Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7
Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: ELECTRONIC.LINE
Rubrika: ofroj vende pune 28.11.2015, 21:05
PX: 0
lexuar: 36,608
postuesi ELECTRONIC.LINE
Ofron pune Prezantuese/Shitese

ELECTRONIC LINE ėshtė kompania me dyqanet dhe serviset mė tė mėdhenj nė Shqipėri, dedikuar markave lider tė elektronikės.

Kompania ELECTRONIC LINE kerkon te punesoje: PREZANTUESE NE SHITJEN E...
Rubrika: ofroj vende pune 24.10.2015, 08:20
PX: 0
lexuar: 19,044
postuesi ELECTRONIC.LINE
ELECTRONIC LINE Kerkon punonjese IT .

ELECTRONIC LINE ėshtė kompania me dyqanet dhe serviset mė tė mėdhenj nė Shqipėri, dedikuar markave lider tė elektronikės.

Kompania ELECTRONIC LINE kerkon te punesoje: Punonjese (F) IT per...
Rubrika: ofroj vende pune 28.05.2012, 16:30
PX: 0
lexuar: 19,191
postuesi ELECTRONIC.LINE
Kerkohet 1 vajze per PROMOCION

ELECTRONIC LINE, KERKON TE PUNESOJE:[/I]

Nje vajze per PROMOCION, shperndarje fletpalosjesh me kohe te pjesshme.
Mosha e preferuar: 18-25 vjec

Te interesuarat te dergojne CV me fotografi ne...
Rubrika: ofroj vende pune 04.06.2011, 13:10
PX: 0
lexuar: 1,934
postuesi ELECTRONIC.LINE
Tirane, ofroj vend pune TEKNIK PER MONTIMIN E ANTENAVE SATELITORE DIGITALB

TEKNIK NE MONTIMIN E ANTENAVE SATELITORE PART-TIME.(20-35 VJEC) ,te kete eksperience ne montimin e antenave satelitore digitalb, mundesisht te jete i paisur me motor.

CV (me fotografi) MUND TI...
Rubrika: ofroj vende pune 01.03.2011, 14:58
PX: 0
lexuar: 11,727
postuesi ELECTRONIC.LINE
Tirane, ofroj vend pune EKONOMISTE

ELECTRONIC LINE kerkon te punesoje nje EKONOMISTE (full time)

1-Te kete mbaruar fakultetin ekonomik.
2-Te kete minimumi 2 vite pune eksperience ne kete fushe.
3-Te kete eksperience ne manaxhimin e...
Rubrika: ofroj vende pune 17.03.2010, 19:24
PX: 0
lexuar: 776
postuesi ELECTRONIC.LINE
Tirane, ofroj vend pune TEKNIK ose INXHINJER ELEKTRONIK

Ofroj vend pune TEKNIK ose INXHINJER ELEKTRONIK te dije te instaloje dhe riparoje paisje elektronike si :kompiutera ,rrjeta kompiuterash,celulare , antena satelitore ,televizore LCD,pra te kete...
Rubrika: ofroj vende pune 01.03.2010, 13:51
PX: 0
lexuar: 1,457
postuesi ELECTRONIC.LINE
Tirane, ofroj vend pune EKONOMISTE

1) EKONOMISTE ME PERVOJE ( TE DIJE TE PUNOJE ME PROGRAMIN FINANCA 5)
(25-35 VJEC)

CV (me fotografi) MUND TI DERGONI NE ADRESEN : electronic.line@yahoo.com
( detajoni historikun ku keni punuar...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"