970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: usl; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera ambjent biznesi 460 m2 (Rruga Jordan Misja)

  Zona/Rruga : Rruga Jordan Misja

  Tirane,jepen me qera ambiente biznesi me siperfaqe 460 m2,e pershtateshme per zyra,call center dhe sherbime te tjera.
  Cmimi 8 euro/m2.

  Te interesuarit te...
 2. Tirane, jap me qera magazine 300 m² (Rruga Jordan Misja)

  Zona/Rruga : Rruga Jordan Misja

  Jepet me qera magazine 300 m2 .

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr.e tel 0692080242
  E-mail: lina@usluga-al.com
 3. Tirane, jap me qera ambjent biznesi (Autostrada Tirane-Durres km 6)

  Zona/Rruga : Autostrada Tirane-Durres km 6

  Ne Autostraden TR-DR km 6 jepen me qera ambiente biznesi te pershtatshme per zyra,call center dhe sherbime te tjera .

  Te interesuarit te kontaktojne...
 4. Tirane, jap me qera ambjent biznesi 556.37 m² (Rruga Jordan Misja)

  Zona/Rruga : Rruga Jordan Misja

  Tek Kompleksi Usluga,Rruga Jordan Misja, Seksioni B, Kati 1, jepet me qera ambient biznesi me sip 556.37 ,e pershtatshme per zyra dhe call center.Cmimi 8 euro/m2....
 5. Tirane, jap me qera ambjent biznesi 9 Euro/M2 (Rruga Rreshit Petrela)

  Zona/Rruga : Rruga Rreshit Petrela

  Jepen me qera tek stacioni i trenit (kulla e xhamit) ambiente biznesi kati 0 me sip.323 m2 ,cmimi 9 euro/m2.

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr.e tel...
 6. Tirane, shes apartament 2+1 (Rruga Jordan Misja)

  Shitet apartament 2+1 ne rrugen Jordan Misja prane stacionit te trenit.

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr.e tel 0692080242
  E-mail: lina@usluga-al.com
 7. Durres, shes apartamente me siperfaqe te ndryshme (tek Rrota e Kuqe)

  Durres, Rrota e Kuqe, shiten apartamente 1+1 me siperfaqe te ndryshme nga 56m2-89m2, kati 2,kati 3,kati 5,kati 6,kati 7,kati 9.

  Cmimi : 550euro/m2.

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr.e tel...
 8. Durres, shes garsonier Kati 5, 33 m² 500 Euro/m2 (Golem)

  Durres ne zonene e Golemit,kulla dopjo T shitet garsoniere me sip.33.07m2,kati 5.

  Cmimi 500 euro/m2.

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr.e tel 0692080242
  E-mail: lina@usluga-al.com
 9. Durres, shes apartamente 500 Euro/m2 (Durres,spitali)

  Durres, prane spitalit, shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe te ndryshme nga 83m2-112m2,nga kati 6-9.

  Cmimi : 500euro/m2.

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr.e tel 0692080242
  E-mail:...
 10. Tirane, shes apartamente 1300 Euro/m2 (Stacioni i Trenit)

  Zona/Rruga : Stacioni i Trenit

  Tirane tek stacioni i trenit shitet apartament 1+1 dhe 2+1 me pamje nga bulevardi i ri.

  Cmimi 1300 euro/m2

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr.e tel...
 11. Tirane, jap me qera apartamente 100 m² (Rruga Jordan Misja)

  Zona/Rruga : Rruga Jordan Misja

  Jepen me qera apartamente 2+1 me siperfaqe 100 m2,kati 8 dhe kati 9,dhe 105 m2 kati 7.

  Cmimi 400 euro/muaj

  ​Te interesuarit te kontaktojne ne nr.e tel...
 12. Tirane, ofroj vend pune Arkitekt/e

  Kerkohet te punesohet Arkitekt/e prane kompanise Usluga sh.p.k

  Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė:

  · Koordinon dhe zbaton Projektin;
  · Perpiloje skedat teknike per secilen nga fazat e...
 13. Vlore, shes apartament Kati 2, 115 m² 500 Euro/m2

  Vlore shitet apartament 2+1 me sip.115.5m2 kati 2 .

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr.e tel 0692080242
  E-mail: lina@usluga-al.com
 14. Tirane, Ofroj vend pune Kamarier. Banakier, Sanitare

  Kerkohet te punesohet


  KAMARIER
  Kerkesat
  Preferohet me eksperience pune
  Preferohet tė dijė gjuhė tė huaj
  Rrogė e sigurt dhe siguracion pune
  Kushte pune komode dhe bashkėkohore
 15. Tirane, ofroj vend pune Shef Kuzhine/Kuzhinier/e

  Kekohet te punesohet

  SHEF KUZHINE

  Kerkesat
  Pėrgatit produkte dhe artikuj ushqimor tė ndryshėm sipas nevojave;
  Kontrollon cilėsinė e produktit
  Planifikon ushqimet qė do tė gatuhen; ...
 16. Tirane,shes ose jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 98 m²(Rruga Rreshit Petrela)

  Zona/Rruga : Rruga Rreshit Petrela

  Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 98.41 m2.Apartamenti eshte i mobiluar,ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.Ne cmim...
 17. Tirane,shes ose jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 9, 100 m² (Rruga Rreshit Petrela)

  Zona/Rruga : Rruga Rreshit Petrela

  Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100.75 m2.Apartamenti eshte i mobiluar,ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor.Ne cmim...
 18. Tirane,Shes ose jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 110 m² (Rruga Rreshit Petrela)

  Zona/Rruga : Rruga Rreshit Petrela

  Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe110.98 m2.Apartamenti eshte i mobiluar,ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.Ne cmim...
 19. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Ndertimi

  Kompania "USLUGA shpk" kerkon te punesoje INXHINIER NDERTIMI NE ZBATIM.
  Inxhinieri i zbatimit ka si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve te ndertimit ne perputhje me projektin,...
Trego rezultatin 1 deri 19 nga 19