970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Optikal2D; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, kerkohet MOTORRIST

  Kerkojme motorrist per shperndarje te artikujve optike,
  per me shume informazion na kontaktoni ne nr e cel 0695188863
  Ju faleminderit

  Cel. : 0695188863
 2. Tirane, ofroj vend pune Motorrist

  Kerkojme motorrist per shperndarje artikuj optike! Eksperienca nuk perben kusht.
  Te jete korrekt dhe i komunikueshem!
  Orari i punes eshte 10:00 me 19:30. Paga e diskutueshme.

  Per me teper...
 3. Tirane, ofroj vend pune MOTORRIST

  Kerkojme motorrist per shperndarje artikuj optike! Eksperienca nuk perben kusht.
  Te jete korrekt dhe i komunikueshem!
  Orari i punes eshte 10:00 me 19:30. Paga e diskutueshme.
  Per me teper...
 4. Tirane, ofroj vend pune Motorrist/Shperndares

  Kerkojme motorrist per shperndarje artikuj optike! Eksperienca nuk perben kusht.
  Te jete korrekt dhe i komunikueshem!
  Orari i punes eshte 10:00 me 19:30. Paga e diskutueshme.
  Per me teper...
 5. Tirane, kerkohet MOTORRIST

  Kerkojme motorrist per shperndarje artikuj optike! Eksperienca nuk perben kusht.
  Te jete korrekt dhe i komunikueshem!
  Orari i punes eshte 10:00 me 19:30. Paga e diskutueshme.
  Per me teper...
 6. Tirane, ofroj vend pune part time Motorrist

  Kerkojme motorrist part time!
  Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel
  0695188863
  Ju faleminderit.

  Cel. : +355695188863
 7. Tirane, ofroj vend pune Motorrist

  Optikal2d kerkon Motorrist.

  Cel : 0695188863

  Ju faleminderit!
 8. Tirane, ofroj vend pune Magazine materiale optike

  Kerkojme Djem mosha 20-35 vjece per magazine materiale optike mundesishte te kete edhe leje drejtim te klasit B
  FALEMINDERIT!!

  Cel. : +355695188863
 9. Tirane, ofroj vend pune Infermiere

  Kerkohet Infermiere me orar te plote pune me ose pa eksperience. Per me teper ju lutemi te na kontaktoni ne numrin tone fiks +35542267476.

  Cel. : +35542267476
 10. Tirane, ofroj vend pune Shitese

  DISTRIBUTOR OPTIK
  KERKOJME SHITESE ME OSE PA EKSPERIENCE NE SHITJEN E MATERIALEVE OPTIKE. ORARI I PLOTE.PAGA E KENAQSHME DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE.
  MOSHA 25 DERI NE 35 VJEC.

  Cel. :...
 11. Tirane, ofroj vend pune Shites/e

  Optikal 2D -distributor i materialeve optike kerkon te punesoj nje vajze /djale
  mosha 23-35 vjec me ose pa eksperience pune.

  Kushte te mira pune, paga e kenaqeshme, e siguruar, orari i...
Trego rezultatin 1 deri 11 nga 11