kėrko:

Type: Posts; User: Muzabar; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Kasap

  Ofrohet vend pune kasap,te kete njohuri rreth anatomise se mishit dhe shitjes se produktit ne banak .
  kushte shume te mira pune dhe page e kenaqeshme.
  add:prane qendres Kristal,komuna parisit
  ...
 2. Tirane, shes bar-kafe Kati 1, 140 m² 300.000 Euro (Pallatet 1 maji ,komuna parisit)

  Zona/Rruga : Pallatet 1 maji ,komuna parisit

  Shitet ambjent biznesi i gatshem per bar kafe ose restorant,70m kati pare dhe 70 m kati nentoke.  Cel. : 0672061007
 3. Tirane, shes Godine 5 Kateshe 220.000 Euro (Babrru qender)

  Zona/Rruga : Babrru qender

  Shitet godine karabina 5 kateshe
  me hipoteke, e legalizuar.

  Cel : 067 20 61 007
 4. Tirane, shes Dyqan lulesh natyrale Okazion 10000 euro

  shitet si biznes dyqan lulesh natyrale,biznes rreth 8 vjet ne treg me klientele te garantuar.
  shitet se bashku me te gjitha pajisjet dhe furnizimin qe ndodhet ne dyqan.Ocazion 10000euro...
 5. Tirane, ofroj vend pune shitės ne dyqan mishi(kasap)

  Ofrohet vend pune shites ne dyqan mishi
  vetem me eksperience pune,te njohi anatomine e mishit dhe te kete eksperince dhe ne shitje te produktit
  adresa: prane qendres Kristal
  kushte te mira pune...
 6. Tirane, jap me qera lokal Kati 1, 130 m² 800 Euro (Pallatet 1 maji komuna parisit)

  Zona/Rruga : Pallatet 1 maji komuna parisit

  Jepet me qera lokal,i arreduar ,gati per pune.
  add:komuna parisit,prane stadiumit dinamo
  0672061007

  Cel. : 0672061007
 7. Tirane, ofroj vend pune Shitese

  Ofrohet vend pune shitese ne sektorin e bulmetit,preferohet me eksperience pune.
  orari:09:00-16:00
  mosha e preferuar 20-40 vjec .
  add:mbas qendres Kristal
  kushte te mira pune dhe page e kenaqshme...
 8. Tirane, ofroj vend pune motorrist

  Ofrohet vend pune motorrist ,per produkte mishi.
  Me eksperience pune,korrekt dhe i komunikueshem.


  Albvita Co.
 9. Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier, zgarist

  Ofroj vend pune per kuzhinier,orari 12-22
  kryesisht te kete punuar ne zgare
  adresa:mbrapa qendres Kristal
  0672061007

  Cel. : 0672061007
 10. Tirane, ofroj vend pune Per shitese ne dyqan lulesh

  ofrohet vend pune per shitese ne dyqan lulesh,te kete eksperience
  add: rr. Medar shtylla ish komuna e parisit
  0672061007

  Cel. : 0672061007
 11. Tirane, shes Pick-Up Volkswagen Viti 2011, 6.800 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner

  Shitet vw caddy 2011 ,145 000 km ,e blere me 0 km tek porsche albania,e perdorur vetem nga nje pronar,1.6...
 12. Tirane, shes Zgare profesionale me gaz 1.100 Euro

  Shitet zgare profesionale italiane me gaz ,e pershtatshme per restorante.

  Cel. : 0672061007
 13. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 70 m² 20.000 Euro (Medar shtylla ish komuna e parisit)

  Zona/Rruga : Medar shtylla ish komuna e parisit

  Shitet biznes lulesh natyrale
  biznes egzistues prej 10 vitesh ,pune e garantuar
  dyqani i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme+ gjendja e...
 14. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 160 m² 30.000 Euro (Kristal center)

  Zona/Rruga : Kristal center

  Shitet biznesi i gatshem per produkte mishi ose peshku.
  Dyqani i pajisur me kuzhine gatimi ,me dhoma frigoriferike,me pajisje perpunimi mishi,me ekspozitor per...
 15. Tirane, ofroj vend pune Banakiere

  Ofrohet vend pune per banakiere ,turni pare 7-15
  add:komuna parisit pallatet 1 maji,muza bar
  0672061007

  Cel. : 0672061007
 16. Tirane, ofroj vend pune Kamariere

  Muza bar ofron vend pune per kamariere,turni pareMosha e preferuar 20-30vj

  add:rr.komuna e parisit pallatet 1 maji

  cel:0672061007


  Cel. : 0672061007
Trego rezultatin 1 deri 16 nga 16