Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2
Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: Fashion Desing
Rubrika: ofroj vende pune 29.12.2014, 17:00
PX: 0
lexuar: 243
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune part time modele

Nje kompani e re ne fushen e modelimit,
fotografise, reklames dhe dizenjimit, me filialet
dhe bashkepunetoret e saj edhe ne trevat e
tjera shqipfolese ne Kosove e Maqedoni, ofron
mundesi shume te...
Rubrika: ofroj vende pune 29.12.2014, 16:59
PX: 0
lexuar: 143
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune part time parukiere estetiste

ershendetje. Kerkojme nje parukiere profesioniste per kompanine tone. ofrojme kushte shume te mira pune. Puna me kohe te pjesshme. preferohet pa prokupime familjare. per informacione te metejshme te...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"