kėrko:

Type: Posts; User: Vila 90; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune turni i dyte Banakiere lokali

  Kerkohet banakiere te Vila 90 me vendndodhje te rr. Mine Peza pas dates 1 korrik.
  Te interesuarit te kontaktojne ne numrin me poshte:

  Cel. : +355 69 202 0090
 2. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Kerkohet sanitare me orar te plote per Vila 90 me vendndodhje te rr. Mine Peza.
  Ambjent i ngrohte dhe familiar, paga e diskutueshme.

  Cel. : +355 69 202 0090
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2