kėrko:

Type: Posts; User: juri.juri; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Durres, shes toke truall/ Vreshte dhe ullishte 4.500 m2

  ARMATHE, MANEZ,
  Durres, 500 m larg nga Rr. Nacionale Maminas - Gjiri i Lalzit

  Shitet toke, 4.500 M2, Me Certifikate pronesie. Vreshte dhe ullishte ne prodhim prej 7 vitesh. Shume e pershtatshme...
 2. Durres, shes 4.500 m²/ Toke 4.500.000 Leke te reja (Hamallaj)

  Zona/Rruga : Hamallaj

  HAMALLAJ, DURRES
  400 m nga Rr. Nacionale, 5 min larg nga plazhi i Hamallaj, Gjiri i Lalzit

  Shitet toke, 4.500 M2, Me Certifikate pronesie. E pershtatshme per biznese...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2