kėrko:

Type: Posts; User: Tring Communications (ASC) sh.p.k; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Telecoms networks operations Manager

  POSITION DESCRIPTION

  Job title: Telecoms networks operations manager
  Department: Telecoms networks operations Department
  Reports to: CTO
  Authorization: ...
 2. Tirane, ofroj vend pune Key Account Manager

  Job title: Key Account Manager
  Department: B2B
  Reports to: B2B Director
  ...
 3. Tirane, ofroj vend pune Bussines Sales Representative

  POSITION DESCRIPTION


  JOB TITLE: BUSSINES SALES REPRESENTATIVE
  DEPARTMENT: COORPORATE SALES
  REPORTS TO: COMMERCIAL DIRECTOR /B2B MANAGER

  POSITION...
 4. Tirane, ofroj vend pune Data Networks Engineer

  Job title: Data Networks Engineer
  Department: Telecoms networks operations center Department
  Reports to: Telecoms networks operations center manager...
 5. Tirane, ofroj vend pune Network Monitoring Center Engineer

  Job title: NMC Engineer

  Department: Network Monitoring Center
  Reports to: Head of the Department


  Job...
 6. Tirane, ofroj vend pune Perfaqesues/e Shitjesh ne Tirane

  TRING COMMUNICATIONS (ASC) SH.P.K, kerkon te punesoje perfaqesues shitjesh per dyqanet e saj ne Tirane

  Ju lutem gjeni me poshte Pershkrimin e punes per kete pozicion.


  Emėrtimi i pozicionit:...
 7. Tirane, ofroj vend pune PROJECT MANAGER FOR ERP PROJECT

  POSITION TITLE: PROJECT MANAGER FOR ERP PROJECT

  Tasks


  Plan the Project activities and resources
  Organize and motivate the project team
  Project Time management

  Define activities
 8. Tirane, ofroj vend pune Project Manager for Billing/CRM Project

  POSITION DESCRIPTION

  Job title: Project Manager for Billing/CRM Project

  Tasks


  Plan the Project activities and resources
  Organize and motivate the project team
  Project Time management
 9. Tirane, ofroj vend pune Teknik i Fibres Optike

  Pershkrimi i punes
  Teknik per Fibre Optike
  Departamenti: Zhvillim dhe Mirembajtje e Rrjetit
  Detyrat dhe pergjegjesite

  Ngjitjen (splicing) te fibres optike, testimin sipas...
 10. Tirane, ofroj vend pune Perfaqesues/e Shitjesh ne Elbasan

  Emėrtimi i pozicionit: Perfaqesues Shitjesh ne Elbasan

  Departmenti: Shitjeve
  I raporton: Supervizorit te Dyqaneve

  Sherben drejtperdrejt klientin per te gjitha kerkesat dhe informacionet qe i...
 11. Tirane, ofroj vend pune Teknik Kabllimi

  Tring kerkon te punesoje ne pozicionin e meposhtem:


  Pershkrimi I punes
  Teknik kabllimi
  Departamenti: Zhvillim dhe Mirembajtje e Rrjetit

  Detyrat dhe pergjegjesite
 12. Tirane, ofroj vend pune Customer Care-Technical Support

  Tring Communications is looking to fill the following vacancies:


  Job title: Technical Support

  Department: Customer Care
  Reports to: Customer Care Manger


  Job Summary
 13. Tirane, ofroj vend pune IT Specialist/Windows Administrator

  Job title: IT specialist/Windows Administrator
  Department: it operations Department
  Reports to: it operations manager...
 14. Tirane, ofroj vend pune Online Specialist

  TRING COMMUNICATIONS (ASC) l.t.d, needs to hire an Online Specialist for the Marketing Department.

  Job brief
  We are looking for a qualified Digital media specialist to join our team. You will...
 15. Tirane, ofroj vend pune BTL Specialist

  BTL Specialist
  TRING COMMUNICATIONS (ASC) SH.P.K, kerkon te punesoje BTL Specialist per Departamentin e Marketing.

  BTL Manager ėshtė pėrgjegjės pėr planifikimin dhe organizmin e aktiviteteve...
 16. Tirane, ofroj vend pune Presales Engineer

  Job title: Presales Engineer
  Department: Business to Business Department
  Reports to: Business to Business ...
 17. Tirane, ofroj vend pune Billing Engineer

  Billing Engineer

  Tring Communications (ASC) sh.p.k

  Job title: Billing SystemS ENGINEER (BSS/OSS)
  Department: It Operations Department...
 18. Tirane, ofroj vend pune Quality and Process Specialist

  Job title: Quality and Process Specialist
  Department: Quality and process department
  Reports to: CEO
  Authorization: ...
 19. Tirane, ofroj vend pune Churn Specialist

  Job title: Churn Specialist
  Department: Marketing Department
  Reports to: Marketing Director

  Job Summary
  The Churn Specialist will be responsible for...
 20. Tirane ofroj vend pune FULL STACK DEVELOPER/programmer

  Job title: FULL STACK DEVELOPER/programmer
  Department: Information technology operations Department
  Reports to: information technology operations manager
  Authorization: Management

  Job Summary...
 21. Tirane, ofroj vend pune "Telephony and Business Key Account Manager"

  Tring Communications is looking to fill the following vacancies:

  Job title: Interconnection and Business key account Manager
  Department: Commercial
  Reports to: ...
 22. Tirane, ofroj vend pune B2B Supervisor /Business

  Tring Communications is looking to fill the following vacancies:


  Job title: B2B Supervisor /Business

  Department: Sales
  Reports to: ...
 23. Tirane , ofroj vend pune Menaxher Prokurimesh

  TRING COMMUNICATIONS (ASC) SH.P.K, kerkon te punesoje Menaxher Prokurimesh per qytetin Tirane.
  Ju lutem gjeni me poshte Pershkrimin e punes per kete pozicion.

  Job title: ...
 24. Tirane, ofroj vend pune Specialist Finance

  PERSHKRIMI I POZICIONIT


  Emertimi I pozicionit: Specialist Finance

  Departmenti: Financės
  I raporton: Drejtorit Financės
  Autorizimi: ...
 25. Tirane, ofroj vend pune Business Process Specialist

  Tring Communications is looking to fill the following vacancies:

  Tring Communications (ASC) sh.p.k
  Job title: Business process Specialist
  Department: Quality and Process Department
  Reports to:...
 26. Tirane, ofroj vend pune KOORDINATOR SIGURIE DHE SHENDETI PER FAZEN E REALIZIMIT TE PUNIMEVE

  PERSHKRIMI I POZICIONIT

  Emertimi i Pozicionit: Koordinator Sigurie dhe Shendeti per fazen e realizimit te punimeve
  Departamenti: Teknik

  DETYRAT KRYESORE DHE PERGJEGJESITE:
  ...
 27. Tirane, ofroj vend pune Operator Magazine

  PERSHKRIMI I POZICIONIT


  Emertimi I pozicionit: Operator magazine

  Departmenti: Financės
  I raporton: Drejtorit Financės
  Autorizimi:...
 28. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Promocioni

  Job title: Promotion Manager
  Department: Marketing
  Reports to: Marketing Director
  Purpose of the position:...
 29. Tirane, ofroj vend pune "ACCESS NETWORKS ENGINEER"

  Job title: Access Networks Engineer

  Job title: Access network engineer
  Department: Telecoms networks operations Center
  Reports to: Telecoms networks...
 30. Tirane, ofroj vend pune Teknik Instalimi dhe Suporti ne Tirane dhe Fier

  Pozicioni: Teknik Instalimi dhe Suporti ne Tirane dhe Fier

  Pozicioni: Teknik Instalimi dhe Suporti
  Departamenti: Teknik
  I Raporton: Menaxherit te Departamentit


  Permbledhje

  Teknik...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 82
Faqja 1 nga 3 1 2 3