Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1708
Kėrkimi zgjati 0.55 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: TIRANA REAL ESTATE
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 1,090
Tirane, Japim me Qera Vile 3 kat, 30 m² 1.000 Euro (Rr. Fuat Toptani.)

Zona/Rruga : Rr. Fuat Toptani.

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Fuat Toptani. Vile 3 kat me siperfaqe 330m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes. Vila...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 1,545
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, 110 m² 1.500 Euro (Rr. Faik Konica, prane Parkut te Tiranes)

Zona/Rruga : Rr.Faik Konica, prane Parkut Kombetar te Tiranes

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica, prane Parkut Kombetar te Tiranes. Apartament 2+1+WC+1Blk totalisht i mobiluar,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 309
Tirane, japim me qera apartament 2+1, 210 m², 1.000 Euro (Rr. Themistokli Germenji.)

Zona/Rruga : Rr. Themistokli Germenji.

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Themistokli Germenji. Apartament 2+1+1 dhome gatimi+2WC++1 Bll+1 verande, me siperfaqe totale 210 m2, ku...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 1,154
Tirane, japim me Qera Vile 3 kat, 375 m² 1.500 Euro (Bllokun e Vilave Selite.)

Zona/Rruga : Bllokun e Vilave Selite.

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Bllokun e Vilave Selite. Vile me bordum, me siperfaqe 125m2/kat dhe oborr me siperfaqe 280m2, eshte e shtruar ne pllake dhe...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 2,695
Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat, 2300 Euro/muaj (Rr.3 Vellezerit Kondi)

Zona/Rruga : Rr. 3 Vellezerit Kondi.

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi. Vile 2 kat dhe bodrum, me siperfaqe 350m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete....
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 498
Tirane, Japim me Qira Vile 2 Kat, 230 m², 800 Euro (Rr. Budi, Qytet Studenti.)

Zona/Rruga : Rr. Budi, Qytet Studenti.

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Budi, prane Qytetit Studenti. Vile 2 kat me siperfaqe 230m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, organizohet me...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 406
Tirane, Japim me Qera Vile 3 kat, 360 m², 2.000 Euro (ne Komunen Farke, prane TEG-ut.)

Zona/Rruga : ne Komunen Farke, prane TEG-ut.

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Komunen Farke, prane TEG-ut. Vile 3 kat me siperfaqe 360m2, dhe oborr me siperfaqe 500m2, eshte e shtruar ne pllake....
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 191
Tirane, Japim me Qira Apartament 154 m², 400 Euro (Rr. Shyqyri Brari)

Zona/Rruga : Rr. Shyqyri Brari

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Liqenit Artificial te Tiranes. Apartament 3+1+2WC+1Blk+Garderobe, me siperfaqe totale 154m2, I shtruar...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 3,013
Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat, 300 m²,1500 Euro (3 Vellezerit Kondi)

Zona/Rruga : 3 Vellezerit Kondi .

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi. Vile 3 kat me siperfaqe 300m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete. Vila organizohet...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 57
Tirane, Japim me Qera Vile 600m² 2.300 Euro (Sauk, Komuna Farke)

Zona/Rruga : Sauk, Komuna Farke

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Sauk, prane Pallatit te Brigadave. Vile me siperfaqe totale ndertimi 600m2 dhe truall me siperfaqe 800m2, eshte e shtruar ne...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 23
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1+A+BLK Kati 8, 320m² 1.400 Euro (Rr. Pjeter Bogdani, zona Bllok)

Zona/Rruga : Rr. Pjeter Bogdani, zona Bllok

Tirane, Japim me Qira Apartament Duplex ne Rr. Pjeter Bogdani, zona Bllok. Apartament duplex 3+1+dhome gatimi+3WC+3Blk+Verande me siperfaqe banimi 250m2...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 1,489
Tirane, Japim me Qera Vile 1 kat, 150 m² 400 Euro (Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Vilave Amerikane.)

Zona/Rruga : Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Vilave Amerikane.

Tirane, Japim me Qira Vile 1 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Vilave Amerikane. Vile 1 kat, e ndare ne 3+1+1WC+Verande, me siperfaqe...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 813
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1+BLK 91 m² 450 Euro (Rr. Ebasanit.)

Zona/Rruga : Rr. Ebasanit.

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Ebasanit. Apartament 2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 91m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne nje pallati te ri. Apartamenti eshte...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 547
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 50m² 450 Euro (Rr. Kavajes, prane qendres Globe.)

Zona/Rruga : Rr. Kavajes, prane qendres Globe.

Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane qendres Globe. Apartament 1+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 50m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 246
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, Kati 2, 180 m² 700 Euro (Rr. Andon Zako Cajupi.)

Zona/Rruga : Rr. Andon Zako Cajupi, zona Bllok

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+2Blk me siperfaqe 180m2, i shtruar me parket, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 241
Tirane, Japim me Qira Vile 2 Kat, 400 m² 2.000 Euro (Rr. Elbasanit, prane Kalase se Perteles.)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, prane Kalase se Perteles.

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Elbasanit, prane Kalase se Perteles. Vile me siperfaqe 400m2 dhe oborr te gjelberuar me siperfaqe...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 1,178
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, Kati 6, 110 m² 700 Euro (Rr. Nikolla Tupe, zona bllok)

Zona/Rruga : Rr. Nikolla Tupe, zona Bllok.

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Nikolla Tupe, zona Bllok. Apartament 2+1+dhome gatimi+2WC+2Blk, me siperfaqe 110m2, eshte i shtruar me pllake,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 342
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1, 110 m² 550 Euro (Rr. Nikolla Tupe, zona Bllok.)

Zona/Rruga : Rr. Nikolla Tupe, zona Bllok.

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Nikolla Tupe, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+1Bll, me siperfaqe 110m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 3,253
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1, Kati 2, 158 m² 500 Euro (Rr.Medar Shtylla, prane Kristal Center)

Zona/Rruga : Rr. Medar Shtylla, prane Kompleksit Kristal Center

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Kompleksit Kristal Center. Apartament 3+1+2WC+2Blk me siperfaqe...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 389
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1, 116 m² 400 Euro (Rr. Budi.)

Zona/Rruga : Rr. Budi.

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Budi, prane Ambasades Amerikane. Apartament 2+1+dhome gatimi+1WC+ 1Blk, me siperfaqe 116m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 263
Tirane, japim me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 2, 160 m² 700 Euro (Rr. Elbasanit, prane Parkut te Tiranes.)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, prane Kodrave te Liqenit.

Tirane, japim me qira Apartament 3+1 ne Rr. Elbasanit, prane Parkut te Tiranes. Apartament 3+1+ 3wc+verande, me siperfaqe 160 m2, eshte i...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 23
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1+BLK Kati 3, 136m² 350 Euro (Rr. Liqeni i Thate, prane Liqenit Artificial)

Zona/Rruga : Rr. Liqeni i Thate, prane Liqenit Artificial

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate, prane Liqenit Artificial. Apartament 2+1+2WC+2Blk+garderobe, me siperfaqe 136m2,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 2,865
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1, Kati 3, 119 m² 500 Euro (Liqeni i Thate)

Zona/Rruga : Rruga Liqeni i Thate, prane Farit

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 nr Rr. Liqeni I Thate, prane Farit. Apartament 2+1+2WC+3Blk me siperfaqe 119m2,totalisht i mobiluar, sistem...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 2,086
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1, Kati 2, 76 m² 300 Euro (Rr. Budi , prane Restorant Floga.)

Zona/Rruga : Rr. Budi , prane Restorant Floga.

Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Budi , prane Restorant Floga. Apartament 1+1+1WC+1Blk me siperfaqe 76 m2, i shtruar ne pllake ndodhet ne...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 335
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1, Kati 3, 132 m² 35.000 Leke (Rr. Liqeni i Thate.)

Zona/Rruga : Rr. Liqeni i Thate

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 Rr. Liqeni i Thate. Apartament 3+1+2WC+2Bll, me siperfaqe 132m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 1,600
TiraneJ japim me Qera Apartament 2+1, Kati 2, 120 m² 700 Euro (Rr. Hoxha Tasimi, prane Ministrise se Jashtme)

Zona/Rruga : Rr. Hoxha Tasimi, prane Ministrise se Jashtme ..

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Hoxha Tasim, prane Ministrise se Jashtme. Apartament 2+1+3WC+1Blk me siperfaqe 120m2, i...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 967
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, Kati 8, 150 m² 1.300 Euro (Rr. Ibrahim Rrugova.)

Zona/Rruga : Rr. Ibrahim Rrugova.

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Ibrahim Rrugova, zona Bllok. Apartament 2+1+dhome gatimi+2WC+2Bll, me siperfaqe 150m2, eshte i shtruar ne pllake,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 1,560
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, Kati 3, 129 m² 900 Euro (Rr.Ismail Qemali, zona Bllokut)

Zona/Rruga : Rr.Ismail Qemali, zona Ish Blloku ..

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+Blk me siperfaqe 129m2, i shtruar me pllake, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 472
Tirane, Japim me Qera Vile 3 kat, 300 m², 1.300 Euro (Rr. Rexhep Jella, Blloku i Vilave Selite.)

Zona/Rruga : Rr. Rexhep Jella, Blloku i Vilave Selite.

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Rexhep Jella, Blloku i Vilave Selite. Vile 3 kat me siperfaqe 300m2 dhe oborr 100m2, eshte e shtruar ne...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 506
Tirane, japim me qira Vile 2 Kate, 200 m², 1.500 Euro (Rr. Elbasanit )

Zona/Rruga : Rr Elbasanit

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr Elbasanit. Vile 2 kat me siperfaqe banimi 200m2 dhe siperfaqe oborri 286m2, eshte e shtruar me pllake. Kati i I-re eshte i...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 74
Tirane, Japim me Qera Apartament 4+1+A+BLK Kati 3, 240 m² 1.500 Euro (Themistokli Germenji, prane RTSH)

Zona/Rruga : Themistokli Germenji, prane RTSH

Tirane, Japim me Qira Apartament 4+1 ne Rr. Themistokli Germenji, prane RTSH. Apartament 4+1+dhome gatimi+garderobe+3WC+1verande, me siperfaqe 240m2, i...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 2,208
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, Kati 7, 110 m² 600 Euro (tek Komuna e Parisit)

Zona/Rruga : Rruga Medar Shtylla, prane Univesitetit New York

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Universitetit New York. Apartament 2+1+1WC+1Blk me siperfaqe 110m2 i...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 674
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, Kati 2, 135 m² 700 Euro (Papa Gjon Pali II)

Zona/Rruga : Papa Gjon Pali II

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Gjon Pali II. Apartament 2+1+ WC+Blk, me siperfaqe 135m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e dyte te nje Vile 4...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 400
Tirane, Japim me Qera Apartament 4+1, 195 m² 800 Euro (tek Liqeni, prane Kopshtit Zoologjik.)

Zona/Rruga : tek Liqeni, prane Kopshtit Zoologjik.

Tirane, Japim me Qira Apartament 4+1 ne Rr.Liqeni I Thate, prane Farit. Apartment 4+1+2WC+4Bll, me siperfaqe 195m2, i shtruar ne pllake, ndodhet...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 2,060
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, Kati 3, 100 m² 500 Euro (Rr. Elbasani, prane Fakultetit Ekonomik.)

Zona/Rruga : Rr. Elbasani, prane Fakultetit Ekonomik ..

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Elbasani, prane Fakultetit Ekonomik. Apartament 2+1+1WC+Blk me siperfaqe 100m2 i shtruar me...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 126
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, Kati 5, 115 m² 600 Euro (Rr. Dervish Hima, prane Stadiumit Qemal Stafa)

Zona/Rruga : Rr. Dervish Hima, prane Stadiumit Qemal Stafa

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Dervish Hima, prane Stadiumit Qemal Stafa. Apartament 2+1+WC+ Blk, me siperfaqe 115m2, eshte i...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 316
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 193 m² 2.300 Euro (Rr. Xhorxh Bush)

Zona/Rruga : Rr. Xhorxh Bush

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Xhorxh Bush. Apartament 3+1+2WC+3Bll, me siperfaqe 193m2, eshte I shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 544
Tirane, japim me qira apartament 2+1, 100 m², 500 Euro (Rr. Reshit Petrela, prane Stacionit te Trenit)

Zona/Rruga : Rr. Reshit Petrela, prane Stacionit te Trenit

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Reshit Petrela, pane Stacionit te Trenit. Apartament 2+1+2WC+1Bll, me siperfaqe 100 m2, i...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 903
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, Kati 3, 115 m² 500 Euro (Rr. Margarita Tutulani.)

Zona/Rruga : Rr. Margarita Tutulani.

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Margarita Tutulani. Apartament 2+1+ 2WC +Blk me siperfaqe 115m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.01.2015, 19:26
PX: 0
lexuar: 431
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, 115 m², 450 Euro (Rr. Sami Frasheri.)

Zona/Rruga : Rr. Sami Frasheri, zona Bllok

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 Rr. Sami Frasheri, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+Blk me siperfaqe 115m2 i shtruar me pllake ndodhet ne katin e 8-te...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1708

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"