kėrko:

Type: Posts; User: samuel; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Berat, ofroj vend pune Makinist/e

  BERAT
  Kerkojme nje person (mashkull/femer)te ēdo moshe me eksperience ne makine qepese.MAKINIST/E
  Te interesuarit per informacione te metejshme mund te kontaktojne ne numrin e meposhtem.
  Per...
 2. S'EMMA-FIRENZE prodhime 100%artigianale.

  Prodhime ne lekure
  MADE IN ITALY
  KOHA E DOREZIMIT 24 ORE.
  PAGESA KRYHET PAS MARRJES SE PRODUKTIT NE DORE.
  WHATSAPP

  Cel. : 00393287149593617157
 3. Njoftimi: S'emma

  nga samuel

  S'emma

  S'EMMA-FIRENZE
  VERA PELLE
  MESHKUJ
  PRODHIME NE LEKURE ORIGINALE
  WHATSAPP
  Cel. : 00393287149593
 4. S'EMMA-FIRENZE 100% prodhime artigianale!!!

  MADE IN ITALY
  S'EMMA-FIRENZE
  LEKURE ORIGINALE !
  VERA PELLE!
  GENUINE LEATHER!
  Per informazioni Whatsapp
  Cel. : 00393287149593
 5. S'emma-firenze prodhime nė lekure!!!

  LEKURE ORIGINALE
  VERA PELLE
  GENUINE LEATHER
  PORTAFOGLIO
  MESHKUJ DHE FEMRA
  INFO WHATSAPP

  Cel. : 00393287149593
 6. Mercedes-Benz E300 Viti 1991

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=377703&d=1479471718

  Karburanti: Diezel
  Kamjo......: manual
  Ftohja.....: Kondicioner
  KM.........: 230000

  Makina eshte e mbajtur ne menyre...
 7. S'EMMA-FIRENZE prodhime ne lekure 100% artigianale!!!

  PRODHIME NE LEKURE PER FEMRA E MESHKUJ, "S'EMMA-FIRENZE"
  Te cilat prodhohen ne itali
  Te permasave,ngjyrave dhe modeleve te ndryshme bashkekohore.
  ēmimet variojne ne baze te modeleve duke filluar...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7