kėrko:

Type: Posts; User: Ada.Qerama; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, kerkohet

  Pershendetje,

  Ofroj kurse te gjuhes italiane per ēdo moshe, me cmime te arsyeshme.

  Oraret e disponueshme pasdite pas ores 17:00 dhe kurset ofrohen edhe online.

  Ofroj edhe perkthime nga gjuha...
 2. Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite

  Pershendetje,

  Ofroj kurse te gjuhes italiane per ēdo moshe, me cmime te arsyeshme.

  Oraret e disponueshme pasdite pas ores 17:00 dhe kurset ofrohen edhe online.

  Ofroj edhe perkthime nga gjuha...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2