Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1500
Kėrkimi zgjati 0.50 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: TIRANA REAL ESTATE
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.08.2014, 18:30
PX: 0
lexuar: 33
Tirane, japim me qira dyqan 37 m² 400 Euro (Rr. Budi.)

Zona/Rruga : Rr. Budi.

Tirane, japim me qira Dyqan ne Rr. Budi. Dyqan +WC, me siperfaqe 37 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani eshte i pershtatshem...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.08.2014, 18:30
PX: 0
lexuar: 851
Tirane, japim me qera dyqan 80 m² 45.000 Leke (Rr.Liman Kaba.)

Zona/Rruga : Rr. Liman Kaba.

Tirane, japim me qira Dyqan ne Rr. Liman Kaba. Dyqan + wc, me siperfaqe 80 m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Dyqani ka linje...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.08.2014, 18:30
PX: 0
lexuar: 1,164
Vlore, japim me qera ambjent biznesi 400 m² 1.800 Euro (Rr. Arkobaleno)

Zona/Rruga : Rr. Arkobaleno ..

Vlore, japim me qira Vile 2 kat ne Rr. Arkobaleno.
Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi per kat 280 m2 dhe siperfaqe trualli 400 m2, oborr qe krijon mundesi parkimi per 4...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.08.2014, 18:30
PX: 0
lexuar: 29
Tirane, Japim me Qera Dyqan 22 m² 600 (Rr. Ibrahim Rrugova, prane Shallvareve)

Zona/Rruga : Rr. Ibrahim Rrugova, prane Shallvareve

Tirane, Japim me qira dyqan ne Rr. Ibrahim Rrugova, prane Shallvareve.
Dyqan me siperfaqe 22 m2, i shtruar me pllake, me fasade xhami, ka mundesi...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.08.2014, 18:30
PX: 0
lexuar: 864
Tirane, japim me qera dyqan 100 m² 400 Euro (Rr. Sotir Caci, zona e Freskut.)

Zona/Rruga : Rr. Sotir Caci, zona e Freskut.

Tirane, japim me qira Dyqan ne Rr. Sotir Caci, zona e Freskut. Dyqan +wc, me siperfaqe 100 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.08.2014, 18:30
PX: 0
lexuar: 1,115
Tirane, japim me qera ambjent biznesi 110 m² 100.000 Leke (Rr. Tafajt.)

Zona/Rruga : Rr. Tafajt.

Tirane, japim me qira Vile 1 kat ne Rr. Tafajt. Vile me siperfaqe 110 m2 dhe 65 m2 verande, eshte e shtruar ne pllake, eshte e organizuar ne nje hapsire te lire+ambient...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 1,750
Tirane, shesim dyqan 202 m² 1.500 Euro/m² (tek Fresku, prane ish Euromax)

Zona/Rruga : tek Fresku ..

Tirane, shesim Dyqan ne Rr. Sotir Caci. Dyqan me siperfaqe 201.5 m2 ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, ka sistem kondicionim, aspirim qendror.
Cmimi 1500...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 38
Tirane, shesim magazine 80 m², 800 Euro/m² (Rr. Barrikadave, prane Prokurorise.)

Zona/Rruga : Rr. Barrikadave, prane Prokurorise.

Tirane, shesim Magazine ne Rr. Barrikadave, prane Prokurorise. Magazine gjysme bodrum me siperfaqe 80 m2. Eshte i pershtatshem cdo lloj biznesi....
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 3,159
Tirane, shesim lokal 360 m² 1800 Euro/m2 (te Rr. Elbasanit)

Zona/Rruga : te Rr. Elbasanit ..


Tirane, shesim Lokal te Rr. Elbasanit. Lokal me siperfaqe totale 360 m2 eshte i organizuar ne 3 kat, bodrumi me siperfaqe 60 m2, kati perdhe me siperfaqe 120 m2...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 1,247
Tirane, shesim bar-resorant 300 m² 3.000 Euro/m² (Rr. Robert Shvarc, prane Bllokut Vasil Shanto.)

Zona/Rruga : Rr. Robert Shvarc, prane Bllokut Vasil Shanto ..

Tirane, shesim Bar-Restorant ne Rr. Robert Shvarc, prane Bllokut Vasil Shanto. Bar-Resorant, me siperfaqe ndertimi 300 m2 dhe verande me...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 1,682
Tirane, shesim ambjent biznesi 156 m² 550.000 Euro (Rr. Perlat Rexhepi)

Zona/Rruga : Rr. Perlat Rexhepi ..

Tirane, shesim Dyqan ne Rr. Perlat Rexhepi. Dyqan me siperfaqe 156.1 m2 ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti ka fasade xhami, mundesi reklamimi,...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 895
Tirane, shesim dyqan 100 m² 1.500 Euro/m² (Rr. Sotir Caci, zona e Freskut.)

Zona/Rruga : Rr. Sotir Caci, zona e Freskut.

Tirane, shesim Dyqan ne Rr. Sotir Caci, zona e Freskut. Dyqan +wc, me siperfaqe 100 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te nje...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 2,484
Tirane, shes dyqan 250 m² 280.000 Euro (Rr. Elbasanit)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit ..

Tirane, shes Dyqan te Rr. Elbasanit. Dyqan me siperfaqe totale 250 m2, kati perdhe 105 m2, bodrumi 145 m2, ndodhet ne pallat te ri. Dyqani nuk eshte i perfunduar, i...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 1,160
Tirane, shesim dyqan 150 m² 4.000 Euro/m² (Rr. Marko Bocari, prane Rr. Sami Frasheri)

Zona/Rruga : Rr. Marko Bocari, prane Rr. Sami Frasheri ..

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Marko Bocari, prane liqenit Artificial. Dyqan me siperfaqe totale 150 m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 897
Tirane, shesim ambjent biznesi Kati 2, 105 m² 850 Euro/m² (Rr. Naim Frasheri.)

Zona/Rruga : Rr. Naim Frasheri.

Tirane, shesim Ambient Biznesi ne Rr. Naim Frasheri. Ambient +wc, me siperfaqe 105 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 962
Tirane, shesim zyre 292 m² 3.100 Euro/m² (Rr. Themistokli Germenji.)

Zona/Rruga : Rr. Themistokli Germenji.

Tirane, shesim Ambient Biznesi ne Rr. Themistokli Germenji. Ambient biznesi me siperfaqe totale 292 m2, 103 m2 siperfaqe e brendshme dhe 189 m2 veranda, eshte...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 893
Tirane, shesim lokal 103 m² 430.000 Euro (Rr. Elbasanit.)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit.

Tirane, shesim Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit. Ambient me siperfaqe 103 m2+50 m2 verande, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe. Ambienti organizohet ne...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 1,266
Tirane, shesim dyqan 168 m² 90000 Euro (zona e Freskut, prane Teleferikut)

Zona/Rruga : zona e Freskut, prane Teleferikut ..

Tirane, Shesim Dyqan ne zonen e Freskut, prane Teleferikut. Dyqan me siperfaqe totale 168 m2, ndodhet ne katin perdhe me pamje nga rruga ne nje...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 1,050
Sarande, shesim 620 m² 150.000 Euro/m² (Rr.Turizmi prane Kanalit te Cukes.)

Zona/Rruga : Rr. Turizmi prane Kanalit te Cukes ..

Sarande, shesim Truall ne Rr.Turizmi prane Kanalit te Cukes. Truall me siperfaqe totale 620 m2, ndodhet ne nje terren kodrrinor ne lartesi nga...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 2,366
Tirane, shesim lokal 44 m² 150.000 Euro (Rr. Jordan Misja, mbrapa Hurry Fultz.)

Zona/Rruga : Rr. Jordan Misja, mbrapa Hurry Fultz ..

Tirane, shesim Lokal ne Rr. Jordan Misja, mbrapa Hurry Fultz. Lokal me siperfaqe 44 m2, i shtruar me pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 1,394
Tirane, shes ambjent biznesi 250 m² 800 Euro/m² (Rr. Mihal Grameno, prane tregut elektrik)

Zona/Rruga : Rr. Mihal Grameno, prane tregut elektrik ..

Tirane, shes Ambient Biznesi ne Rr. Mihal Grameno, prane Tregut Elektrik.
Ambient me nje siperfaqe 250 m2 i shtruar ne pllake, i organizuar...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 1,030
Tirane, japim me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 57 m² 20.000 Leke (Rr. Ali Demi.)

Zona/Rruga : Rr. Ali Demi.

Tirane, japim me qira Apartament 1+1 ne Rr. Ali Demi. Apartament 1+1 +wc+bll , me siperfaqe 57 m2, eshte i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e pare te te nje pallati...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:29
PX: 0
lexuar: 113
Tirane, japim me qera apartament 2+1 100 m² 350 Euro (Rr. Durresit.)

Zona/Rruga : Rr. Durresit.

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Durresit. Apartament 2+1+1WC, me siperfaqe 100 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:28
PX: 0
lexuar: 1,524
Tirane, japim me qera apartament 3+1 dublex,180 m², 1.000 Euro (Kodra Diellit)

Zona/Rruga: Rezidenca Kodra Diellit.

Tirane, japim me qira Apartament 3+1 Dublex prane Rezidences Kodra e Diellit. Apartament 3+1+dhome gatimi me vete+garderobe+2Wc+2Bll me siperfaqe banimi 180 m2,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:28
PX: 0
lexuar: 390
Tirane, japim me qera Vile 2+1 Kati 3, 500 m² 1.800 Euro (Bedri Karapici)

Tirane, japim me qira Vile 3 kat ne Rr. Bedri Karapici, tek Qyteti i Nxenesve, perballe Fabrikes se Birres. Vile 3 kat me siperfaqe banimi 500 m2, eshte e shtruar ne pllake. Kati I pare ka hapesire...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:28
PX: 0
lexuar: 1,102
Tirane, japim me qera Vile 180 m² 450 Euro (Rr. Don Bosko.)

Zona/Rruga : Rr. Don Bosko.

Tirane, japim me qira Vile 2 kat ne Rr. Don Bosko. Vile 2 kat me siperfaqe 90 m2/kat, dhe oborr me siperfaqe 200 m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila organizohet me...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:28
PX: 0
lexuar: 110
Tirane, japim me qera apartament 2+1, 210 m², 1.200 Euro (Rr. Themistokli Germenji.)

Zona/Rruga : Rr. Themistokli Germenji.

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Themistokli Germenji. Apartament 2+1+1 dhome gatimi+2WC++1 Bll+1 verande, me siperfaqe totale 210 m2, ku...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:28
PX: 0
lexuar: 1,386
Tirane, japim me qera Vile Kati 2, 220 m² 700 Euro (Rr.Budi prane Rr. Elbasanit)

Zona/Rruga : Rr. Budi prane Rr. Elbasanit ..

Tirane, japim me Qera Vile 2 kat ne Rr. Budi mbrapa Ambasades Amerikane. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 220 m2 dhe siperfaqe trualli 190 m2 eshte e...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:28
PX: 0
lexuar: 497
Tirane, japim me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 250 m² 1.300 Euro (Budi, prane ambasades Amerikane)

Zona/Rruga : Budi, prane ambasades Amerikane

Tirane, japim me qira Katin e 3-te te nje Vile ne Rr. Budi, prane Ambasades Amerikane. Apartament 2+1+1 dhome gatimi+2WC+2Bll, me nje siperfaqe 250 m2,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:28
PX: 0
lexuar: 1,267
Tirane, jap me qera Vile 2 kat, 300 m² 1.700 Euro (Rr. 3 Vellezerit Kondi.)

Zona/Rruga : Rr. 3 Vellezerit Kondi ..

Tirane, jap me qira Vile 2 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi. Vile 2 kat, ka hyrje te vecante, me nje siperfaqe 300 m2, eshte e shtruar ne pllake+parket, ka...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:28
PX: 0
lexuar: 606
Tirane, japim me qera Vile 3 kat, 250 m², 800 Euro (Rr. Fuat Toptani.)

Zona/Rruga : Rr. Fuat Toptani.

Tirane, japim me qira Vile 3 kat ne Rr. Fuat Toptani. Vile me siperfaqe 250 m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, organizohet me shkalle te brendshme. Kati I ka...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:28
PX: 0
lexuar: 745
Tirane, japim me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 110 m² 1.100 Euro (Rr. Papa Gjon Pali II.)

Zona/Rruga : Rr. Papa Gjon Pali II.

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II. Apartament 2+1+2wc+ bll, me siperfaqe 110 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 8-te te...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:28
PX: 0
lexuar: 1,118
Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 118 m² 500 Euro (Bulevardin Zhan Dark, prane Ministrise se Jashtme.)

Zona/Rruga : Bulevardin Zhan Dark, prane Ministrise se Jashtme.

Tirane, Jap me qira Apartament 2+1 ne Bulevardin Zhan Dark, prane Ministrise se Jashtme. Apartament 2+1+2wc+2bll, me siperfaqe 118 m2,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:28
PX: 0
lexuar: 1,113
Tirane, japim me qera Vile 3 kat, 200 m² 1.500 Euro (Sauk, ne Rr. Tirane-Elbasan.)

Zona/Rruga : Sauk, ne Rr. Tirane-Elbasan ..

Tirane, japim me qira Vile 3 kat ne Sauk, ne Rr. Tirane-Elbasan. Vile 3 kat me nje siperfaqe 200 m2, eshte e shtruar ne parket, organizohet me shkalle te...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:28
PX: 0
lexuar: 1,071
Tirane, japim me qera katin e 3-te te nje Vile, 100 m², 600 Euro (Rr. Sotir Kolea.)

Zona/Rruga : Rr. Sotir Kolea ..

Tirane, Japim me qira katin e III te nje Vile ne Rr. Sotir Kolea. Kati i III i Viles me hyrje te vecante, me siperfaqe 100 m2, eshte i shtruar ne pllake, organizohet...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:28
PX: 0
lexuar: 2,782
Tirane, japim me qera Vile Kati 2, 100 m²,1500 Euro (3 Vellezerit Kondi)

Zona/Rruga : 3 Vellezerit Kondi ..

Tirane, japim me qira Vile 3 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi. Vile 3 kat me siperfaqe 100 m2 per kat, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete.
Kati i...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:28
PX: 0
lexuar: 2,327
Tirane, japim me qera Vile 2 Katshe 380 m² 1.300 Euro (Rr. Elbasanit, prane Vilave Amerikane)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, prane Vilave Amerikane ..

Tirane, japim me qira Vile 2-kateshe Rr. 3 Vellezrit Kondi, prane Vilave Amerikane. Kati i pare 2+1+wc+verande me ka siperfaqe 150 m2, i...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:28
PX: 0
lexuar: 1,248
Tirane, japim me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 125 m² 800 Euro (ne Rr. Ismail Qemali)

Zona/Rruga : ne Rr. Ismail Qemali ..

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Ismail Qemali. Apartament 2+1+2WC+1Ball me nje siperfaqe 125 m2 eshte I shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.08.2014, 18:28
PX: 0
lexuar: 2,797
Tirane, japim me qera Vile 2 Kat, 300 m² 1.100 Euro (Rr.Elbasanit, prane ambasades Amerikane)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, prane ambasades Amerikane ..

Tirane, japim me qira Vile 2 kat ne Rr. Budi, prane Rr. Elbasanit. Vile 2 kat me siperfaqe 100 m2 per cdo kat, e organizuar me shkalle te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 29.08.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 1,437
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK Kati 6, 125 m² 1.300 Euro/m² (tek Liqeni, prane Farit)

Zona/Rruga : tek Liqeni, prane Farit ..

Tirane, shesim apartament 2+1 tek Liqeni, prane Farit.
Apartartament 2+1+2Wc+Verande me siperfaqe 125 m2 dhe 90 m2, i shtruar me pllake ndodhet ne katin e...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1500

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"