krko:

Type: Posts; User: jusild; Fjala/-t kye:

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament Kati 5, 54 m 42.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Shitet apartamenti me siperfaqe 54m2, ne katin e 5, pallat ekzistues, mbrapa ish Markates se Vjeter ne Rr. Ali Demi. Orientimi i apartamentit eshte veri-jug, me ndricim...
 2. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 5, 85 m 35.000 Leke (Rruga bulevardi i pare)

  Zona/Rruga : Rruga bulevardi i pare

  Jepen 2 apartamente 2+1 me qira me siperfaqe 85 m2, tek Stacioni i Trenit.
  Apartamentet ndodhen ne katin 5 ne pallat te ri me punime shume cilesore,
  i...
 3. Tirane, shes dyqan Kati -1, 90 m 162.000 Euro (Ish-Ekspozita)

  Zona/Rruga : Ish-Ekspozita

  Shitet dyqan me siperfaqe 90 m2 , prane Gjykates se Shkalles Pare , Tirane . Ndodhet ne katin -1, me shkalle. Organizohet ne ambientin kryesor qe reklamohen produktet, 3...
 4. Tirane, shes apartament Kati 2, 69 m 95.000 Euro (Zogu i I-re,)

  Zona/Rruga : Zogu i I-re,

  Shitet apartament me siperfaqe 69 m2 , ne Bulevardin Zogu i I-re. Ndodhet ne katin e dyte te nderteses, dhe ofron pamje nga rruga kryesore . Organizohet ne sallon,...
 5. Tirane, shes apartament Kati 7, 70 m 53.785 Euro (Astir)

  Zona/Rruga : Astir

  Shitet apartament 1+1 ne Astir me siperfaqe 70m2. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ofron kushte shume komode si ne...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 92 m 76.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Apartament ne shitje 2+1 ne Ali Dem me siperfaqe 92m2. Ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti organizohet ne sallon+ kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1...
 7. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 1, 62 m 59.000 Euro (Ded Gjo Luli)

  Zona/Rruga : Ded Gjo Luli

  Shitet apartament 1+1 shum afer qendres , me siperfaqe 62 m2. Ndodhet ne katin e par te nje pallati egzistues i cili eshte ne gjendje shume te mire.Ndodhet prane rruges...
 8. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 0, 62 m 59.000 Euro (Bulevardi Zogu I-re)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu I-re

  Shitet apartament 1+1 shum afer qendres , me siperfaqe 62 m2. Ndodhet ne katin e par te nje pallati egzistues i cili eshte ne gjendje shume te mire.Ndodhet prane...
 9. Tirane, jap me qera apartament Kati 2, 70 m 320 Euro (Apartament 2+1 me qira, Bulevardi Zogu I-re)

  Zona/Rruga : Apartament 2+1 me qira, Bulevardi Zogu I-re

  Apartament 2+1 me qira afer Bar New York, me siperfaqe 70 m2 ndodhet ne katin e dyt te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte...
 10. Tirane, jap me qera apartament Kati 4, 80 m 350 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe te brendeshme 80 m2. Banesa eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 soxhorno,1 banjo dhe 1 depo. Jepet me qira i mobiluar disponon te...
 11. Tirane, shes apartament Kati 5, 112 m 89.360 Euro (Dritan Hoxha)

  Zona/Rruga : Dritan Hoxha

  Shitet super apartament 2+1+2 tualete ne Rr. Dritan Hoxha , afer Bllokut Gintash, me siperfaqe totale 111.7 m2 dhe siperfaqe e brendshme 95 m2. Apartamenti eshte i pa...
 12. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 94 m 73.000 Euro (Hoxha Tahsim)

  Zona/Rruga : Hoxha Tahsim

  Apartament 2+ 1 dhe 2 veranda per shitje , shume prane rruges Hoxha Tahsim. Prona sht n katin e 5-t t nj pallati egzistues pa ashensor. Me nj siprfaqe prej 94 m2,...
 13. Tirane, shes apartament Kati 2, 81 m 89.000 Euro (Him Kolli)

  Zona/Rruga : Him Kolli

  Shitet apartament 1+1,afer Myslym Shyri, Rruga "Him Kolli". Apartamenti ka siperfaqe 81 m2, ndodhet ne katin 2 te banimit , ne pallat te ri me ashensor, ka ballkon me pamje...
 14. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 1, 72 m 40.000 Euro

  Apartament 1+1 per shitje , me siperfaqe totale 72 m2, ne Fresk. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re (5 vite si punim), me pamje nga rruga kryesore dhe hapsire e bollshme per drite natyrale...
 15. Tirane, shes apartament Kati 5, 118 m 53.000 Euro (Ramazan Gaxheri)

  Zona/Rruga : Ramazan Gaxheri

  Apartament ne shitje me siperfaqe 118.6 m2, ku 75.4 m2 eshte hapsire e brendshme dhe 43,2 m2 eshte verande. Ndodhet ne katin e 5-te ne pallat te ri, ne Fresk dhe ka...
 16. Tirane, shes apartament Kati 3, 120 m 63.000 Euro (Ramazan Gaxheri)

  Zona/Rruga : Ramazan Gaxheri

  Apartament 2+1+2 per shitje , me siperfaqe totale 120 m2, ne Fresk. Ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese te re me ashensor me nje pamje fantastike si dhe drite...
 17. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 110 m 600 Euro (Selita e Vjeter)

  Zona/Rruga : Selita e Vjeter

  Jepet apartament me qira me siperfaqe 110 m2. Ndodhet ne Kopshtin Botanik, Tirane, nje zone mjaft terheqese dhe komode e qytetit, me nje pamje piktoreske nga liqeni...
 18. Tirane, shes apartament Kati 4, 147 m 97.000 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Shitet super apartament 3+1+1 tualete + verande + garazh ne Don Bosko ku: 100.44m2 eshte siperfaqja e apartamentit, 24.05m2 siperfaqja e verandes dhe 22.08m2 siperfaqja e...
 19. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 111 m 89.360 Euro (Dritan Hoxha)

  Zona/Rruga : Dritan Hoxha

  Shitet apartament 2+1+2 tualete ne Rr. Dritan Hoxha , afer Bllokut Gintash, me siperfaqe totale 111.7 m2 dhe siperfaqe e brendshme 95 m2. Apartamenti eshte i pa mobiluar,...
 20. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 55 m 600 Euro (Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Siri Kodra

  Jepet dyqan me qira me siperfaqe 55m2 ne rrugen Siri Kodra. Eshte i organizuar me nje fasade xhami qe ofron pamje nga rruga kryesore. Ambienti disponon hapsiren e nevojshme...
 21. Tirane, shes lokal Kati 0, 82 m 246.000 Euro/m2 (Emin Duraku)

  Zona/Rruga : Emin Duraku

  Shitet Bar-Restorant me siperfaqe 82 m2 ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo. Ambienti shitet bosh ose i mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire. Ka nje hapsire...
 22. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 111 m 89.360 Euro (Dritan Hoxha)

  Zona/Rruga : Dritan Hoxha

  Apartament ne shitje, Rr. Dritan Hoxha
  Shitet apartament 2+1+2 tualete ne Rr. Dritan Hoxha , afer Bllokut Gintash, me siperfaqe totale 111.7 m2 dhe siperfaqe e brendshme...
Trego rezultatin 1 deri 22 nga 22