kėrko:

Type: Posts; User: endri1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune part time Sanitare

  Kerkohet Sanitare Shtepie.
  Nga e hena deri te premte 07:30-16:00 (30 min pushim ne dreke).
  E shtuna 07:30-14:00.
  E diela pushim.

  Paga 30,000 leke ne muaj.

  Puna fillon ne date 1 shkurt.
 2. Tirane, shes hotel Kati 1, 200 m² 600.000 Euro (Reshit Collaku)

  Zona/Rruga : Reshit Collaku

  Shes Hotel ne Qender te Tiranes.
  Hoteli eshte me sip. 200 m2, me 6 dhoma gjumi. 1 vit ka qe eshte investuar. Hoteli eshte kati i pare i pallatit dhe eshte i gjithe...
 3. Tirane, jap me qera Kati 1 te nje vile 3-kateshe, 100 m² 35.000 Leke (Stavri Themeli)

  Zona/Rruga : Stavri Themeli

  Jap me qera katin e pare te nje vile tre kateshe, e organizuar ne 2 dhoma gjumi sallon me vete dhe kuzhine me vete, eshte e mobiluar me te gjitha paisjet.
  ...
 4. Tirane, shes hotel 3-Katesh, 500 m², me 11 dhoma, 700.000 Euro (Kombinat)

  Zona/Rruga : Kombinat

  Shes Hostel 3-kate 400 m2 truall dhe 500 m2 ndertim me 11 dhoma+bar me parkim per 8 makina.
  Kati i Pare eshte bar-kafe, i Dyti dhe i Treti jane dhomat.
  Hosteli eshte i sapo...
 5. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 100 m² 800 Euro (Rr e Kavajes pall Delijorgji)

  Zona/Rruga : Rr e Kavajes pall Delijorgji

  Jap me qera apartament+garazh te Kompleksi Delijorgji. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte me sip. 100 m2.
  Apartamenti eshte i ri dhe behet gati per...
 6. Apartamente me qera ditore, duke filluar nga 30 euro/nata (Tirane)

  Apartamente me qera ditore, duke filluar nga 30 euro/nata, te ndodhura ne zonat me te preferuara te Tiranes.
  Apatamentet jane te mobiluara, Parket, Kondicioner, Uje 24 ore, Wifi, etj.
  Apartamenti...
 7. Tirane, shes Recepsion 5.000 Leke

  Shes recepsion per arsye mosperdorimi.

  Cel. : 0693799313
 8. Vlore, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 80 m² 4.000 Leke/nata (Prane Gjimnazit Ismail Qemali)

  Zona/Rruga : Prane Gjimnazit Ismail Qemali

  Jap apartament me qera i ndodhur ne Vlore prane gjimzazit Ismail Qemali, me sip 80 m2 e ndare ne dhome gjumi, sallon dhe dhome ngrenie me vete, ballkon....
 9. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 76 m² 30.000 Leke (Astiri)

  Zona/Rruga : Astiri

  Jepet me qera apartament 2+1, kati 3, i mobiluar totalisht, i ndodhur nga Astiri, Tirane.

  30,000 leke.

  Cel. : 0695776812
 10. Njoftimi: Tirane, Analiza ADN

  nga endri1

  Tirane, Analiza ADN

  Bejme Teste ADN si psh:

  Atesi/Amesi
  Vella/Moter
  Gjysher/Nip/Mbese

  Nje game te gjere persa i perket Analizave Gjenetike

  https://dnacenter.com/shqiperi
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10