krko:

Type: Posts; User: Urban Real Estate; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 8 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 115 m 86.000 Euro (Astir)

  Zona/Rruga : Astir

  Shitet apartament 2+1 n Astir. Apartamenti ndodhet n katin e pest t nj pallati me ashensor dhe ka siprfaqe 115 m2. Apartamenti ka organizim mjaft t mir, me kubatur t...
 2. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 90 m 350 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Jepet me qera apartament 2+1 te Fiori Di Bosko. Apartamenti ndodhet n katin e shtat dhe ka siprfaqe 90 m2. Apartamenti sht totalisht i mobiluar, prbhet nga salloni...
 3. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 12, 220 m 290.000 Euro (Bulevardi Zogu I)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu I

  Shitet apartament 3+1 n bulevardin Zogu I. Apartamenti ndodhet n katin e dymbdhjet t nj pallati me dy ashensore dhe ka siprfaqe 220 m2. Apartamenti ka...
 4. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 92 m 58.000 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Shitet apartament 2+1 n Yzberisht. Apartamenti ndodhet n katin e par banim t nj pallati me ashensor dhe ka nj siprfaqe totale 92 m2. Shtpia ka organizim mjaft t...
 5. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 108 m 136.000 Euro (Rruga Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Rruga Myslym Shyri

  Shitet apartament 2+1 n Myslym Shyr. Apartamenti ndodhet n katin e par banim t nj pallati me ashensor dhe ka siprfaqe totale 108 m2. Apartamenti ka organizim...
 6. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 60 m 42.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament 1+1 n Fresk. Apartamenti ndodhet n katin e pest t nj pallati me ashensor dhe ka siprfaqe totale 60 m2. Apartament ka organizim mjaft t mir, me...
 7. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 97 m 72.000 Euro (Oxhaku)

  Zona/Rruga : Oxhaku

  Shitet apartament 2+1 te Oxhaku. Apartamenti ndodhet në katin e gjasht t nj pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 97 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë,...
 8. Tirane, jap me qera lokal 200 m 1.500 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Jepet me qera ambjent biznesi ne Don Bosko te kompleksi Vizion Plus. Ambjenti ka siperfaqe totale 200 m2 plus 60 m2 verande. Per me shume informacione mos hezitoni te na...
 9. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m 350 Euro (Bulevardi Zogu I)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu I

  Jepet me qera apartament 2+1 n bulevardin Zogu I. Apartamenti ndodhet n katin e katrt t nj pallati me dy ashensore dhe ka siprfaqe 105 m2. Apartamenti ka...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m 140.000 Euro (Bulevardi Zogu I)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu I

  Shitet apartament 2+1 n bulevardin Zogu I. Apartamenti ndodhet n katin e katrt t nj pallati me dy ashensore dhe ka siprfaqe 105 m2. Apartamenti ka organizim...
 11. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 90 m 67.000 Euro (Rruga Ferit Xhajko)

  Zona/Rruga : Rruga Ferit Xhajko

  Shitet apartament 2+1 n rrugn Ferit Xhajko te Restorant Durrsi. Apartamenti ndodhet n katin e dyt dhe ka siprfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim mjaft t...
 12. Tirane, jap me qera Vile 3+1+BLK 120 m 500 Euro (Sauk)

  Zona/Rruga : Sauk

  Jepet me qera vil n Sauk. Vila ka struktur dy katshe dhe siprfaqe 120 m2. Vila organizohet n tre dhoma gjumi, salloni sbashku me ambjentin e gatimit , dy tualete dhe ofron...
 13. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 4, 60 m 47.000 Euro (Laprak)

  Zona/Rruga : Laprak

  Shitet apartament 1+1, i konvertar n 2+1 n Laprak. Apartamenti ndodhet n katin e katrt t nj pallati pa ashensor dhe ka siprfaqe 60 m2. Apartamenti ka organizim mjaft...
 14. Tirane, shes apartament duplex 3+1+BLK 145 m 117.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet dupleks te Fresku. Dupleksi ndodhet n katin e pest dhe t gjasht t nj pallati me ashensor dhe ka nj siprfaqe 145 m2 plus post parkimi 20 m2. Dupleksi organizohet...
 15. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 90 m 400 Euro (Rruga Jordan Misja)

  Zona/Rruga : Rruga Jordan Misja

  Jepet me qera apartament 2+1 te Jordan Misja. Apartamenti ndodhet n katin e dyt t nj pallati t ri me ashensor dhe ka siprfaqe 90 m2. Apartamenti sht...
 16. Tirane, shiten opsione apartamentesh 1+1, 2+1, me 800 Euro m2 (Spitali Amerikan 2)

  Zona/Rruga : Spitali Amerikan 2

  Shiten opsione apartamentesh 2+1, 1+1 te spitali Amerikan 2. Apartamentet ndodhen n katin e par dhe t dyt t nj pallati t ri.
  Apartamentet kan organizim...
 17. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 65 m 290 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  Jepet me qera apartament 1+1 mbrapa UET. Apartamenti ndodhet n nj nga zonat m t krkuara t Tirans, n katin e gjasht t nj pallati me ashensor dhe ka...
 18. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 81 m 120.000 Euro (Qender)

  Zona/Rruga : Qender

  Shitet apartament 2+1 n rrugn Luigj Gurakuqi. Apartamenti ndodhet n katin e tret t nj pallati t ri me ashensor dhe ka siprfaqe 81 m2. Apartamenti ka organizim mjaft t...
 19. Tirane, jap me qera zyre Kati 4, 120 m 850 (Stadiumi Dinamo)

  Zona/Rruga : Stadiumi Dinamo

  Jepet me qera ambjent biznesi te Stadiumi Dinamo. Ambjenti ndodhet n katin e katrt t nj pallati t ri me ashensor dhe ka nj siprfaqe prej 120 m2. Ambjenti ofron...
 20. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 80 m 290 Euro (Qender)

  Zona/Rruga : Qender

  Jepet me qera apartament 2+1 te Kafe Flora. Apartamenti ndodhet n katin e tret t nj pallati ekzistues dhe ka siprfaqe 80 m2. Apartamenti sht i mobiluar, prbhet nga...
 21. Tirane, jap me qera zyre Kati 1, 75 m 320 Euro (Rruga Murat Toptani)

  Zona/Rruga : Rruga Murat Toptani

  Jepet me qera ambjent biznesi te Pedonalja. Ambjenti ndodhet buz rrugs dhe ka nj siprfaqe totale prej 75 m2. Ambjenti ofron nj mundsi t mir investimi pasi...
 22. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 100 m 500 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Jepet me qera apartament 2+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet n katin e dyt t nj pallati me ashensor dhe ka siprfaqe 100 m2. Apartamenti sht totalisht...
 23. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 70 m 400 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Jepet me qera apartament 1+1 bashk me nj post parkimi te rezidenca Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet n katin e par banim dhe ka nj siprfaqe totale 70 m2....
 24. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 119 m 90.000 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Shitet apartament 2+1 n Yzberisht. Apartamenti ndodhet n katin e par banim t nj pallati t ri me ashensor dhe ka siprfaqe 119 m2. Apartamenti ka organizim mjaft t...
 25. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 90 m 65.000 Euro (Astir)

  Zona/Rruga : Astir

  Shitet apartament 2+1 te Astiri. Apartamenti ndodhet n katin e tet t nj pallati me ashensor dhe ka siprfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim mjaft t mir, sht totalisht e...
 26. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 3, 65 m 67.000 Euro (Brrylli)

  Zona/Rruga : Brrylli

  Shitet apartament 1+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet n katin e tret t nj pallati t ri me ashensor dhe ka siprfaqe totale 65 m2. Apartamenti ka organizim mjaft t mir,...
 27. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 220 m 2.500 Euro (Rruga 5 Maji)

  Zona/Rruga : Rruga 5 Maji

  Jepet me qera ambjent biznesi te Rruga 5 Maji. Ambjenti ndodhet buz rrugs n katin e par t nj godine dykatshe dhe ka nj siprfaqe totale prej 220 m2. Ambjenti...
 28. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m 450 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Jepet me qera apartament 2+1 te Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet n katin e tret, me siprfaqe totale 100 m2. Apartamenti ka organizim mjaft t mir, me kubatur...
 29. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 80 m 350 Euro (Qender)

  Zona/Rruga : Qender

  Jepet me qera apartament 2+1 n Qendr. Apartamenti ndodhet n katin e katrt dhe ka siprfaqe totale 80 m2. Apartamenti sht totalisht i mobiluar, prbhet nga salloni bashk...
 30. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 135 m 120.000 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Shitet apartament papafingo 3+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet n katin e pest dhe ka siprfaqe 135 m2. Apartamenti ka organizim mjaft t mir, me kubatur...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 211
Faqja 1 nga 8 1 2 3 4