970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Real Deal; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 220 m² 1.200 Euro (dritan hoxha)

  OKAZION!! Ambient Komercial me Qira Buzė Rrugės Kryesore Me Post Parkimi Tė Pėrfshirė Nė Ēmim!

  Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge .
  Ambjenti...
 2. Tirane, shes dyqan Kati 0, 25 m² 47.000 Euro (Myslym Shyri)

  SHITET AMBIENT KOMERCILA ME MYSLYM SHYR !

  Ne rrugen Myslym Shyri shitet ambient ne katin 0 te nje ndertese 5 kateshe ndertim i vitit 2000.
  Ambienti eshte openspace me fasade xhami e cila ka...
 3. Tek Pazari I Ri, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 !

  Tek Pazari i Ri, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 !!!

  Te Pazari i Ri te rruga Xhorxhi Martini jepet me qira super apartament 2+1.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati 10-katesh me...
 4. Te Ministria E Jashtme, Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshme !

  Te Ministria E Jashtme, Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshme !

  Prane "Ministrise Se Jashtme" shitet apartament 1+1 me hapsira te bollshme.
  Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje...
 5. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 70 m² 61.000 Euro (Ministria e Jashtme)

  Zona/Rruga : Ministria e Jashtme

  Te Ministria E Jashtme, Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshme !Tek "Ministria E Jashtme" shitet apartament 1+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet...
 6. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 70 m² 61.000 Euro (Bulevardi Zhan D'Ark)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zhan D'Ark

  Te Ministria E Jashtme, Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshme !!Tek "Ministria E Jashtme" shitet apartament 1+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet...
 7. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 64 m² 37.500 Euro (Rruga Loni Ligori)

  Zona/Rruga : Rruga Loni Ligori

  Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 1+1, Me Pamje Te Mrekullueshme

  Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 1+1....
 8. Tirane, shes apartament Kati 4, 82 m² 120.000 Euro

  SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PAZARIT TE RIPrane Pazarit te Ri shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe totale 81 m² dhe organizohet ne nje koridor qe ndan...
 9. Tirane, shes Kati 4, 103 m² 74.000 Euro

  Nė Yzberisht Shitet Apartamenti 2+1+2 Me Verandė Dhe Pamje Fantastike!
  Shitet apartament 2+1+2, ne Yzberisht, zone qe vazhdon te zhvillohet dita dites. Yzberishti tashme eshte nje zone qe ofron te...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 120 m² 90.000 Euro (Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Siri Kodra

  Tek Rruga Siri Kodra Shitet Apartament 2+1 Me Mobilim Cilėsor! Prane Rruges Siri Kodra Shitet Apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te banimi te nje...
 11. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 90 m² 94.000 Euro (MINE PEZA)

  Zona/Rruga : MINE PEZA

  Tek Rruga Mine Peza Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar

  Prane Prokurorise se Tiranes ne rrugen “Haxhi Hysen Daliu” shitet apartament 2+1. Apartamenti ka vendodhje shume te...
 12. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 132 m² 147.000 Euro (Rruga Qemal Stafa)

  Zona/Rruga : Rruga Qemal Stafa

  Ne Zemer te Tiranes Shitet Apartament 2+1+2 me Cmim Reference! -
  Te Pazari i Ri Shitet Apartament 2+1+2 me Super Vendodhje. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te...
 13. Tirane, shes apartament Kati 2, 118 m² 165.000 Euro (sauk)

  Zona/Rruga : sauk

  Pranė Teg, Shitet Apartament 2+1+2 Nė Ndėrtim Tė Ri, Shumė Cilėsor!
  Tek Kompleksi Halisoft prane Teg ne ndertim te vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Fantastik....
Trego rezultatin 1 deri 13 nga 13