kėrko:

Type: Posts; User: UpHome; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. ! France, Shitet Mercedes Benz GLC Viti 2016, 35.000 Euro

  Shitet Mercedes Benz GLC 250 D 4 pako sportive matike botim AMG

  Viti : 2016
  Kamio : Automatike
  Kilometrazhi : 120.000 Km
  Full option

  sunroof prej lėkure tė zezė gri
  fuqi 204hp
  Transmetim...
 2. Shes Makine Volvo V40, Viti 2014, 8000 Euro

  https://imgur.com/a/Ytp9K5K
  https://imgur.com/a/Ytp9K5K
  https://imgur.com/a/Ytp9K5K
  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=712405&d=1588161655

  Shitet Makine Volvo V40, Nafte
  Viti...
 3. Social Media Management / Mirembajte rrjetesh sociale

  Keni nje biznes dhe nuk jeni akoma online? Koha e reklamave ne televizor dhe tabelave ne dyqane ka ikur.
  Nje profil ne rrjetet sociale eshte i domosdoshem, pasi njihni klientin me biznesin tuaj, e...
 4. Shitet Range Rover Sport Viti 2016, 40.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 120000

  Shitet Range Rover Sport i bardhe.

  Viti : 2016
  Kamio : Automatike
 5. Jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 200 m2 (Prane Vasil Shantos)

  Jepet me qera Ambjent Biznesi prane Vasil Shantos.

  Ambjenti ka nje siperfaqe prej 200 m2, e cila perbehet nga 4 tualete (Sapo te investuara) dhe 3 dhoma.
  Xhamat jane sapo te vene Triplex,...
 6. Tirane, shes Fast Food / Burger Spot ne kulmin e punes (Parku)

  Shitet Biznesi Fast Food / Burger me klientele te ngritur, ne kulmin e punes afer parkut.

  Ambjenti eshte i investuar dhe i punuar me materialet me te mira dhe modelim modern.
  Produktet jane te...
 7. Jap me qera Ambjent Biznesi Kati 4, 240 m2 (Rruga Peti, prane Liqenit)

  Jepet me qera Apartament i pershtashem per biznes tek Rruga Peti prane Liqenit tek Kompleksi Cara.

  Apartamenti eshte 240 M2 nga e cila 100m2 eshte verande dhe ndodhet ne katin e 4-te (I fundit) te...
 8. Jap me qera Ambjent Biznesi Kati 9, 200 m2 (Prane Condor Center)

  Jepet me qera Ambjent Biznesi prane Condor Center ne Rrugen e Kavajes.

  Ambjenti ka nje siperfaqe prej 100 M2 brenda dhe 100M2 Verande (Ka mundesi te mbyllet)
  Hapesire open space dhe e gatshme per...
 9. Eri Sallon kerkon Berber me Eksperience

  http://www.njoftime.com/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAABDgAAAH6CAYAAADiCPyXAAAgAElEQVR4Aaydd3hc5bWv73/3OTc556RQ3Lt6LzOa3nvTjHqvli3Jsi33hm0MBmwDBoxphtBMb6E3B0J6z0loIYccQgKhJ2DAVhnNvPdZ32jLsjD...
 10. Tirane, kerkohet Kamarier (Turni i dyte)

  Kerkohet Kamarier per lokalin "New Bridge".

  Vetem turni i dyte.
  Kushte te mira pune.
  Page + Bakshishe te kenaqshme.

  Kontakt : 069 580 4789
 11. Tirane, shes lokal Kati 1, 91 m² 400.000 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Shitet Lokal i investuar tek Bulevardi Gjergj Fishta me klientele te ngritur prej vitesh.

  Sip: 77m2 me hipoteke+ 14m verande (nuk eshte ne hipoteke)
  1 tualet + 1 magazine
  17 tavolina
  4 tavolina...
 12. Tirane, shes lokal Kati 1, 91 m² 400.000 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Shitet Lokal i investuar tek Bulevardi Gjergj Fishta me klientele te ngritur prej vitesh.

  Sip: 77m2 me hipoteke+ 14m verande (nuk eshte ne hipoteke)
  1 tualet + 1 magazine
  17 tavolina
  4 tavolina...
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 37
Faqja 1 nga 2 1 2