krko:

Type: Posts; User: AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 7 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A Kati 1, 71 m 23.000 Leke (IRFAN TOMINI)

  Zona/Rruga : IRFAN TOMINI  JEPEN ME QIRA NE RRUGEN IRFAN TOMINI AFER ISH STACIONIT TE FUNDIT TE TIRANES SE RE 2 APARTAMENTE

  1+1 TE MOBILUARA SHUME MIRE, KATI I PARE TE NJE VILE.

  CMIMI...
 2. Tirane, jap me qera zyre Kati 4, 71 m 300 Euro (Tirana Re)

  Zona/Rruga : Tirana Re


  JEPET ME QIRA AP PER ZYRE 1+1 KATI I 4-TERT, ME SIP.72 M2, PALLATI I RI

  NDODHET PRANE SHESHIT WILLSON, TE TIRANA RE.

  CMIMI 300 EURO/MUAJ.

  0682031526
 3. Tirane, jap me qera zyre Kati 3, 110 m 10 Euro (VASO PASHA)

  Zona/Rruga : VASO PASHA

  JEPET ME QERA AMBIENT I HAPUR ME SIPERFAQE 110M2, KATI I TRETE PERBALLE

  PALLATEVE AGIMI. AMBIENTI ESHTE I HAPUR ME KONDICIONIM ME TAKSA TE PAGUARA


  CMIMI 10 EURO/M2.
 4. Tirane, jap me qera zyre Kati 3, 110 m 10 Euro

  JEPET ME QERA AMBIENT I HAPUR ME SIPERFAQE 110M2, KATI I TRETE PERBALLE

  PALLATEVE AGIMI. AMBIENTI ESHTE I HAPUR ME KONDICIONIM ME TAKSA TE PAGUARA


  CMIMI 10 EURO/M2.

  0682031526

  Cel. :...
 5. Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe 2.400 Euro

  JEPET VILE ME QIRA TEK INXHINIERIJA E NDERTIMIT, VILA KA 15 DHOMA

  ESHTE 3-KATESHE ME 6 VENDE PARKIMI DHE ME TE GJITHA KUSHTET.


  CMIMI 2400EURO/MUAJ


  0682031526
 6. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A Kati 4, 480 Euro (PERLAT REXHEPI)

  Zona/Rruga : PERLAT REXHEPI

  JEPET ME QIRA APARTAMENT NE RRUGEN PERLAT REXHEPI 2+1+2 BALLKONE I MOBILUAR LUX,

  PALLATI I RI KATI I 4, ME ASHENSOR.

  CMIMI 480EURO/MUAJ

  0682031526
 7. Tirane, shes apartament 2+1+A Kati 1, 84 m 86.800 Euro (BIG MARKET QENDRA KRISTAL)

  Zona/Rruga : BIG MARKET QENDRA KRISTAL

  SHITET AARTAMENT KATI I PARE 84M2, DHE ME VERANDE TE MBULUAR ME SIP 80M2

  APARTAMENTI NDODHET PRANE BIG MARKET QENDRA KRISTAL DHE ESHTE 2+1+1T

  CMIMI...
 8. Tirane, jap me qera Vile Kati 1, 30.000 Leke (KOMPLEKSI DINAMO)

  Zona/Rruga : KOMPLEKSI DINAMO

  JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE TE KOMPLEKSI DINAMO

  ME HYRJE ME VETE, E MOBILUAR SHUME MIRE ME OBORR PERPARA.

  CMIMI 30.000LEKE/MUAJ

  0682031526
 9. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 35.000 Leke (PAMI, K.Botanik)

  Zona/Rruga : PAMI, K.Botanik

  JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1+A, KATI I 2, I MOBILUAR SHUME MIRE.

  NDODHET TE PAMI TE KOPSHTI BOTANIK, MOBILIM LUX.

  CMIMI 35000LEKE/MUAJ

  0682031526
 10. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A Kati 4, 50.000 Leke (PAMI, K.Botanik)

  Zona/Rruga : PAMI, K.Botanik

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+A+TUALET, KATI 4 PALLATI I RI

  ME ASHENSOR, NDODHET PRANE PAMIT TE KOPSHTI BOTANIK.

  CMIMI50.000LEKE/MUAJ

  Cel. : 0682031526
 11. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 100 m 600 Euro (Rr.Kavajes)

  Zona/Rruga : Rr.Kavajes

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 100 M2, KATI I DYTE I RREGULLUAR SHUME MIRE

  ME BALLKON.AMBIENTI NDODHET NE RRUGEN E KAVAJES ME HYRJE NGA MBRAPA

  NDODHET 100 METRA ME...
 12. Tirane, jap me qera Apartament 120m2, 2+1, 400 Euro (Stadiumi Qemal Stafa)

  Zona/Rruga : Stadiumi Q.Stafa

  JEPEN ME QIRA


  1-Jepet me qera, Apartament me siperfaqe 120 m2,2+1,mobiluar ,cmimi 400 euro dhe Ambjent Banimi,me siperfaqe 220 m2,3+1,kat 9,prane

  ...
 13. Tirane, jap me qera Vile 4+1+BLK 1.000 Euro (Pazari i Ri)

  Zona/Rruga : Pazari i Ri

  Jepet vile me qira te Pazari i Ri, me dy kate me dy vende parkimi

  nje nga keto gazazhe eshte i mbyllur, me bahce,

  Vila ka 3 dhoma gjumi nje sallon te madh, dhome...
 14. Tirane, shes Dyqan 55 m 1.200 Euro/m2 (Kopshti Zoologjik)

  SHITET DYQAN 55M2 PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK ME DOKUMENTA TE RREGULLTA(HIPOTEKE)

  CMIMI : 1200 EURO/M2

  Cel : 0682031526
 15. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 4, 122 m 130.000 Euro (Rruga Ferit Xhajko)

  Zona/Rruga : Rruga Ferit Xhajko dhe Prane Kompleksit Dinamo


  1-Shitet apartament,ne nje pallat te ri,me siperfaqe 122 m2 +130 m2 Verande,kat 7,me ashensor,3+1+2 banja, me hipoteke,cmimi:130000...
 16. Tirane, shes apartament 4+1+A+BLK Kati 4, 138 m, 130.000 Euro (Prane shkolles se Baletit )

  Zona/Rruga :Prane Shkolles se Baletit,Shkolles Besnik Sykja dhe Ish-Ekspozites .


  1-Shitet apartament(FOTO) me siperfaqe 138 m2,pallat egzistues+Shtese e re,kat 3,4+1,2 banjo,2 korridore,prane...
 17. Hodonisht, shes apartament 1+1+A+BLK kat 2, 70 m 500 Euro/m2 (ne ndertim)

  Zona/Tirane dhe Hodonisht

  1- Shitet apartament 1+1,+shtese + oborr,me siperfaqe 73 m2,(90),kat 1,ne Ali Demi,buze rruge kryesore,shtesa eshte ne Legalizim,dhe eshte Biznes,1 banjo+aneks,
  ...
 18. Tirane, shes Vile,2- Kateshe , 270 m ndertim, 400000 Euro (Rruga Bajram Curri)

  Zona/Rruga :Rruga Bajram Curri dhe prane Myslym Shyrit


  1-Shitet shtepi 2-kateshe,ne Rr;Bajram Curri,siperfaqe ndertimi 130 m2,300 m2 truall,kat 1(1+1), kat 2(2+1),me rrerthim,,me...
 19. Tirane dhe Durres, shes truall 1.000 m, 16000 Euro, (Kashar)dhe 1000 m2 ,prane shkolles Willson,City-Park...

  Zona/Rruga :Tirane, Golem,Karpen,Gjiri i Lalesit,Qerret dhe Prane shkolles Willson dhe prane CITY-PARK-ut.

  Shiten Troje....

  1-Shitet truall me siperfaqe 1000 m2,prane Ures Se Kasharit,me...
 20. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 3,130 m2, 950 Euro/m2,tek Kopshti Botanik.

  Zona/Rruga :Prane Kika 1,Kopshti Botanik dhe prane Petro Ninit.

  1-Shitet apartament me siperfaqe 152 m2,kat 11,3+1,2 banjo,2 3 ballkone,prane Ish-Ekspozites,ne njue pallat te ri,pozicioni V-P,me...
 21. Tirane,jap me qera 2+1,90 m2,kat 3,mobiluar, 350 Euro

  Zona/Rruga : Gjuhet e Huaja.

  1-Jepet me qera apartament(foto) me siperfaqe 90 m2 ,kat 3,2+1,mobiluar,prane Gjuheve te Huaja,cmimi 350 euro.

  2-Jepet me qera apartament me siperfaqe 90...
 22. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 104 m, 750 euro/m2 (Prane 21 dhjetorit)

  Zona/Rruga : Prane 21 dhjetorit,Medresese dhe Shushices

  1- Shitet apartament me(FOTO) siperfaqe 104 m2,kat 3,ne nje pallat egzistues,2+1+Dhome gatimi+1 Banjo me dritare,me dokumenta te...
 23. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 400 Euro (VASO PASHA)

  Zona/Rruga : VASO PASHA

  Apartament per tu dhene me qira:

  Vendodhja: Rruga Vaso Pasha, Pall 27/1. ​Pallat i ri, kati 2, me ashensor. ​

  Pallati ndodhet ne rruge kryesore, ne nje lokacion...
 24. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A Kati 3, 165 m 500 Euro (SELITE)

  Zona/Rruga : SELITE

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TUALETE NE SELITE, APARTAMENTI ESHTE GJYS I MOBILUAR

  ME SIP 165M2, KATI I 3-TE, ME 2 VENDE PARKIMI.

  CMIMI 500 EURO/MUAJ

  0682031526
 25. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 108 m 740 Euro/m2 (LIQENI I THATE)

  Zona/Rruga : LIQENI I THATE

  SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE ME SIP. 108M2, KATI I 3-TE.

  APARTAMENTI NDODHET TE LIQENI I THATE, PALLATI I RI.

  CMIMI 740 EURO/M2 I DISKUTUESHEM.

  0682031526
 26. Tirane, shes apartament 3+1+A Kati 7, 126 m 90.000 Euro (KODRA PRIFTIT)

  Zona/Rruga : KODRA PRIFTIT

  SHITET APARTAMENT 3+1+2 BANJA ME SIP. 136M2, DHE ME VERANDE 126M2.

  APARTAMENTI NDODHET TE KODRA PRIFTIT ESHTE ME HIPOTEKE.

  CMIMI 90.000 EURO.

  0682031526
 27. Tirane, shes apartament 2+1+A Kati 1, 85 m 50.000 Euro (GJIMNAZI CAJUPI)

  Zona/Rruga : GJIMNAZI CAJUPI

  SHITET APARTAMENT 2+1+A, SIP 85M2, KATI I PARE PRANE GJIMNAZIT ANDON ZAKO CAJUPI MBI RRUGEN BARDHYL.

  APARTAMENTI ESHTE I PARREGULLUAR ESHTE ME HIPOTEKE.


  CMIMI...
 28. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A Kati 8, 400 Euro (SHKENCAT E NATYRES)

  Zona/Rruga : SHKENCAT E NATYRES

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+ANEKS+2BANJA PALLATI I RI ME SHENSOR

  KATI I 8-TE BUZE BULEVARDIT ZOGU I PARE, PRANE SHKENCAVE TE NATYRES.

  APARTAMENTI ESHTE I...
 29. Tirane, jap me qera zyre Kati 1, 22 m 20.000 Leke (KOMPLEKSI DINAMO)

  Zona/Rruga : KOMPLEKSI DINAMO

  JEPET ME QIRA ZYRE ME SIP.22 M2 E MOBILUAR LUX, ZYRA NDODHET

  PRANE KOMPLEKSIT DINAMO NE PALLAT TE RI KATI I PARE.

  PERPARA ZYRA KA NJE VERANDE 12 M2 QE MUND TA...
 30. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 70 m 42.000 Euro (Prane Vilave Astir)

  Zona/Rruga : Prane Vilave Astir

  SHITET APARTAMENT 2+1+A, SIP. 70M2, PRANE VILAVE NE ASTIR,

  KATI I 6, APARTAMENTI ESHTE I RREGULLUAR SHUME MIRE.

  CMIMI 42.000 EURO
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 195
Faqja 1 nga 7 1 2 3 4