kėrko:

Type: Posts; User: pccservice.al; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Tirane, ofroj vend pune Specialist IT

    PCCService kėrkon tė punėsojė njė specialist IT me kohė tė plotė. Pozicioni i punės konsiston nė servisin pėr hardware dhe software. Kandidatėt preferohen tė kenė mbaruar studimet e larta pėr...
  2. Tirane, ofroj vend pune Specialist IT

    PCCService kėrkon tė punėsojė njė specialist IT me kohė tė plotė. Pozicioni i punės konsiston nė servisin pėr hardware dhe software. Kandidatėt preferohen tė kenė mbaruar studimet e larta pėr...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2