Zona/Rruga : prane kruqezimit te policise

shitet apartamen 2+1+dhome shtese.90m2 mundesi per dupleks.35.000euro

aprtamenti ndodhet 4minuta nga kopshti. 4minuta shkolla e mesme dhe tetvjecare. 8...