Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari

Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1500
Kėrkimi zgjati 0.45 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: TIRANA REAL ESTATE
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.04.2014, 10:24
PX: 0
lexuar: 295
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK Kati 2, 85 m²+28 m2 verande, 125.000 Euro/m² (Rr. Sami Frasheri.)

Zona/Rruga : Rr. Sami Frasheri.

Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri. Apartament 2+1+ wc+verande, me siperfaqe 85 m2 dhe verande 28 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.04.2014, 10:24
PX: 0
lexuar: 1,515
Tirane, shesim Vile 800.000 Euro (Rr. Komuna e Parisit)

Zona/Rruga: Rr. Komuna e Parisit ..

Tirane, shesim Vile 3 kat ne Rr. Komuna e Parisit.
Vile 3 kat + papafingo me siperfaqe trualli 285 m2 dhe siperfaqe ndertimi per kat 125 m2. Kati i pare i viles...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.04.2014, 10:24
PX: 0
lexuar: 1,431
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK Kati 4, 106 m² 1.000 Euro/m² (Rr. Kavajes)

Zona/Rruga : Rr. Kavajes ..
Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kavajes. Apartament 2+1+1Wc+2Bll me siperfaqe 106 m2 , i shtruar me pllake, ndodhet ne katin 4-te banim te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.04.2014, 10:23
PX: 0
lexuar: 1,088
Tirane, shesim apartament 3+1+BLK Kati 2, 135 m² 700 Euro/m² (Rr. Shyqyri Brari, tek Kopshti Botanik.)

Zona/Rruga : tek Kopshti Botanik ..

Tirane, shesim Apartament 3+1 ne Rr. Shyqyri Brari, tek Kopshti Botranik. Apartament 3+1+3WC+3Bll, me nje siperfaqe 135 m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.04.2014, 10:23
PX: 0
lexuar: 948
Tirane, shesim Vile 600 m² 275000 Euro (Rr. Mine Peza.)

Zona/Rruga : Rr. Mine Peza.

Tirane, shesim Vile 1 kat ne Rr. Mine Peza. Vile me siperfaqe 100 m2+truall me siperfaqe 600 m2, eshte e organizuar ne 3 dhoma+2wc+bodrum, eshte e pa rikonstruktuar,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.04.2014, 10:23
PX: 0
lexuar: 685
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK Kati 1, 106 m² 210.000 Euro (Rr. Vaso Pasha.)

Zona/Rruga : Rr. Vaso Pasha.

Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Vaso Pasha. Apartament me siperfaqe 106 m2, 2+1+wc+verande me siperfaqe 50 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e pare...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.04.2014, 10:22
PX: 0
lexuar: 538
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK Kati 5, 98 m² 750 Euro/m² (Rr. Medar shtylla.)

Zona/Rruga : Rr. Medar shtylla.

Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Medar shtylla. Apartament 2+1+2wc+bll, me siperfaqe 98 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.04.2014, 10:22
PX: 0
lexuar: 570
Tirane, shesim apartament duplex 635 m² 650.000 Euro (tek Liqeni, prane Kopeshtit Zoologjik.)

Zona/Rruga : tek Liqeni, prane Kopeshtit Zoologjik.

Tirane, shesim Apartament Dublex tek Liqeni, prane Kopeshtit Zoologjik. Apartament me siperfaqe 350 m2, eshte I shtruar ne pllake dhe parket,...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:21
PX: 0
lexuar: 835
Tirane, japim me qera zyre Kati 5, 140 m² 600 Euro (Rr. Sami Frasheri.)

Zona/Rruga : Rr. Sami Frasheri ..

Tirane, japim me qira Ambient zyre 3+1 ambient gatimi, ne Rr. Sami Frasheri. Ambient zyre me siperfaqe 140 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:21
PX: 0
lexuar: 2,779
Tirane, japim me qera lokal 135 m² 1.000 Euro (Rr. Durresit)

Zona/Rruga: Rr. Durresit ..

Tirane, japim me qira Lokal ne Rr. Durresit. Lokal gjysem bodrum, me siperfaqe 135 m2 eshte i shtruar ne pllake dhe ndodhet buze rruges kryesore, ka mundesi...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:21
PX: 0
lexuar: 132
Tirane, japim me qira ambjent biznesi, 130 m², 550 Euro (Rr. Siri Kodra.)

Zona/Rruga : Rr. Siri Kodra.

Tirane, japim me qira Vile 1 kat ne Rr. Siri Kodra, prane Selvise. Vile me siperfaqe 130 m2 dhe 90 m2 oborr, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete. Vila...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:20
PX: 0
lexuar: 1,031
Vlore, japim me qera ambjent biznesi 400 m² 1.800 Euro (Rr. Arkobaleno)

Zona/Rruga : Rr. Arkobaleno ..

Vlore, japim me qira Vile 2 kat ne Rr. Arkobaleno.
Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi per kat 280 m2 dhe siperfaqe trualli 400 m2, oborr qe krijon mundesi parkimi per 4...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:20
PX: 0
lexuar: 242
Tirane, japim me qera ambjent biznesi Kati 2, 360 m² 3.000 Euro (Papa Gjon Pali II)

Zona/Rruga : Papa Gjon Pali II

Tirane, japim me qira Ambient Zyre ne Rr. Papa Gjon Pali II. Ambient zyre me siperfaqe 350 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:20
PX: 0
lexuar: 1,151
Tirane, japim me qera magazine 220 m² 85.000 Leke (Rr. Budi)

Zona/Rruga : Rr. Budi ..

Tirane, japim me qera magazine ne Rr. Budi.
Magazine me siperfaqe 220 m2, ndodhet ne nje objekt 1 katesh, me energji elektrike 3 fazor, me sistem alarmi, 1 post parkimi. I...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:20
PX: 0
lexuar: 1,127
Tirane, japim me qera dyqan 96 m² 500 Euro (Rr. Dritan Hoxha, prane Kryqezimit te Zogut te Zi.)

Zona/Rruga : Rr. Dritan Hoxha, prane Kryqezimit te Zogut te Zi.

Tirane, japim me qira Dyqan ne Rr. Dritan Hoxha, prane Kryqezimit te Zogut te Zi. Dyqan +wc me siperfaqe 96 m2, eshte i shtruar ne...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:19
PX: 0
lexuar: 1,455
Tirane, jap me qera zyre Kati 11, 220 m² 1.500 Euro (Rr. Sulejman Delvina, prane ish Stadiumit Dinamo.)

Zona: Rr. Sulejman Delvina, prane Stadiumi Dinamo ..

Tirane, jap me qera Ambient Zyrash ne Rr. Sulejman Delvina, prane Stadiumit Dinamo. Ambient me siperfaqe 220 m2 i shtruar totalisht me parket...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 19.04.2014, 10:19
PX: 0
lexuar: 734
Tirane, shesim dyqan 70 m² 2.000 Euro/m² (Rr. 4 Deshmoret, prane shkolles Partizani.)

Zona/Rruga : Rr. 4 Deshmoret, prane shkolles Partizani.

Tirane, shesim Dyqan ne Rr. 4 Deshmoret, prane shkolles Partizani. Dyqan me siperfaqe 70 m2 ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:18
PX: 0
lexuar: 700
Tirane, japim me qera dyqan 136 m² 600 Euro (Rr. Riza Cerova.)

Zona/Rruga : Rr. Riza Cerova.

Tirane, japim me qira Dyqan ne Rr. Riza Cerova. Dyqan +3wc, me siperfaqe 136 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Dyqani...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 19.04.2014, 10:18
PX: 0
lexuar: 3,003
Tirane, shesim lokal 360 m² 2000 Euro/m2 (te Rr. Elbasanit)

Zona/Rruga : te Rr. Elbasanit ..


Tirane, shesim Lokal te Rr. Elbasanit. Lokal me siperfaqe totale 360 m2 eshte i organizuar ne 3 kat, bodrumi me siperfaqe 60 m2, kati perdhe me siperfaqe 120 m2...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 19.04.2014, 10:18
PX: 0
lexuar: 651
Tirane, shes dyqan 136 m² 1.490 Euro/m² (Rr. Riza Cerova.)

Zona/Rruga : Rr. Riza Cerova.

Tirane, shes Dyqan ne Rr. Riza Cerova. Dyqan +3 wc, me siperfaqe 136 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri, organizohet ne nje...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:17
PX: 0
lexuar: 391
Tirane, japim me qera zyre Kati 2, 147 m² 350 Euro (Liqeni.)

Zona/Rruga : Liqeni.

Tirane, japim me qira Ambient zyre tek Liqeni. Ambient me siperfaqe 147 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 3...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:16
PX: 0
lexuar: 793
Tirane, japim me qera dyqan 230 m² 40.000 Leke (Sauk, rruga nacionale Tirane-Elbasan.)

Zona/Rruga : Sauk, rruga nacionale Tirane-Elbasan.

Tirane, japim me qira Dyqan ne Sauk, rruga nacionale Tirane-Elbasan. Dyqan me siperfaqe 230 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:16
PX: 0
lexuar: 1,529
Tirane, japim me qera truall 2.600 m² (ne Fshatin Mjull- Bathore)

Zona/Rruga : Fshatin Mjull- Bathore ..

Tirane, Japim me Qira Truall ne Fshatin Mjull- Bathore. Truall me siperfaqe 2600 m2 me terren fushor ndodhet prane rruges se re Nacionale. Trualli eshte i...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:16
PX: 0
lexuar: 905
Tirane, japim me qera zyre 435 m² 12 Euro (Rr. Vaso Pasha, zona ish Blloku.)

Zona/Rruga : Rr. Vaso Pasha, zona ish Blloku ..

Tirane, japim me qira Ambient per zyra ne Rr. Vaso Pasha, zona ish Blloku. Ambient zyre + 4 WC, me siperfaqe 435 m2, eshte i shtruar ne pllake ,...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:15
PX: 0
lexuar: 634
Tirane, japim me qera dyqan 32 m² 70.000 Leke (Rr. Xhorxh W Bush.)

Zona/Rruga : Rr. Xhorxh W Bush.

Tirane, japim me qira Dyqan ne Rr. Xhorxh W Bush. Dyqan +wc, me siperfaqe 32 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin (-1) te nje pallati te ri. Ambienti eshte...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:15
PX: 0
lexuar: 195
Tirane, jap me qera ambjent biznesi 220 m² 1.300 Euro (Rr. Sami Frasheri.)

Zona/Rruga : Rr. Sami Frasheri.

Tirane, jap me qira Ambjent Zyre ne Rr. Sami Frasheri. Ambjent me siperfaqe 220 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, pa akses me...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:15
PX: 0
lexuar: 2,271
Tirane, jap me qera Ndertese 5 Kat, 170 m² per cdo kat, 1.800 Euro/muaj (Sauk)

Zona/Rruga : Sauk ..

Tirane, jap me qira ndertese 5 kateshe ne Sauk. Ndertim 5 kat me siperfaqe 170 m2 per cdo kat, mundesi ndarje hapsirash brenda kateve sipas deshires, 2 wc per cdo seksion....
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:14
PX: 0
lexuar: 158
Tirane, japim me qera ambjent biznesi 1.012 m² 4 Euro (Rr.Kavajes, prane Birra Tirana)

Zona/Rruga : Rr.Kavajes, prane Birra Tirana

Tirane, Japim me qira Ambient Biznesi 2 kat me siperfaqe totale ndertimi 1012 m2, ne Rr.Kavajes, prane Birra Tirana. Ambient Biznesi 2 kat me siperfaqe...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:14
PX: 0
lexuar: 250
Tirane, japim me qira ambjent biznesi, Vile 3 kat, 150.000 Leke (Rr. Petro Nini Luarasi, prane Rr. Ali Dem.)

Zona/Rruga : Rr. Petro Nini Luarasi. prane Rr. Ali Dem.

Tirane, japim me qira Vile 3 kat ne Rr. Petro Nini Luarasi, prane Ali Dem. Vile 3 kat me siperfaqe banimi 600 m2 dhe siperfaqe oborri 300 m2,...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.04.2014, 10:14
PX: 0
lexuar: 135
Tirane, japim me qira dyqan 30 m², 400 Euro (Rr Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo)

Zona/Rruga : Rr Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo

Tirane, japim me qira Dyqan ne Rr Emin Duraku. Dyqan + WC me siperfaqe 30 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe, fasade xhami, mundesi...
Rubrika: Truall 19.04.2014, 10:14
PX: 0
lexuar: 1,109
Tirane, shesim truall 384 m² 190.000 Euro (Rr. Niko Avrami.)

Zona/Rruga : Rr. Niko Avrami.

Tirane, shesim Truall + Ndertese ne Rr. Niko Avrami. Truall me nje siperfaqe 384 m2 dhe ndertese me nje siperfaqe 90 m2. Shtepia eshte e organizuar ne apartament ...
Rubrika: Truall 19.04.2014, 10:11
PX: 0
lexuar: 1,938
Tirane, shesim truall 20.000 m² 260 Euro/m² (Bathore)

Zona/Rruga : Bathore ..

Tirane, shesim Toke-Are ne Bathore. Toke me siperfaqe 20.000 m2 me dokumenta te rregullta pronesie. Toka eshte e pershtatshme per ndertim dhe ndodhet buze rruges kryesore....
Rubrika: Truall 19.04.2014, 10:11
PX: 0
lexuar: 630
Vlore, shesim toke 1.170 m² 105 Euro/m² (Fshati Qeparo.)

Zona/Rruga : Fshati Qeparo.

Vlore, shesim Ullishte ne Fshatin Qeparo. Ullishte me siperfaqe 1170 m2, ndodhet ne zone bregdetare, eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 105...
Rubrika: Truall 19.04.2014, 10:11
PX: 0
lexuar: 1,028
Tirane, shesim toke 1.000 m² 100 Euro/m² (Peze Helmes)

Zona/Rruga : Peze Helmes ..

Tirane, Shesim Toke Are ne Peze Helmes. Are me siperfaqe 1000 m2, ndodhet buze rruges Nacionale Tirane-Durres. Toka ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 100...
Rubrika: Truall 19.04.2014, 10:11
PX: 0
lexuar: 1,013
Lushnje, shes truall 226.000 m² 20 Euro/m² (Kryekuq Lushnje.)

Zona/Rruga : Kryekuq Lushnje ..

Lushnje, shes Toke prane Kryekuq Lushnje. Toke me nje siperfaqe 226.000 m2 ndodhet ne nje terren kodrinor, 1000 m larg nga rruga automobilistike, ne orientim...
Rubrika: Truall 19.04.2014, 10:11
PX: 0
lexuar: 1,968
Elbasan, shesim truall 2.620 m² 10.000 Leke/m² (Autostrada Elbasan-Tirane)

Zona/Rruga : Autostrada Elbasan-Tirane ..

Ofrojme truall per shitje ne Elbasan, prane Rruges Nacionale Elbasan –Metalurgji. Toka ka siperfaqe 2.620m2.
Cmimi 10000 Leke/m2.


BLI TEK NE ! KOMISION...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.04.2014, 10:11
PX: 0
lexuar: 1,868
Durres, shesim Vile 3 Katshe 250.000 Euro (ne Golem, prane Mali i Robit)

Zona/Rruga : ne Golem, prane Mali i Robit ..

Durres, shesim Vile ne Golem, prane Mali i Robit. Vila 3 kateshe eshte e organizuar ne 5 Dhoma gjumi + 1 Sallon + 1 Dhome gatimi + 4Wc + 2 Verada. Vila...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.04.2014, 10:10
PX: 0
lexuar: 943
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK Kati 10, 108 m² 1.350 Euro/m² (Rr. Lidhja e Prizrenit.)

Zona/Rruga : Rr. Lidhja e Prizrenit ..

Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Lidhja e Prizrenit. Apartament 2+1+2WC+Bll, me siperfaqe 108 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 10-te te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.04.2014, 10:10
PX: 0
lexuar: 1,096
Tirane, shesim apartament 1+1+BLK Kati 2, 144 m² 93.000 Euro (tek rreth rrotullimi Zogu i Zi)

Zona/Rruga: Rr. Durresit, prane Zogut te Zi ..

Tirane, shesim apartament 1+1 ne Rr. Durresit, prane Zogut te Zi. Apartament 1+1+1wc + verande, 52 m2, i shtruar me pllake. Apartamenti ndodhet ne...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.04.2014, 10:10
PX: 0
lexuar: 1,934
Durres, shesim apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 74 m² 45.000 Euro (Ura e Dajlanit)

Zona/Rruga : Ura e Dajlanit ..


Durres, shesim Apartament 1+1 prane URA e Dajlanit. Apartament 1+1+wc+blk me siperfaqe 74 m2 i shtruar me pllake ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1500

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"