

  ACCESS CENTRE

  Qendra Access me nje eksperience 5-vjecare ne fushen e mesimdhenies se gjuheve te huaja kerkon :


  Mesues/e te gjuhes gjermane

  Kandidatet duhet te dergojne nje CV me foton e...
 14. Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite Mesues te gjuheve: Anglisht, Italisht, Frengjisht dhe Gjermanisht

  Qendra e gjuheve te huaja dhe kompjuter ACCESS CENTRE , me nje eksperience te gjate ne fushen e mesimdhenies kerkon :

  Mesues te gjuheve te huaja si : Anglisht, Italisht, Frengjisht dhe...
 15. Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite Mesuese

  Qendra e gjuheve te huaja " ACCESS "
  me adrese Rr. Thoma Koxhaj, Pl Dola , k.1 - Misto Mame Tirane ,
  kerkon mesuese / mesues te :


  - Gjuhes Angleze
  - Gjuhes Gjermane
  - Gjuhes Frenge...
 16. Tirane, ofroj vend pune Sekretare

  Qendra Access me adrese Rr. Thoma Koxhaj, tek pallatet "Cabej" ne Misto Mame, Pall. Dola, Kati i pare kerkon te punesoje:

  Sekretare

  Kandidatja duhet te plotesoje keto kushte:

  - Te kete...
 17. Tirane, ofroj vend pune part time Mesuese E Gjuhes Angleze

  Qendra e Kurseve "ACCESS"
  Kerkon Mesuese te Gjuhes Angleze (Part Time- Pasdite)
  Kandidatja :

  duhet te jete e Diplomuar ne Gjuhen Angleze.
  duhet te kete eksperience pune 2 vjecare
  duhet te...
 18. Tirane, ofroj vend pune Sekretare

  QENDRA E KURSEVE "ACCESS"

  Kerkon te punesoje nje sekretare me kohe te plote.

  Kandidatja duhet te :
  - Kete mbaruar arsimin e mesem (prioritet arsimi i larte)
  - Te kete njohuri te mira te...
 19. Tirane, ofroj vend pune part time Mesuese e Gjuhes Angleze

  Qendra Access
  Me adrese Rr. Artin Basha , blloku i pallateve te reja perballe Misto Mame, Pallati Dola, Kati I kerkon te punesoje:

  MESUESE TE GJUHES ANGLEZE

  Kandidatja duhet te plotesoje...
 20. Tirane, ofroj vend pune part time fundjave Mėsuese e Gjuhės Italiane

  Qėndra e Gjuhėve tė Huaja Access kėrkon tė punėsojė:

  Mėsuese tė Gjuhės Italiane
  Me part-time mbasditeve dhe nė fundjavė.

  Kandidatja duhet plotėsojė kėto kushte:
  - Tė ketė mbaruar shkollėn e...
Trego rezultatin 1 deri 20 nga 20