kėrko:

Type: Posts; User: Profesional Laptop; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. shes super Laptop DELL profesional SSD 128g , core i5 E7240 gjen4 Kasa alumini 155eu

  Tirane, shesim Laptop DELL i5 i \ardhur nga Anglia me keto parametra:Intel Core i5 2.6GHz, 128 SSD, 4-8 GB RAM12.5 inch WLED Anti-Glare LED Display (1366x768)Intel® HD Graphics with dynamic...
 2. Super Super Okazion HP PROBOOK 455 gjen4. 8giga Ram 320-500 hdd 15.6inch Grafika Amd Radeon Hd 7420g 199€uro

  ​Super Super Okazion HP PROBOOK 455 gjen4. 8 giga Ram . 500gig hdd, 199€uro
 3. Tirane, okazion Laptop Dell Latitude E6430 cori i5 2.5 ghz,4giga, ram,320-500giga 139 euro

  R3rd Generation Intel Core i5-3520M 2.6Ghz Processor (4M Cache, up to 3.60 GHz With Turbo Boost), win 10 Professional 64 Bit Operating system.
  5GB DDR3 Memory/Wi-Fi
  320GB Hard Drive/DVDĀ±R/RW...
 4. ! 💥💥💥Super Ofert Super Laptop 💥💥💥Thinkpad Lenovo, E560 corei5, 15.6 inch gjenerat 6-ta, 8 giga ram, 500hdd, 333 euro

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=663362&d=1573754944

  Tirane, shes Laptop Thinkpad lenovo, E560 corei5,

  15.6 inch gjenerat6
  8 giga ram, 500hdd

  Cmimi: 333 euro
  ...
 5. Super Super cmim Hp Elitebook 840, gjen5,8 giga ram,250 gig SSD 238euro

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=516848&d=1531315420

  HP EliteBook 840 G2 (EliteBook 840 Series)
  ProcessorIntel Core i5-5200U
  Graphics adapterIntel HD Graphics 5500,
  Core:...
 6. 💥💥💥Super Ulje 💥💥💥Laptop Autocad,3d max, Probook 470 gjen 5, 17.3 inch 12 giga ram,256ssd 389 Euro

  Per programe inxhinierike dhe gameing
  Autocad,3d max,
  Probook 470 gjen 5, core i5
  17,3,inch
  12 giga ram,
  256ssd
  Webcam

  Cel : 0685215075
 7. Tirane, shes Laptop LENOVO T440s gjen4, 2.3GHz Intel Core i5-4300u 189Euro

  Processor: 2.3GHz Intel Core i5-4300U (dual-core, 3MB cache, up to 2.7GHz with Turbo Boost Graphics: Intel HD 550 Memory: 4GB RAM (DDR3L, 1,600Mhz)
  Storage:128GB SSD
  Screen: 14-inch, 1920 X 1080,...
 8. Tirane, shes Laptop DELL e6430U Intel Core i5-3427U 5g Ram 128ssd 170 Euro Super Super OFERT🔥🔥🔥

  Specifications  Intel Core i5-3427U.
  Intel HD Graphics 4000, Core: 350-1150 MHz, Memory: 800 MHz, 9.17.10.2849.
  Dual-Channel PC3-12800 DDR3 SDRAM 11-11-11-28.
  14 inch 16:9, 1366 x 768...
 9. Tirane, shes HP FOLIO core i7. 16giga Ram, 2.6ghz ishte 400 euro behet 279 euro

  HP Elite Book FOLIO 9470m Ultra Book
  – CORE i7 GJENERATA 3 3687U 2,1GHZ ~ 2.66 GHZ
  – Max Turbo Frequency 3,3 GHZ
  – Intel® Hyper-Threading Technology
  – Intel® vPro™ Technology
  – RAM 16 GB
  –...
 10. Tirane, shes Laptop Dell Latitude E7440 Intel Core i5-4300U 8ram 128 ssd 190euro

  Dell Latitude E7440


  Intel Core i5-4300U.
  Intel HD Graphics 4400.
  , 2x 4 GB DDR3L-1600, 2 Slots.
  14 inch 16:9, 1920 x 1080 pixel, LG Philips LGD03EA 140WF1, IPS, glossy: no.
  Samsung SSD...
 11. Tirane, shes iPad Ipad Air2 32giga Ssd model A1822 me casa Antishock 320

  Ipad Air2 32giga Ssd model A1822 me casa Antishock

  Cel. : 0673434532
 12. Tirane, shes Laptop Dell Latitude E5450 Intel Core i5-5300U 8Ram 288euro

  Dell Latitude 14 E5450 - Specs


  CPU. Intel Core i5-5300U 100.
  GPU. Intel HD Graphics 5500 207.
  Display. 14.0”, HD (1366 x 768), TN.
  HDD/SSD. 500GB HDD, 7200 rpm.
  RAM. 8GB DDR3L.
  OS....
 13. Tirane, shes Laptop DELL Latitude core i7 Intel Core i7-4600U 109. 209 Euro

  Dell Latitude 12 E7240 - Specs


  CPU. Intel Core i7-4600U 109.
  GPU. Intel HD Graphics 4400 142.
  Display. 12.5”, Full HD (1920 x 1080), IPS.
  HDD/SSD. 128GB SSD.
  RAM. 4GB up 16GB DDR3L,...
 14. 💥💥💥💥Oferte Verore per Laptopet Dell, HP, RM etj. Oferte e limituar. Nxitoni🏃 129ͼ

  Okazion

  Oferte Verore💥💥💥

  1. HP Probook 6565b
  -A series A4-3310MX-
  4GB RAM-250GB HDD Series-2,1GHz
  129 euro

  2. Dell e6430U
 15. Tirane, shes iPad Ipad Air2 32giga Ssd model A1822 me casa Antishock 320

  Ipad Air2 32giga Ssd model A1822 me casa Antishock
  iPad Air 2


  Model Number
  A1566 (Wi-Fi) A1567 (Wi-Fi + Cellular)


  Display Size
  9.7 inches (Retina Display)
 16. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 120 m² 620 Euro (Perball lokal Artistit)

  Zona/Rruga : Perball lokal Artistit

  Ambjenti i biznesit, ndodhet direkt ne rruge e unazes se re , me sakte perball lokali te mirenjohur Artisti.Ambjenti mund te perdoret per cdo profil biznesi...
 17. Tirane, shes Laptop Probook AMD A4,4300m Gen4, ekuivalent me cori i5 2.5ghz,gaming, Autucad ,3dmax 145€uro

  Operating System - Windows 10 Professional
  Processor - AMD A4 4300M ekuivalent me intelcori i5 2.50GHz (3.00GHz Max Turbo Frequency)
  Memory - 4GB DDR3 (Max 8GB, 2 Slots)
  Storage - 250GB HDD
  ...
 18. Tirane, okazion Laptop DELL,HP,TOSHIBA,LENOVO,FUJITSU SIEMENS ,NOVATECH 110 Euro

  Tirane, Okazion, Laptop DELL,HP,TOSHIBA,LENOVO,FUJITSU SIEMENS ,NOVATECH duke filluar nga 110Euro.
  Laptop te llojeve te ndryshme,me cmime te ndryshme,duke filluar nga 110 euro deri ne 550 euro.
 19. Tirane, shes Laptop HP EliteBook 840 Intel Core i5-6200U 8 giga Ram 360euro

  HP EliteBook 840 G3 - Specs


  CPU. Intel Core i5-6200U 88.
  GPU. Intel HD Graphics 520 192.
  Display. 14.0”, Full HD (1920 x 1080), TN.
  HDD/SSD. 128 GB SSD.
  M.2 Slot. 1x 2280 (M key)
  RAM....
 20. AUTOCAD, 3D MAX, GAMING LAPTOP, SUPER WORKSTATION DELL PRECIZIION M4600 I7 2.7 ghz. 2giga dedikuar 15.3 INCH EKRANIN , Quad CORE 2.7 16giga RAM, HDD. NIVIDIA

  AUTOCAD, 3D MAX, GAMING LAPTOP,SUPER WORKSTATION DELL PRECIZIION I7,15.6 INCH EKRANIN,threats CORE 2.7 turbo boost 3.2 ghz ,8giga RAM,500 giga HDD, Me dy karta grafike, NIVIDIA QUADRO ,2 GIGA...
 21. Tirane, Shes tuba aspirimi te te gjitha dimensineve

  Shesim dhe tuba aspirimi per, oxhaqe dhe lokale.Kemi te gjitha llojet e dimesioneve.Kemi kapele me me dy guzhineta dhe aks bronxi.Shesim te gjitha llojet e brrylave(aspiratore dhe kapa per guzhinen...
 22. Tochscreen okazion Laptop Profesional Thinkpad Lenovo cori I5,4gigaram x230 gjen3, ,320hdd,14.1 230 Euro

  Profesional Thinkpad Lenovo cori I5,4giga ram,320hdd,14.1, webcam integrate,usb3.0,usb sata,1600 mb grafic card INTEL HD 3000 . Etj..Cel. : 0673434532ve
 23. Fujitsu Siemens intel coredue 2.9ghz , 4 giga ram, 320hdd 55 Euro

  Product Specifications

  CPU:Fujitsu Siemens
  RAM: 4GB
  HDD: 320 GB
  OS: Windows 7 Professional
  Optical Drive:

  Also Included With Your Order:
 24. Tirane, shes Ventilator dhe impiante freskimi per ambiente te ndryshne

  Ventilator dhe impiante freskimi me uje per ambiente te ndryshme te nje kualiteti te larte.motori freskueseve vazhdon me 140w,175w,240w dhe260w.

  Cel. : 0683704856
 25. Tirane, shes PC HP Compaq Desktop PC 8100 Intel Core i5 530 (2.93 GHz) 4GB ram 250 hdd 89Euro

  HP Compaq Desktop PC 8100 Intel Core i3 530 (2.93 GHz) 4GB 250 giga HDD Windows 7 Professional 64-Bit

  Cel. : 0673434532
 26. Tirane, shes Laptop Apple MACBOOK PRO cori i5, GEn3,4 giga Ram, 500g hdd,13.3 inch 408eu

  Procesor 2.4 ghz

  Memori 4 giga ram 1600mhz ddr3

  Grafic Intel grafic 4000 512 dedikate

  Hard driver 500giga

  Webcam etj
 27. Shes Laptop HP Probook core I5 profesional laptop 15.6, 4 giga ram 260 Euro

  Hp Probook 6570 profesional laptop ,core i5 ,
  4 giga ram , 320 hdd , kasa alumini ,webcam,
  15.6 inch ekrani.etj
  Graphic card. Intel Hd 4000 , 2000mb share

  Cel. : 0673434532
 28. Tirane, Shesim zgara gazi per restorante dhe fast-food

  Shesim zgara 1/40 e thjeshte 26500 leke.Profesionale 55000 leke.

  Zgara te vogla 7400 leke-9200 leke,(bejme dhe me porosi).Gjithashtu ofrojme edhe paisje per fast-food ,te reja dhe cilesore.


  ...
 29. AUTOCAD,3d MAX ,SUPER ELITEBOOK 8460p cori i5, 2.7ghz procesori 8cpus,AMD RADEON ,1giga DEDIKUAR 260eu.

  AUTOCAD,3d MAX ,SUPER ELITEBOOK 8460p cori i5, 2.7ghz procesori 8cpus,AMD RADEON ,1gb DEDIKUAR 260 eu
 30. Shesim Zgara inoksi dhe xingate me hell dhe pa hell te dimensioneve te ndryshme per pjekje mishi etj

  www.myshop.al
  Shesim dhe prodhojme zgara pjekjeje per te gjitha llojet e mishit si qengji, pule, peshku etj.Zgarat jane te nje punimi shume cilesore ku pjeset dhe aksesoret kryesore jane prodhim...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 30