kėrko:

Type: Posts; User: RASH_albania; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tiranė, ofroj vend pune Senior Web Application Developer

  Rrjeti Akademik Shqiptar (RASH) shpall vend tė lirė pėr Senior Web Application Developer.

  Kėrkesat pėr kandidatin/en:

  Njohje tė mirė tė gjuhės angleze.
  Aftėsi tė mira menaxhuese dhe...
 2. Tirane, ofroj vend pune Web Application Developer

  Rrjeti Akademik Shqiptar eshte duke kerkuar per
  web application developer
  .
  Kandidati/a duhet te deftoje se zoteron aftesite e meposhtme:  Njohje te mire te gjuhes angleze
  Deshire per te...
 3. Tirane, ofroj vend pune linux administrator

  Qendra Nderuniversitare e Sherbimeve dhe Rrjeti Telematik, software dhe hardware provider i Universiteteve Publike shqiptare,
  eshte duke kerkuar nje linux administrator me te pakten 3 vjet...
 4. Tirane, ofroj vend pune System Administrator

  Qendra Nderuniversitare e Sherbimeve dhe Rrjeti Telematik, software dhe hardware provider i Universiteteve Publike shqiptare,
  eshte duke kerkuar nje linux administrator me te pakten 3 vjet...
 5. Tirane, ofroj vend pune Linux Administrator

  Qendra Nderuniversitare e Sherbimeve dhe Rrjeti Telematik, software dhe hardware provider i Universiteteve Publike shqiptare,
  eshte duke kerkuar nje linux administrator me te pakten 3 vjet...
 6. Tirane, ofroj vend pune network engineer

  Qendra Nderuniversitare e Sherbimeve dhe Rrjeti Telematik, software dhe hardware provider i Universiteteve Publike shqiptare, eshte duke kerkuar nje Senior Network Engineer.
  Pozicioni do te...
 7. Tirane, ofroj vend pune RASH senior network engineer per ISP/IXP/projekte nderkombet

  Qendra Nderuniversitare e Sherbimeve dhe Rrjeti Telematik, software dhe hardware provider i Universiteteve Publike shqiptare,
  per arsye te zgjerimit te stafit dhe implementimit te projekteve te...
 8. Tirane, ofroj vend pune financier

  Qendra Ndėrinstitucionale e Rrjetit Akademik Shqiptar, shpallvendin vakant pėr pozicionin “Financier”.
  Kandidati fitues do tė jetė Nėpunėsi Zbatues i Institucionit si mėposhtė:


  Ka varėsi...
 9. RASH senior network engineer per ISP/IXP/projekte nderkombetare(GEANT)

  RASH senior network engineer per ISP/IXP/projekte nderkombetare(GEANT)


  Qendra Nderuniversitare e Sherbimeve dhe Rrjeti Telematik, software dhe hardware provider i Universiteteve Publike...
 10. Tirane, ofroj vend pune senior web developer

  Rrjeti Akademik Shqipetar eshte duke kerkuar nje senior web-developer.
  Kandidati duhet te kete te pakten 2 vit eksperience ne web development ne teknologjite e meposhtme:

  · Gjuhe programimi : C#...
 11. Tirane, ofroj vend pune web developer senior

  Rrjeti Akademik Shqipetar eshte duke kerkuar nje senior web-developer.
  Kandidati duhet te kete te pakten 2 vit eksperience ne web development ne teknologjite e meposhtme:

  · Gjuhe programimi : C#...
 12. Tirane, ofroj vend pune web developer

  Rrjeti Akademik Shqipetar eshte duke kerkuar nje senior web-developer.
  Kandidati duhet te kete te pakten 2 vit eksperience ne web development ne teknologjite e meposhtme:

  · Gjuhe...
 13. Tirane, ofroj vend pune senior system admin

  Qendra Nderuniversitare e Sherbimeve dhe Rrjeti Telematik, software dhe hardware provider i Universiteteve Publike shqiptare,
  eshte duke kerkuar nje senior system administrator.
  Kandidati duhet te...
 14. Tirane, ofroj vend pune senior sys admin

  Qendra Nderuniversitare e Sherbimeve dhe Rrjeti Telematik, software dhe hardware provider i Universiteteve Publike shqiptare,
  eshte duke kerkuar nje senior system administrator.
  Kandidati duhet te...
 15. Tirane, ofroj vend pune IT Infrastructure Manager ( Sys admin / Net Admin )

  Rrjeti Akademik Shqipetar eshte duke kerkuar nje manager per drejtimin e Departamentit te Infrastruktures.
  Kandidati duhet te kete te pakten 4 vjet si menaxhues i infrastruktures IT dhe te kete...
 16. Tirane, ofroj vend pune IT Infrastructure Manager

  Rrjeti Akademik Shqipetar eshte duke kerkuar nje manager per drejtimin e Departamentit te Infrastruktures.
  Kandidati duhet te kete te pakten 4 vjet si menaxhues i infrastruktures IT dhe te kete...
 17. Tirane, ofroj vend pune vend praktike Internship Konsulence kontabiliteti

  Rrjeti Akademik Shqipetar eshte duke kerkuar nje stazhist/internship ne fushen e kontabilitetit, me mundesi marrje ne pune pas perfundimit te stazhit.
  Kandidati duhet te kete/jete duke mbaruar...
 18. Tirane, ofroj vend pune network administrator

  Qendra Nderuniversitare e Sherbimeve dhe Rrjeti Telematik, software dhe hardware provider i Universiteteve Publike shqiptare,per arsye te zgjerimit te stafit dhe implementimit te projekteve te reja,...
 19. Tirane, ofroj vend pune system administrator expert, devops

  Qendra Nderuniversitare e Sherbimeve dhe Rrjeti Telematik, software dhe hardware provider i Universiteteve Publike shqiptare,per arsye te zgjerimit te stafit dhe implementimit te projekteve te reja,...
 20. Tirane, ofroj vend pune Specialist IT ne Departamentin e Infrastruktures dhe Rrjetit

  Qendra Nderuniversitare e Sherbimeve dhe Rrjeti Telematik, software dhe hardware provider i Universiteteve Publike shqiptare, eshte duke kerkuar nje Specialist i Teknologjise se Informacionitne...
 21. Tirane, ofroj vend pune Network Engineer

  Qendra Nderuniversitare e Sherbimeve dhe Rrjeti Telematik, software dhe hardware provider i Universiteteve Publike shqiptare, eshte duke kerkuar nje Network Engineer ne Departamentin e...
 22. Tirane, ofroj vend pune Ekonomist

  Qendra Nderuniversitare e Sherbimeve dhe Rrjeti Telematik, software dhe hardware provider i Universiteteve Publike shqiptare, eshte duke kerkuar nje specialist ne fushen e kontabilitetit.
  Kandidati...
Trego rezultatin 1 deri 22 nga 22