Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9
Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: Fashion Desing
Rubrika: ofroj vende pune 17.05.2014, 08:07
PX: 0
lexuar: 189
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune Modele-fashion

Nje kompani e re ne fushen e modelimit,
fotografise, reklames dhe dizenjimit, me filialet
dhe bashkepunetoret e saj edhe ne trevat e
tjera shqipfolese ne Kosove e Maqedoni, ofron
mundesi shume te...
Rubrika: ofroj vende pune 06.02.2014, 19:56
PX: 0
lexuar: 299
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofrohet part time modele, show girl

Nje kompani e re ne fushen e modelimit,
fotografise, reklames dhe dizenjimit, me filialet
dhe bashkepunetoret e saj edhe ne trevat e
tjera shqipfolese ne Kosove e Maqedoni, ofron
mundesi shume te...
Rubrika: ofroj vende pune 18.11.2013, 20:10
PX: 0
lexuar: 492
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune part time

Nje kompani e re ne fushen e modelimit,
fotografise, reklames dhe dizenjimit, me filialet
dhe bashkepunetoret e saj edhe ne trevat e
tjera shqipfolese ne Kosove e Maqedoni, ofron
mundesi shume te...
Rubrika: ofroj vende pune 08.06.2013, 20:08
PX: 0
lexuar: 225
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune part time modele

Nje kompani e re ne fushen e modelimit,
fotografise, reklames dhe dizenjimit, me filialet
dhe bashkepunetoret e saj edhe ne trevat e
tjera shqipfolese ne Kosove e Maqedoni, ofron
mundesi shume te...
Rubrika: ofroj vende pune 08.06.2013, 20:07
PX: 0
lexuar: 122
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune part time parukiere stetiste

Pershendetje.
Kerkojme nje parukiere profesioniste per kompanine tone. ofrojme kushte shume te mira pune. Puna me kohe te pjesshme. preferohet pa prokupime familjare. per informacione te metejshme...
Rubrika: ofroj vende pune 05.10.2012, 20:38
PX: 0
lexuar: 142
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune Parukiere

Pershendetje. Kerkojme nje parukiere profesioniste per kompanine tone. ofrojme kushte shume te mira pune. Puna me kohe te pjesshme. preferohet pa prokupime familjare. per informacione te metejshme te...
Rubrika: ofroj vende pune 05.10.2012, 20:36
PX: 0
lexuar: 278
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune modele

Nje kompani e re ne fushen e modelimit,
fotografise, reklames dhe dizenjimit, me filialet
dhe bashkepunetoret e saj edhe ne trevat e
tjera shqipfolese ne Kosove e Maqedoni, ofron
mundesi shume te...
Rubrika: ofroj vende pune 14.06.2012, 13:18
PX: 0
lexuar: 203
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune part time parukiere, Make Up

Pershendetje. Kerkojme nje parukiere profesioniste per kompanine tone. ofrojme kushte shume te mira pune. Puna me kohe te pjesshme. preferohet pa prokupime familjare. per informacione te metejshme...
Rubrika: ofroj vende pune 15.03.2012, 11:53
PX: 0
lexuar: 251
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune Modele

Nje kompani e re ne fushen e modelimit, fotografise, reklames dhe dizenjimit, me filialet dhe bashkepunetoret e saj edhe ne trevat e tjera shqipfolese ne Kosove e Maqedoni, ofron mundesi shume te...
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"