kėrko:

Type: Posts; User: vojsava oparaku; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER ELEKTRIK

  Kerkohet inxhinier elektrik per firmen Fredi Gjenerator . Te ket eksperience pune dhe te kete mbaruar shkollen e larte per inxhinieri elektrike
  cel : 0689026835
  email : marketingfredi@gmail.com
  ...
 2. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER ELEKTRIK

  OFROHET PUNE SI INXHINIER ELKTRIK PER FIRMEN FREDI GJENERATOR . TE KETE MBARUAR SHKOLLEN E LARTE SI INXHINIER . MOSHA 30-45 VJEC .
  TE KETE PERVOJE PUNE KUSHT I DOMOSDOSHEM
  CEL : 0689026835...
 3. Tirane, ofroj vend pune EKONOMISTE

  KERKOHET EKONOMISTE PER FIRMEN FREDI GJENERATOR
  TE KETE PERVOJE PUNE. MOSHA 30-45 VJEC
  CEL 0689026835
  EMAIL: marketingfredi@gmail.com

  Cel. : 0689026835
 4. Tirane, ofroj vend pune EKONOMISTE

  KERKOHET EKONOMIST PER FIRMEN FREDI GJENERATOR KRITERET BAZETė ketė mbaruar arsimin e lartė nė Financė / Kontabilitet Eksperience mbi 5 vite si financier "Njohuri ne programet financiareTė ketė...
 5. Tirane, ofroj vend pune SHOFER KAMIONI

  KERKOHET SHOFER KAMIONI ME PATENTEN PERKATESE
  TE KETE EKSPERIENCE PUNE
  MOSHA 30-35 VJEC
  FREDI GJENERATOR
  CEL 0689026835

  Cel. : 0689026835
 6. Tirane, ofroj vend pune shofer kamioni

  PER FIRMEN FREDI GJENERATOR ,OFROHET SHOFER KAMIONI ME PATENTE DHE ME PERVOJE PUNE .
  CEL 0689026835

  Cel. : 0689026835
 7. Tirane, ofroj vend pune shofer me trajler

  Per firmen Fredi Gjenerator, kerkohet shofer trajleri me patente. Te kete eksperience pune ,jo me pak se 5 vjet si shofer trajleri. Te jete korrekt me punen . cel : 0689026835

  Cel. : 0689026835
 8. Tirane, ofroj vend pune Tornitor

  Kerkohet Tornitor per firmen Fredi Gjenerator. Te kete eksperienc pune jo me pak se 5 vjet. Te jete punetor.

  Per me shume informacion telefononi ne nr 0689026835.
 9. Tirane, ofroj vend pune Motorrist per gjeneratore

  Ofrohet pune si motorrist per gjeneratore, tek firma Fredi Gjenerator.
  Te kete pervoje pune, jo me pak se 5 vjet.

  Cel : 0689026835
 10. Tirane, ofroj vend pune inxhinier elektrik

  Kerkohet inxhinier elektrik per firmen fredi gjenerator . Te kete pervoje pune jo me pak se 5 vjet
  email: marketingfredi@gmail.com
  0689026835

  Cel. : 0689026835
 11. Tirane, ofroj vend pune BOJAXHI

  KERKOHET BOJAXHI PER FIRMEN FREDI GENERATOR . TE KETE PERVOJE PUNE DHE TE JETE PUNETOR.
  CEL. 0689026835

  Cel. : 0689026835
 12. Tirane, ofroj vend pune ekonomist

  Kerkohet ekonomiste per Firmen Fredi Generator .Kriteret baze duhet te jene :
  Diplome niveli bachelor dhe master
  Jo me pak se 5 vite ekaperience ne fushen e finance-kontabilitet
  Aftesi per te...
 13. Tirane, ofroj vend pune marketing

  Per firmen Fredi Generator kerkohet punonjese per marketing,te dije shkelqyer gjuhen e huaj italisht . Te kete pervoje pune te pakten 3 vjet. Te kete mbaruar menaxhim biznesi . Mosha 30-45...
 14. Tirane, ofroj vend pune bojaxhi

  KERKOHET BOJAXHI PER FIRMEN FREDI GENERATOR.TE KETE EKSPERIENCE PUNE JO ME PAK SE 5 VJET .PER ME SHUME INFORMACION TELEFONONI NE NR 0689026835

  Cel. : 0689026835
 15. Tirane, ofroj vend pune EKONOMISTE

  KERKOHET EKONOMISTE ME KOHE TE PLOTE PER FIRMEN FREDI GENERATOR. EKSPERIENCA E PUNES 5 VJET E LART.PER ME SHUME INFORMACION TELEFONONINE NR 0689026835
  email:marketingfredi@gmail.com

  Cel. :...
 16. Tirane, ofroj vend pune Tornitor

  Kerkohet Tornitor,per firmen Fredi Genarator . Te jete me eksperience pune jo me pak se 5 vjet . Te jete punetor dhe i shkathet . Per me shume informacion telefononi ne nr 0689026835

  Cel. :...
 17. Tirane, ofroj vend pune inxhinier elektrik

  KERKOHET INXHINIER ELEKTRIK PER FIRMEN FREDI GENERATOR.TE KETE EKSPERIENCE PUNE JO ME PAK SE 5 VJET .CEL 0689026835
  EMAIL:marketingfredi@gmail.com

  Cel. : 0689026835
 18. Tirane, ofroj vend pune teknik elektrik

  Per firmen Fredi Generator , kerkohet Teknik Elektrik , me eksperienc pune jo me pak se 5 vjet . Vetem ata persona qe jane me eksperiennc pune mund te telefonojne ne nr 0689026835
  email:...
 19. Tirane, ofroj vend pune inxhinier elektrik

  KERKOHET INXHINIER ELEKTRIK PER FIRMEN FREDI GENERATOR ME KOHE TE PLOTE DHE ME EKSPERIENCE PUNE . CEL0689026835
  marketingfredi@gmail.com

  Cel. : 0689026835
 20. Tirane, ofroj vend pune Tornitor

  PER FIRMEN FREDI GENEATOR KERKOHET TORNITOR ME KOHE TE PLOTE DHE ME EKSPERIENC PUNE JO ME PAK SE 5 VJET
  CEL 0689026835

  Cel. : 0689026835
 21. Tirane, ofroj vend pune Axhustator

  PER FIRMEN FREDI GENEATOR KERKOHET AXHUSTATOR ME EKSPERIENCE JO ME PAK SE 5VJET .PER ME SHUME INFORMACION TELEFONONI 0689026835

  Cel. : 0689026835
 22. Tirane, ofroj vend pune marrdhenie me jasht

  Kerkohet nje punonjes per Marredheniet me Jashte, per firmen Fredi Gjenerator.
  Te kete mbaruar shkollen e larte, te dije shkelqyer gjuhe te huaja : anglisht, italisht e domosdoshme dhe te kete...
 23. Tirane, ofroj vend pune Tornitor

  Kerkohet tornitor, per firmen Fredi Gjenerator.
  Te kete eksperience pune jo me pak se 5 vjet.
  Te jete punetor e i shkathet.

  Cel : 0689026835
 24. Tirane, ofroj vend pune inxhinier elektrik

  Kerkohet inxhinier elektrik ,per firmen Fredi Gjenerator .Te kete mbaruar shkollen e larte per inxhinieri elektrike , te kete pervoje pune jo me pak se 5 vjet . Te jete i kualifikuar dhe i afte per...
 25. Tirane, ofroj vend pune ekonomist

  Kerkohet ekonomiste me kohe te plote per firmen Fredi Gjenerator , te kete mbaruar shkollen e larte ekonomik, dhe me pervoje pune email
  : marketingfredi @gmail.com
  cel: 0689026835

  Cel. :...
 26. Tirane, ofroj vend pune inxhinier informatike

  Per Firmen Fredi Gjenerator ,kerkohet inxhinier informatike .
  Te kete pervoje pune . Te jete korrekt me punen . Te dije gjuhe te huaj . Per me shume informacion telefononi ne nr 0689026835
  email:...
 27. Tirane, ofroj vend pune inxhinier elektrik

  Kerkohet inxhinier elektrik ,per firmen Fredi Gjenerator , te kete pervoje pune jo me pak se 5 vjet . cel 0689026835
  email:marketingfredi@gmail.com

  Cel. : 0689026835
 28. Tirane, ofroj vend pune ekonomist

  Kerkohet ekonomist ,per fabriken e Polisterolit Fush Preze . Te kete pervoje pune jo me pak se 5 vjet . Per me shume informacion telefononi ne nr 0689026835
  email: marketingfredi@gmail.com

  Cel. :...
 29. Tirane, ofroj vend pune jurist

  Kerkohet jurist me kohe te plote ,per firmen Fredi Gjenerator . Te kete pervoje pune jo me pak se 5 vjet . Per me shume informacion telefononi ne nr 0689026835
  email:marketingfredi@gmail.com

  Cel....
 30. Tirane, ofroj vend pune motorrist xhenerik

  Kerkohet motorrist xhenerik , per firmen Fredi Gjenerator . Te kete pervoje pune jo me pak se 5 vjet. Te jete punetor . Per me shume informacion relefononi ne nr 0689026835.

  Cel. : 0689026835
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 73
Faqja 1 nga 3 1 2 3