krko:

Type: Posts; User: Lola Real Estate; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. ! Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 80 m 30.000 Leke (Mbrapa Martenitetit te ri)

  Zona/Rruga : Mbrapa Martenitetit te ri

  Jepet me qera apartament i ri
  Sip: 80 m i mobiluar pjeserisht
  me 2 ballkone ku njeri nga ballkonet eshte i madh

  Cmimi eshte 30.000 leke i pa...
 2. Tirane, shitet apartament cilesor 1+1, sip 71 m, cmimi: 114.000 euro ("Joy Residences" 200m nga Qendra Tregtare TEG)

  Zona/Rruga : "Joy Residences" 200m nga Qendra Tregtare TEG

  Shitet apartament cilesor
  1+1
  (dhome ndenje + kuzhina + dhome gjumi + 1 tualet dhe 1 ballkon)

  Siperfaqe: 71 m2,
  Cmimi 114.000...
 3. Kerkohen apartamente me qira afatshkurter dhe afatgjate, garsonier, 1+1, 2+1, 3+1, vile..

  Kerkohen apartamente me qira afatshkurter he afatgjate per klientele vendas dhe te huaj:


  - ditore
  - javore
  - mujore
  - vjetore

  Zona qender, brenda unazes etj.
 4. Ofrojme sherbime ndermjetesime ne fushen Imobiliare SHITJE - BLERJE - QIRA

  Kliko mbi ikonen e Google dhe gjej vendodhjen e Agjensise:

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/google_street_viewG.png


  Lola Real Estate qysh prej 9vjetsh operon suksesshm e me...
 5. Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe me papafingo, 1.100 Euro/muaj (Selite, Cesk Zadeja)

  Zona/Rruga : Selite

  Jepet me qira Vile 3 kateshe me papafingo

  Vile fantastike me pamje panoramike nga Tirana
  e cila ndodhet mes gjelberimit me ambjente me hapsira te bollshme dhe plot ndricim....
 6. Peze, shitet truall 7.500m 39 Euro/m2 (Peze)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=445537&d=1506268072

  Zona/Rruga : Peze, ne hyrje 300m nga Lapidari

  Shitet truall

  Sip: 7500 m2
  Me hipoteke

  Cmimi 39 euro/m2
 7. Tirane, apartamente me qira ditore, 2+1+balkon, 48 euro/nata (Bardhok Biba, Tirana, Albania)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=510410&d=1528922475
  Zona/Rruga : Bardhok Biba, Tirana, Albania

  The Apartment is located in Tirana, 400 m from Skenderberg Square, 3.9 km from...
 8. Tirane, jap me qera 1+1 + balkon, 40 Euro/nata (Bardhok Biba, Tirana)

  http://picresize.com/images/rsz_1rsz_102254173.jpg

  Offering free WiFi and city views, Sky Center Apartment is an accommodation located in Tirana. This apartment provides a shared lounge.
  This...
 9. Tirane, Apartamente me qira ditore 2+1+BLK Kati 4, 45 Euro/nata (Rr. Barrikadave, ish kinema 17 nentori)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=320622&d=1453924506

  Daily rent apartment in Cinema 17 Nentori Area.
  Located on the 4th floor in a building on the main street Barrikadave.

  -...
 10. Tirane, shes vile 3 Katshe 400 m 310.000 Euro (Selite, Cesk Zadeja)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=329954&d=1457723351

  Zona/Rruga : Selite, blloku Vilave

  Shitet Vile 3 kateshe me papafingo
  Vile fantastike me pamje panoramike nga Tirana
  e...
 11. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 2, 80 m 110.000 Euro (Blv. Bajram Curri tek Pallatet Agimi)

  Blv "Bajram Curri", Pallatet Agimi, Tirane
  Zona/Rruga : Blv. Bajram Curri tek Pallatet Agimi

  Shes Apartament
  1+1

  Siperfaqje 80 m2
  1 dhoma open space + ambjent kuzhine + tualet
  Kati 2-te
 12. Zyra/ambjent biznesi me qira, kati 9, 100 m 800 Euro (Zona Bllokut, Prane Librit Universitar)

  Zona/Rruga : (Zona Bllokut, Prane Librit Universitar)

  Jepet me qera Zyra / Ambjent Biznesi fantastik ne zemer te Tiranes, me fushepamje panoramike!

  Siperfaqje: 100 m2
  Kati 9-te, me ashensor,...
 13. Tirane, jap me qera Vile 3 kateshe, 300 m 1.700 Euro (Perballe Qendres TEG)

  Zona/Rruga : Perballe Qendres TEG

  Vile 3 kateshe me qira
  e cila ndodhet perballe Qendres TEG, prane Restorant Natyra e Qetene
  ne nje kompleks residencial me sherbim - siguri dhe administrim 24...
 14. Tirane, shes apartament 1+1+BLK 61 m 84.900 Euro (Joy Residence, ngjitur te TEG)

  Joy Residences, Tirane

  Mundsia pr t jetuar n nj vil luksoze, por pa hasur vshtirsit e shpenzimeve joracionale t mirmbajtjes.
  Kjo sht far Joy Residences ju ofron.
  Joy...
 15. Tirane, shitet apartament me sip 280 m, 290.000 Euro (Rr. Haxhi Kika, Ne Hyrje Komunes Parisit)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=417092&d=1479919847

  Zona/Rruga : Haxhi Kika, Ne hyrje te Komunes Parisit

  Shitet apartament ne katin e trete te nje pallati 3-katesh
  me...
 16. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 125 m 2.000 Euro/m2 (Muhamet Gjollesha)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=664515&d=1574098748

  Zona/Rruga : Muhamet Gjollesha

  Shitet

  Ambjent biznesi
  Sip: 125 m2
  Kati 2 -te
  Aktualisht me qira: 800/muaji
 17. Tirane, shitet Apartament cilesor 2+1, 122 m2, 146.400 Euro ( Lulishtja Komuna Parisit )

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=671249&d=1576268787

  Zona/Rruga : Lulishtja Komuna e Parisit, ne Kristal Center

  Shitet apartament cilesor 2+1
  e mireorganizuar ne dy dhoma...
 18. Tirane, shitet Apartament cilesor 2+1, 118 m2, 153.400 Euro ( Lulishtja Komuna Parisit )

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=671260&d=1576272144
  Zona/Rruga : Lulishtja Komuna e Parisit, ne Kristal Center

  Shitet apartament cilesor me stil modern 2+1
  e mireorganizuar...
 19. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m 370 Euro (Brryli)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=510955&d=1529180987

  Zona/Rruga : Brryli

  Apartament me siperfaqe 100m2, me vendodhje (brryli) Tirane.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te...
 20. Vile luksoze 2-kateshe, 450 m (Prane TEG-ut, mbi Restorant "Natyra e Qete")

  https://youtu.be/Pj1w9xF3Yvw

  Zona/Rruga : Prane TEG-ut, mbi Restorant "Natyra e Qete"

  Shitet Vile Luksoze 2-kateshe
  me vendodhje ne nje zone te qete, te gjlebruar dhe me privatesi maksimale....
 21. Tirane, shes Vile 3 Katshe 420 m cmimi 400.000 euro (Blloku Vilave Selite)

  Zona/Rruga : Blloku Vilave Selite


  Vile fantastike ne shitje 3 kateshe me verande ne cdo kat
  e cila ndodhet mes gjelberimit me ambjente te medha me hapsira dhe plot ndricim.

  Sip 420m2

  Me...
 22. Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 70 m 40.000 Euro (Mali i Robit)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=684352&d=1579805071

  Zona/Rruga : Mali i Robit

  Shitet Apartament 1+1
  Siperfaqja 70 M2
  Kati 3-te, pallat 5 katesh me ashensor.

  Cmimi :...
 23. Vile buze detit, 2 katshe, 160 m + oborr 272 m + pishine, 205.000 (Plazh, Mali Robit, Golem, prane Mak Albania)

  https://youtu.be/8W66XDivirE

  Shitet Vile private 2 kateshe me Pishine

  Vila ndodhet e zhvilluar brenda fshatit Princcess International Qerret, tek Mali i Robit
  ne krah te ish Mak Albania
  dhe...
 24. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 101 m 130.000 Euro (Mihal Duri)

  https://youtu.be/43pAFw5Bod0

  Zona/Rruga : Mihal Duri

  Shitet 3+1
  E pershtatur si 2+1

  Dy dhoma gjumi + ambjenti ndenjes + ambjenti guzhines me ishullin e gatimit + nje tualet me dritare +...
 25. Tirane, jap me qira Vile 3 Katshe 420 m cmimi 1500 euro/muaj (Blloku Vilave Selite)

  Zona/Rruga : Blloku Vilave Selite

  Jepet me qira
  Vile shume e kendshme 3 kateshe me verande ne cdo kat
  e cila ndodhet mes gjelberimit me ambjente fantastike me hapsira dhe plot ndricim.

  Sip...
 26. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4, 100 m 130.000 Euro (Rruga e kavajes, prane bllokut te Ambasadave)

  https://youtu.be/F8jYq3MF56c
  Zona/Rruga : Rruga e kavajes, prane bllokut te Ambasadave

  Shitet
  3+1 + 2 ballkone + 1 tualet
  Tre dhoma gjumi ku njera me ballkon + dhome ndenje + me 2 ballkone +...
 27. Jepet me qira 2+1, 94 m, 400 euro/muaj ( Rruga e Bogdaneve )

  Zona/Rruga : Rruga e Bogdaneve

  Jepet me qira
  2+1 + 1 tualet + ballkon

  Sip 94 m2
  E mobiluar
  Orientimi Veri - Lindje
  Kati 4ert
  Pallat i ri me ashensor
 28. Shitet apartament luksoz 3+1, sip 225m2, kati 6-te, me panorame fantastike nga Liqeni!

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=689344&d=1580818865

  Shitet Apartament luksoz me panorame fantastike - Kodrat e Liqenit Artificial, Tirane.

  Apartamenti eshte i pozicionar nje...
 29. Rezidenca "Alba" - Apartamente ne shitje 2+1, sip: 110m2, 110.000 euro

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=682071&d=1579438941

  Zona/Rruga : Ndre Mejda

  Rezidenca "Alba" - Tiran

  Apartamente ne shitje

  Sip 2+1 me sip 110m
  katet 1, 5 dhe 7...
 30. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 108 m 150.000 Euro (Prane sheshit Willson) E pershtatshme per zyra biznesi

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=356935&d=1470217269

  Zona/Rruga : (Prane stadiumit Dinamo Rruga Sulejman Delvina)
  Buze rruges kryesore me pamjen nga Sheshi Willson

  Shitet...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 78
Faqja 1 nga 3 1 2 3