Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1536
Kėrkimi zgjati 0.41 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: TIRANA REAL ESTATE
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 100
Tirane, Shesim Truall 1.000 m² 100.000 Euro (Mezez, prane Top Channel)

Zona/Rruga : Mezez, prane Top Channel

Tirane, Shesim Truall ne Mezez, prane Top Channel. Truall me siperfaqe 250m2 dhe Toke Are me siperfaqe 750m2 ndodhet 1km larg nga rruga kryesore. Brenda ne...
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 1,368
Tirane, Shesim Toke Are 9370m² 40 Euro/m² (Picalle, Baldushk.)

Zona/Rruga : Picalle, Baldushk.

Tirane, Shesim Toke Are ne Picalle, Baldushk. Toke Are me siperfaqe 9370m2 ndodhet ne terren fushor, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 40 Euro/m2....
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 927
Sarande, Shesim Toke 13789m2, 60000 Leke/m2 (Metoq)

Zona/Rruga : Metoq, Sarande

Sarande, Shesim Toke Are ne Metoq. Toke me siperfaqe 13789m2 mund te ndahet dhe te shitet ne pjese te vecanta, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 60000 Leke/m2....
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 2,187
Tirane, Shesim Truall 4426m² 2000 Leke/m² (Bultice, Vaqarr)

Zona/Rruga : Bultice, Vaqarr

Tirane, Shesim Toke Are ne Bultice Vaqarr. Toke me siperfaqe 4426m2 ndodhet 150m larg rruges kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 2000 Leke/m2....
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 100
Tirane, Shesim Toke 5640m² 150 Euro/m² (Rr. Elbasanit, prane TEG)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, prane TEG

Tirane, Shesim Toke Are ne Rr. Elbasanit, prane TEG. Toke me siperfaqe 5640m2, ndodhet prane rruges kryesore. Ne toke ndodhet nje ndertim 2 kat me siperfaqe...
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 704
Korce, Shesim Toke 15678m² 100 Euro/m² (Mbroje, Korce.)

Zona/Rruga : Mbroje, Korce.

Korce, Shesim Toke ne Mborje. Toke me siperfaqe 15678m2. Toka mund te ndahet dhe te shitet me pjese, me dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 100...
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 586
Vlore, Shesim Truall 3000m² 50 Euro/m² (Tragjas.)

Zona/Rruga : Tragjas.

Vlore, Shesim Truall ne Tragjas. Truall me siperfaqe 3000m2 eshte i rrethuar me gardh, buze rruges kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 50 Euro/m2. I...
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 3,011
Pogradec, Shesim Toke 77m² 350 Euro/m² (Lin)

Zona/Rruga : Lin

Pogradec, Shesim Truall Lin. Truall me siperfaqe 77m2, ndodhet ne buze rruges kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 350 Euro/m2....
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 2,800
Pogradec, Shesim Toke 2520m² 20 Euro/m² (Lin)

Zona/Rruga : Lin

Pogradec, Shesim Toke Are ne Lin. Toke me siperfaqe 2520m2 ndodhet prane rruges kryesore, me dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 20 Euro/m2....
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 332
Tirane, Shesim Toke Are 2.600m² 150 Euro/m² (Mjull, Bathore.)

Zona/Rruga : Mjull, Bathore.

Tirane, Shesim Toke Are ne Mjull,Bathore. Toke me siperfaqe 2600m2, ka akses te dretjtperdrejt me rrugen kryesore, me dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 150 Euro/m2....
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 1,725
Permet, Shesim Truall 1000m² 2.000.000 Leke (Permet, prane Ish Reparti Ushtarak Italian)

Zona/Rruga : Permet, prane Ish Reparti Ushtarak Italian

Permet, Shesim Truall ne Permet, prane Ish Repartit Ushtarak. Truall me siperfaqe 1000m2 ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 2000000...
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 2,498
Elbasan, Shesim Truall 2620m² 10.000 Leke/m² (Bradashesh, prane Kombinatit Metalurgjik)

Zona/Rruga : Bradashesh, prane Kombinatit Metalurgjik

Elbasan, Shesim Truall ne Bradashesh, prane Kombinatit Metalurgjik. Toke me siperfaqe 2620m2 ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 10000...
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 763
Sarande, Shesim Pyll 2250m² 100 Euro/m² (Gjashte)

Zona/Rruga : Gjashte

Sarande, Shesim Pyll ne Gjashte. Pyll me siperfaqe 2250m2 ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 100 Euro/m2....
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 2,318
Tirane, Shesim Truall 1053m² (Rr. Arkitekt Sinani, prane ish Profarma)

Zona/Rruga : Rr. Arkitekt Sinani, prane ish Profarma

Tirane, Shesim Truall ne Rr. Arkitetkt Sinani, prane ish Profarma. Truall me siperfaqe 1053m2 shitet per ndertim, ka infrastrukture te rregullt...
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 1,618
Lezhe, Shesim Toke 3000m² 50 Euro/m² (Gryke Lumi, Ishull Lezhe)

Zona/Rruga : Gryke Lumi, Ishull Lezhe

Lezhe, Shesim Toke ne Gryke Lumi, Ishull Lezhe. Toke me siperfaqe 3000m2 ndodhet ne terren kodrinor, prane detit me mundesi zgjerimi, me dokumenta te rregullta...
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 1,549
Kavaje, Shesim Toke 1500 m² 105 Euro/m² (Spille)

Zona/Rruga : Spille

Kavaje, Shesim Toke Are ne Spille. Toke me siperfaqe 1500m2 ndodhet 200m larg vijes bregdetare, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 105 Euro/m2....
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 125
Tirane, Shesim Truall 7750m² 35 Euro/m² (Linze, Dajt)

Zona/Rruga : Linze, Dajt

Tirane, Shesim Truall ne Linze, Dajt. Truall me siperfaqe 7750m2 ndodhet buze rruges kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 35 Euro/m2....
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 2,792
Kavaje, Shesim Toke Are 500m² 62.000 Euro (Qerret)

Zona/Rruga : Qerret

Kavaje, Shesim Toke Are ne Qerret. Toke me siperfaqe 500m2 ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 62000 Euro....
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 985
Tirane, Shesim Toke 1316m² 45000 Euro (Rinas)

Zona/Rruga : Rinas

Tirane, Shesim Toke ne Rinas. Toke me siperfaqe 1316m2 eshte e mbjelle me peme frutore, e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 45000 Euro. I...
Rubrika: Truall 21.04.2015, 16:25
PX: 0
lexuar: 1,342
Tirane, Shesim Toke 5490m² 80 Euro/m² (Mezez)

Zona/Rruga : Mezez

Tirane, Shesim Toke Are ne Mezez. Toke Are me siperfaqe 5490m2 ndodhet ne terren fushor, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 80...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:24
PX: 0
lexuar: 89
Tirane, Japim me Qera Dyqan Kati 2, 73m² 1.000 Euro (Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Willson)

Zona/Rruga : Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Willson

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane sheshit Willson. Ambient me siperfaqe 73m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 1,702
Tirane, Japim me Qira Zyre Kati 3, 130m² 600 Euro (Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane)

Zona: Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane.

Tirane Japim me Qira Ambient ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Ambient me siperfaqe 130m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 377
Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi 1050m², 3.500 Euro (ne Autostraden Tirane-Durres, Km 6.)

Zona/Rruga : ne Autostraden Tirane-Durres, Km 6.

Tirane, Japim me Qira Objekt 2 kat ne Autostraden Tirane-Durres, Km 6. Objekt me siperfaqe 1050m2, dhe truall me siperfaqe 3500m2, ku 2000m2 e...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 380
Tirane, Japim me Qira Kapanon 350 m² 2.000 Euro (Rr.Mine Peza.)

Zona/Rruga : Rr.Mine Peza.

Tirane, Japim me Qira Kapanon ne Rr.Mine Peza. Kapanoni i shtruar me beton, me siperfaqe 350 m2 dhe lartesi 5 m ka oborr te rrethuar dhe te shtruar me siperfaqe 1350 m2....
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 1,604
Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre Kati 2, 110m² 900 Euro (Rr. Sami Frasheri)

Zona/Rruga : Rr. Sami Frasheri

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 110m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 842
Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre Kati 2, 120m² 500 Euro (Rr. Reshit Collaku.)

Zona/Rruga : Rr. Reshit Collaku.

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Reshit Collaku. Ambient me siperfaqe 120m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 1,131
Tirane, Japim me Qera Dyqan 50m² 50.000 Leke (Rr. Fadil Rada, prane sheshit Avni Rustemi.)

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Fadil Rada, prane Sheshit Avni Rustemi. Dyqan me siperfaqe 50m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Dyqani organizohet ne 1...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 861
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 165m² 2.000 Euro ( Rr. Lord Bajroni, Laprake.)

Zona/Rruga : Rr. Lord Bajroni, Laprake

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Lord Bajroni, Laprake. Ambient me siperfaqe 165m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertimi te ri, eshte i shtruar...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 316
Tirane, Japim me Qera Zyre Kati 1, 79 m² 360 Euro (Rr. Haxhi Dalliu, prane Prokurorise se Rrethit.)

Zona/Rruga : Rr. Haxhi Dalliu, prane Prokurorise se Rrethit.

Tirane, Japim me Qira Ambjent zyre ne Rr. Haxhi Dalliu, prane Prokurorise se Rrethit. Ambjent me siperfaqe 79m2, i shtruar ne pllake,...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 1,251
Tirane, Japim me Qira Magazine 80 m² 35.000 Leke (Rr. Fadil Bodinaku, Selite.)

Zona/Rruga : Rr. Fadil Bodinaku, Selite ..

Tirane, Japim me Qira Magazine ne Rr. Fadil Bodinaku, Selite. Ambient + 1WC me nje siperfaqe 80 m2, eshte i shtruar ne pllake, ka ndricim dhe ajrim...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 807
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 38m² 500 Euro (Abdyl Frasheri)

Zona/Rruga : Abdyl Frasheri

Tirane, Japim me Qira Ambinent Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Willson. Ambient me siperfaqe 38m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne nje qender biznesi, i...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 2,749
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 1237m² 3.500 Euro (Rr. Nacionale Tirane-Durres, komuna Vaqarr.)

Zona/Rruga: Rr. Nacionale Tirane-Durres, komuna Vaqarr


Tirane, Japim me Qira Objekt Biznesi ne Rr. Nacionale Tirane-Durres, komuna Vaqarr. Objekti me siperfaqe ndertimi 1237m2, i shtruar ne pllake...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 923
Tirane, Japim me Qira Magazine 140 m² 40.000 Leke (Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht.)

Zona/Rruga : Yzberisht.

Tirane, Japim me Qira Magazine ne Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht. Magazine + 1WC, me siperfaqe 140 m2, ndodhet ne katin (-1) te nje ndertimi te ri. Magazina eshte e pershtatshme...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 1,291
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi Kati 2, 130m² 600 Euro (Rr. Sami Frasheri, prane shkolles Petro Nini Luarsi)

Zona/Rruga : Rr. Sami Frasheri, prane shkolles Petro Nini Luarsi

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane shkolles Petro Nini Luarsi. Ambient me siperfaqe 130m2, i shtruar...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 513
Tirane, Japim me Qira Magazine 100 m² 25.000 Leke (Rr. Rexhep Jella, Blloku i Vilave Selite.)

Zona/Rruga : Rr. Rexhep Jella, Blloku i Vilave Selite.

Tirane, Japim me Qira Magazine ne Rr. Rexhep Jella, Blloku i Vilave Selite. Magazine me siperfaqe 100 m2, e shtruar ne beton, ndodhet ne katin...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 257
Tirane, Jap me Qera Zyre Kati 1, 31 m² 372 Euro (Rruga Xhorxh Bush)

Zona/Rruga : Rruga Xhorxh Bush

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Xhorxh Bush. Ambient me siperfaqe 31m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ambienti jepet me...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 264
Tirane, Japim me Qera Zyre Kati 2, 250 m² 1.000 Euro (Him Kolli)

Zona/Rruga : Him Kolli

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Him Kolli. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje vile 3 kateshe. Organizohet ne 5 Zyra+1WC+3Blk, me siperfaqe totale...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 701
Tirane, Japim me Qera Zyre Kati 2, 100m² 800 Euro (Rr. Brigada VIII.)

Zona/Rruga : Rr. Brigada VIII.

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Brigada VIII. Ambient me siperfaqe 100m2, eshte i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 1,425
Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre Kati 2, 80m² 450 Euro (Rr. Durresit, prane Qendres.)

Zona/Rruga : Rr. Durresit, prane Qendres.

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Durresit, prane Qendres. Ambienti me siperfaqe 80m², i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.04.2015, 16:23
PX: 0
lexuar: 790
Tirane, Japim me Qera Dyqan 42m² 350 Euro (Rr. Lidhja e Prizrenit)

Zona/Rruga : Rr. Lidhja e Prizrenit

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Lidhja e Prizrenit. Dyqan me siperfaqe 42m2, i shtruar ne plake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani eshte i...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1536

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"