970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: GENTJAN0; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Banakier/e

  Bar ALLY kerkon :
  Banakier/e me eksperience pune,
  Orari i punes 06:00-14:00 dhe 14:00-22:00
  Paga e kenaqeshme
  Rr.Durresit perballe me Shpresa-al

  Cel : 0692337481
 2. Tirane, kerkohet Kamarier

  Bar Toro me nje klientele familjare kerkon te punesoje:
  Kamarier, me eksperience pune
  Mosha 20-30 vj, te jete i komunikueshem dhe i afte ne punen ne grup
  Pagesa shum e mire.


  Cel. : 0693572866
 3. Tirane, ofroj vend pune part time Sanitare

  Bar ALLY kerkon te punesoje:

  Sanitare me dhe pa eksperience pune
  Orari punes 3 ore
  Pagesa e kenaqeshme
  Rr.Durresit perballe me Shpresa-al

  Cel. : 0692337481
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3